Wiercimy

Aukcje Allegro.pl po raz IV grają dla Orkiestry Jurka Owsiaka

Allegro.pl w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (http://www.wosp.org.pl) informuje o uruchomieniu jedynego oficjalnego serwisu aukcyjnego w ramach XII Finału WOŚP. Od 3 grudnia 2003 do 14 lutego 2004 r. pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl można brać udział w licytacjach, z których dochód podobnie jak w roku ubiegłym zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych. Tak jak w latach ubiegłych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl każdy jego użytkownik będzie mógł przekazywać pieniądze na rzecz Fundacji. W aukcjach udział może wziąć każdy użytkownik

Allegro.pl w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (http://www.wosp.org.pl) informuje o uruchomieniu jedynego oficjalnego serwisu aukcyjnego w ramach XII Finału WOŚP. Od 3 grudnia 2003 do 14 lutego 2004 r. pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl można brać udział w licytacjach, z których dochód podobnie jak w roku ubiegłym zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych.

 

Tak jak w latach ubiegłych za pośrednictwem serwisu aukcyjnego pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl każdy jego użytkownik będzie mógł przekazywać pieniądze na rzecz Fundacji. W aukcjach udział może wziąć każdy użytkownik Internetu, wystawiając dowolny przedmiot zgodny z regulaminem aukcji. Serwis aukcyjny WOŚP-u będzie także integralnym elementem XII Finału (11.01.2004) – najciekawsze przedmioty prezentowane w telewizji będzie można od razu licytować na stronach aukcyjnych. Najnowsza wersja serwisu aukcyjnego WOŚP oparta zostanie na wprowadzonym pod koniec ubiegłego roku nowym enginie aukcji Allegro. Użytkownicy będą mogą korzystać m.in. z aukcji prywatnych czyli takich, do których wprowadzane są osoby uprzednio zweryfikowane przez samego sprzedawcę oraz Płatności Allegro. Ten ostatni element to jeden z najważniejszych nowych narzędzi serwisu aukcyjnego WOŚP. Dzięki Płatnościom osoby, które wylicytują przedmiot w szybki i bezpieczny sposób będą mogły za niego zapłacić. Użytkownik sam zdecyduje o sposobie zapłaty (mTransfer, płacę z Inteligo, płatność kartą kredytową). Wszystkie przelewy dokonane za pośrednictwem Płatności na cel Orkiestry są wolne od opłat a wynika to ze współudziału i nie pobierania prowizji przez mBank, Inteligo oraz eCard. Wprowadzenie Płatności oznacza także szybsze księgowanie wpłaconych kwot oraz łatwy sposób na zapłatę osobom spoza granic Polski. Z tegorocznych aukcji WOŚP znikną jednak aukcje wieloprzedmiotowe i opcja Kup Teraz.

 

Serwis udostępniony pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl został w całości wykonany przez firmę QXL Poland ze zmienionym wyglądem, specjalnie przygotowanym na potrzeby Fundacji oraz XII Finału. Obsługę całego przedsięwzięcia prowadzić będzie Allegro.pl we współpracy z PayBACK. Korzystanie z serwisu aukcyjnego Fundacji jest darmowe, nie są pobierane także żadne prowizje od sprzedanych przedmiotów. W ubiegłym roku za pośrednictwem aukcji internetowych zebrano blisko 700 tys. złotych. Wśród wystawionych aukcji znalazło się 90 aukcji specjalnych, a oprócz tego 99 numerowanych kompletów monet dwuzłotowych-orkiestrowych, 39 numerowanych kompletów monet dwuzłotowych z monetą 10 zł srebrną oraz 10 kompletów 9 złotych sreduszek. Najwyższe ceny osiągnęły aukcje: gitara Rogera Watersa z autografem wylicytowana za 42 100 zł, flaga z autografami Małysza i Hannavalda 40 700 zł oraz komplet złotych serduszek 35 100 zł. Najbardziej ekscytujące aukcje tzn. z największą liczbą przebić zgromadziły: Polskie Banknoty wykonane ze srebra (37 przebić), Koszulka XI Finału (33 przebicia) oraz złote serduszko z IV Finału (32 przebicia). W sumie wystawionych zostało 6 794 przedmioty, wystawiło je 1617 użytkowników. Licytujących było 6 000 osób. W dniu Finału czyli 12 stycznia 2003 strony aukcji WOŚP odnotowały 13 572 481 wywołań. Użytkownikom, którym w ubiegłych latach przybyło opinii serduszkowych zostaną one im przeniesione do serwisu WOŚP 2004.

A to już wiesz?  DI BRE rozwija platformę do handlu na rynku forex

 

Więcej informacji o:
zasadach działania aukcji charytatywnych WOŚP:

http://wosp.allegro.pl/help.php
Allegro.pl: http://www.allegro.pl/
Fundacji WOŚP: http://www.wosp.org.pl
oraz prośba o wsparcie akcji: http://www.aukcje.wosp.org.pl/banery

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy