Budownictwo lampy minimalizm Nowodvorski staright wall

Elegancja w prostej formie – oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting

Elegancja w prostej formie – oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting
Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one

Data publikacji: 2016-04-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Elegancja w prostej formie – oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: staright wall, lampy, nowodvorski, minimalizm

Elegancja w prostej formie - oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting , staright wall, lampy, nowodvorski, minimalizm - Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one utrzymane. Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one utrzymane.

M jak minimalizm

Kolekcja STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lightingto przede wszystkim szereg możliwości aranżacyjnych. Seria składa się bowiem z aż 4 modeli dostępnych w 3 różnych kolorach: białym, srebrnym oraz grafitowym. Charakterystyczną cechą linii STRAIGHT WALL jest prosta forma, która połączona z metalową oprawą pozwala na stworzenie różnorodnych kombinacji świetlnych. W zależności od tego jaki rozmiar lampy wybierzemy, jej prostokątny kształt w zestawianiu z klasycznymi kolorami stanowić będzie harmonijnie dopełnieniestylu w jakim jest utrzymane pomieszczenie. Uniwersalnośćlinii STRAIGHT WALL marki Nowodvorski sprawia, że będzie ona doskonałympunktem oświetleniowym zarówno w przedpokoju,  jak i salonie, a nawet sypialni.

Eleganckie i subtelne lampy z kolekcji STRAIGTH WALL marki Nowodvorski Lighting to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm. Swoim geometrycznym kształtem udowadniają bowiem, że najprostsze rozwiązania często stanowią te najlepsze.

Kolekcja STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting:

STRAIGHT WALL L (white, silver, grapithe)

Cenadetaliczna: 211,56zł brutto

STRAIGHT WALL M (white, silver, grapithe)

Cenadetaliczna: 167,28zł brutto

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Elegancja w prostej formie - oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting , staright wall, lampy, nowodvorski, minimalizm - Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one utrzymane.

A to już wiesz?  Jaka powinna być grubość spoiny cienkowarstwowej?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy