Budownictwo Nowodvorski

Brąz do kwadratu – nowe propozycje w kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting

Brąz do kwadratu – nowe propozycje w kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting
Połączenie drewna z metalem to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie popularnością cieszą się też proste, geometryczne kształty i klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. W odpowiedzi na obowiązujące trendy marka Nowodvorski Lighting powiększyła znaną i lubianą kolekcję COBA o trzy nowe lampy, w których podstawę stanowi drewniana sklejka w kolorze ciemnego brązu zestawiona ze stalą lakierowaną o nowoczesnym, minimalistycznym

Data publikacji: 2019-06-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Brąz do kwadratu – nowe propozycje w kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: Nowodvorski

Brąz do kwadratu – nowe propozycje w kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting , Nowodvorski - Połączenie drewna z metalem to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie popularnością cieszą się też proste, geometryczne kształty i klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. W odpowiedzi na obowiązujące trendy marka Nowodvorski Lighting powiększyła znaną i lubianą kolekcję COBA o trzy nowe lampy, w których podstawę stanowi drewniana sklejka w kolorze ciemnego brązu zestawiona ze stalą lakierowaną o nowoczesnym, minimalistycznym kształcie. Połączenie drewna z metalem to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie popularnością cieszą się też proste, geometryczne kształty i klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. W odpowiedzi na obowiązujące trendy marka Nowodvorski Lighting powiększyła znaną i lubianą kolekcję COBA o trzy nowe lampy, w których podstawę stanowi drewniana sklejka w kolorze ciemnego brązu zestawiona ze stalą lakierowaną o nowoczesnym, minimalistycznym kształcie.

Najnowsze propozycje, o które powiększyła się kolekcja COBA, to trzy oprawy wiszące: pojedyncza, mierząca 20 x 20 cm, potrójna o wymiarach 72 x 20 cm oraz lampa poczwórna o długości 39 cm i wysokości 20 cm. W każdym z przypadków źródło światła stanowią żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 60 W. Projekt oparty jest o wykonaną ze sklejki drewnianej podstawę na której umieszczono sześcienne elementy ze stali lakierowanej. Przewijający się motyw kwadratu jest spoiwem dla całej formy projektu – porządkuje ją i nadaje jej spójnego charakteru. Połączenie eleganckiego, ciemnobrązowego odcienia sklejki i nowoczesnej, minimalistycznej formy sprawia, że lampy zyskują atrakcyjny charakter a jedocześnie pozwalają na wyeksponowanie żarówki i zdecydowane doświetlenie przestrzeni, nad którą się znajdują.

Najnowsze propozycje wchodzące w skład kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting doskonale wpisują się w obowiązujące trendy w obszarze opraw dekoracyjnych. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, loftowych aranżacjach, jak i eleganckich wnętrzach, w których dominują intensywne odcienie brązu i czerni.

 

COBA pojedyncza brąz,

cena detaliczna:97 zł brutto

COBA potrójna brąz,

cena detaliczna:249 zł brutto

COBA poczwórna brąz,

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Brąz do kwadratu – nowe propozycje w kolekcji COBA marki Nowodvorski Lighting , Nowodvorski - Połączenie drewna z metalem to jeden z najmodniejszych kierunków w aranżacji wnętrz. W tym sezonie popularnością cieszą się też proste, geometryczne kształty i klasyczna, ponadczasowa kolorystyka. W odpowiedzi na obowiązujące trendy marka Nowodvorski Lighting powiększyła znaną i lubianą kolekcję COBA o trzy nowe lampy, w których podstawę stanowi drewniana sklejka w kolorze ciemnego brązu zestawiona ze stalą lakierowaną o nowoczesnym, minimalistycznym kształcie.

A to już wiesz?  Miejskie oazy zieleni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy