Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Cashback z mBankiem

Cashback z mBankiem
mBank umożliwia swoim Klientom korzystanie z najnowszej usługi Visa Cashback. Do końca roku mKlienci mogą wypłacać gotówkę w sklepach bez prowizji.Gotówkę można wypłacać przy zakupach dokonywanych kartami debetowymi Visa mBanku w sklepach obsługiwanych przez firmy POLCARD i eService. Pierwsze wypłaty zostały dokonane w sieciach Real, EMPiK, British Petroleum (BP) oraz w Warszawskich Halach Banacha.Dzięki nowej usłudze Visa Cashback Klienci mBanku posiadający karty debetowe Visa Electron (także kartę Visa Electron wydawaną do kredytu gotówkowego), Gold oraz Visa Business Electron, mogą podejmować niewielkie kwoty – do 200 złotych, z kasy sklepu lub stacji benzynowej, przy okazji płacenia kartą za zakupy. Do końca roku trwa promocja wypłat za pośrednictwem usługi Cashback. mBank nie pobiera prowizji za wypłaty gotówki w kasie. Od nowego roku opłata będzie wynosić 0,5 zł.Więcej informacji o Visa Cashback na stronie mBanku: http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/cashback.html

mBank umożliwia swoim Klientom korzystanie z najnowszej usługi Visa Cashback. Do końca roku mKlienci mogą wypłacać gotówkę w sklepach bez prowizji.

Gotówkę można wypłacać przy zakupach dokonywanych kartami debetowymi Visa mBanku w sklepach obsługiwanych przez firmy POLCARD i eService. Pierwsze wypłaty zostały dokonane w sieciach Real, EMPiK, British Petroleum (BP) oraz w Warszawskich Halach Banacha.

Dzięki nowej usłudze Visa Cashback Klienci mBanku posiadający karty debetowe Visa Electron (także kartę Visa Electron wydawaną do kredytu gotówkowego), Gold oraz Visa Business Electron, mogą podejmować niewielkie kwoty ? do 200 złotych, z kasy sklepu lub stacji benzynowej, przy okazji płacenia kartą za zakupy.

Do końca roku trwa promocja wypłat za pośrednictwem usługi Cashback. mBank nie pobiera prowizji za wypłaty gotówki w kasie. Od nowego roku opłata będzie wynosić 0,5 zł.

Więcej informacji o Visa Cashback na stronie mBanku: http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/cashback.html

Korzystanie z Visa Cashback jest bardzo proste. Przy dokonywaniu zapłaty kartą Visa Klient mBanku musi jedynie poinformować kasjera o chęci skorzystania z usługi i podać kwotę wypłaty. Transakcje jest potwierdzana kodem PIN lub podpisem. Na wydruku z terminala należność za zakupy, wysokość wypłaty poprzez Visa Cashback oraz całkowita kwota transakcji zostaną wykazane oddzielnie.

Jak podaje Visa, do końca roku z usługi cashback będzie można korzystać w kilku tysiącach punktów akceptujących jej karty. Sklepy i stacje oferujące tą usługę, oznaczone są naklejką z logo Visa Cashback.

Dzięki usłudze Visa Cashback Klienci mBanku zyskają jeszcze większą swobodę w dostępie do gotówki. Posiadacze kart debetowych Visa mogą dokonywać bezprowizyjnych wypłat w ponad 1500 bankomatach sieci Euronet, BZ WBK i Cash4you, na terenie całego kraju.

Do tej pory mBank wydał już ponad 675 tys. kart debetowych. Klienci indywidualni, posiadający darmowe eKONTO lub izzyKONTO, korzystają z karty Visa Electron bez opłaty za wydanie i użytkowanie. 

A to już wiesz?  Emirates witają Abudżę w swojej siatce

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy