Arte Budownictwo

Dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty ARTE – eklektyzm w najlepszym wydaniu

Dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty ARTE – eklektyzm w najlepszym wydaniu
Łączenie w jednym wnętrzu różnych stylów, zabawa kolorem i fakturą, a także wprowadzanie akcentów pozornie niepasujących do reszty to pomysł, który może się wydawać ryzykowny. Tymczasem eklektyczne podejście do aranżacji przestrzeni przynosi znakomite rezultaty i pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy. Kluczem do sukcesu jest jednak zachowanie umiaru i wybór elementów wyposażenia, które zachwycą oryginalnością, a jednocześnie nie będą przerysowane. Przykładem takiego produktu jest bez wątpienia dywan Ragolle Argentum 63263 9191 dostępny w ofercie firmy

Data publikacji: 2019-05-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty ARTE – eklektyzm w najlepszym wydaniu
Kategoria: Arte

Dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty ARTE – eklektyzm w najlepszym wydaniu , Arte - Łączenie w jednym wnętrzu różnych stylów, zabawa kolorem i fakturą, a także wprowadzanie akcentów pozornie niepasujących do reszty to pomysł, który może się wydawać ryzykowny. Tymczasem eklektyczne podejście do aranżacji przestrzeni przynosi znakomite rezultaty i pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy. Kluczem do sukcesu jest jednak zachowanie umiaru i wybór elementów wyposażenia, które zachwycą oryginalnością, a jednocześnie nie będą przerysowane. Przykładem takiego produktu jest bez wątpienia dywan Ragolle Argentum 63263 9191 dostępny w ofercie firmy ARTE. Łączenie w jednym wnętrzu różnych stylów, zabawa kolorem i fakturą, a także wprowadzanie akcentów pozornie niepasujących do reszty to pomysł, który może się wydawać ryzykowny. Tymczasem eklektyczne podejście do aranżacji przestrzeni przynosi znakomite rezultaty i pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy. Kluczem do sukcesu jest jednak zachowanie umiaru i wybór elementów wyposażenia, które zachwycą oryginalnością, a jednocześnie nie będą przerysowane. Przykładem takiego produktu jest bez wątpienia dywan Ragolle Argentum 63263 9191 dostępny w ofercie firmy ARTE.

Elegancki i funkcjonalny dywan Ragolle Argentum 63263 9191 to propozycja, która idealnie wpisuje się w klimat eklektycznych wnętrz, łączących w sobie klasykę i nowoczesność. Geometryczny wzór w postaci efektownej mozaiki, ułożonej z identycznych pod względem rozmiaru trójkątów, czynią z niego idealny element wyposażenia pomieszczeń urządzonych w duchu modernistycznym, minimalistycznym lub skandynawskim. Stonowana kolorystyka, utrzymana w bezowej, różowej, fioletowej i błękitnej tonacji to z kolei ukłon w stronę romantyzmu, angielskiej elegancji i stylistyki vintage. Połączenie delikatnych, pastelowych barw z wyrazistym wzorem sprawia, że dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty firmy ARTE świetnie sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Ułożony w widocznym miejscu będzie nie tylko stanowił ozdobę wnętrza, ale również przełamie aranżacyjne schematy, dodając przestrzeni wyrazu i oryginalnego charakteru.

Wygląd to nie wszystko

Elegancki dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty firmy ARTE to propozycja, która łączy w sobie najlepsze cechy stylu nowoczesnego i klasycznego. Jest on również doskonałym potwierdzeniem faktu, że niepowtarzalny design może iść w parze z wyjątkową funkcjonalnością. Dywan został bowiem utkany w 100% z polipropylenowej przędzy heat-set, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości. Nie wykazuje również zdolności do elektryzowania się, a dzięki dużej gęstości runa (1 000 000 punktów/m2) jest trwały i odporny na udeptywanie. W praktyce oznacza to, że nawet po kilku latach intensywnego użytkowania dywan wciąż będzie zachwycał miękkością i zachęcał do spędzania na nim czasu podczas zabawy, pracy czy odpoczynku. Będzie również przyciągał wzrok nienagannym wyglądem, pełniąc we wnętrzu rolę ciekawego akcentu dekoracyjnego i zarazem elementu spajającego całą aranżację.

A to już wiesz?  Kolekcja AGNES Nowodvorski Lighting – minimalistyczny design i ochrona przed wilgocią

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie internetowej: www.arte.pl oraz w salonach sprzedaży.

 

ARTE Sp. z o.o. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wykonawstwie pokryć podłogowych dla klientów detalicznych oraz dużych inwestorów. Firma jest właścicielem sieci salonów sprzedaży na terenie południowej i środkowej Polski oraz jednego z największych sklepów internetowych z wykładzinami i dywanami w Polsce – www.arte.pl. W swojej ofercie posiada m.in. dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV oraz wysokiej jakości artykuły do wykańczania podłóg. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem renomowanych europejskich i światowych fabryk: Balta, Tarkett, Balsan, Forbo, Lentex, Desso i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie pracowników ARTE w sprzedaży i wykonawstwie pokryć podłogowych gwarantuje klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka cały czas prężnie się rozwija – obecnie zatrudnia na stałe ponad 80 pracowników.

ARTE sp. z o.o.

ul. Legionów 101

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dywan Ragolle Argentum 63263 9191 z oferty ARTE – eklektyzm w najlepszym wydaniu , Arte - Łączenie w jednym wnętrzu różnych stylów, zabawa kolorem i fakturą, a także wprowadzanie akcentów pozornie niepasujących do reszty to pomysł, który może się wydawać ryzykowny. Tymczasem eklektyczne podejście do aranżacji przestrzeni przynosi znakomite rezultaty i pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy. Kluczem do sukcesu jest jednak zachowanie umiaru i wybór elementów wyposażenia, które zachwycą oryginalnością, a jednocześnie nie będą przerysowane. Przykładem takiego produktu jest bez wątpienia dywan Ragolle Argentum 63263 9191 dostępny w ofercie firmy ARTE.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy