Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Kredyt ratalny plus w mBanku

mBank wprowadził do oferty Kredyt ratalny plus - kredyt gotówkowy dla osób fizycznych, przeznaczony na dowolny cel  konsumpcyjny.Kredyt ratalny plus udzielany jest w formie rachunku rozliczeniowego a’vista z odnawialną linią kredytową ze zmniejszającym się co miesiąc limitem. Klienci mogą szybko i bez poręczycieli otrzymać kredyt w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 60 miesięcy. Terminowa spłata powoduje automatyczne odnowienie kredytu na kolejny okres na życzenie Klienta. Do rachunku oferowana jest karta debetowa Visa Electron, którą można otrzymać w mKiosku w momencie uzyskania kredytu. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i dla dotychczasowych Klientów mBanku wynosi już od 13,20%. Również nowi Klienci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie oprocentowanie. Z kredytu można korzystać dokonując:przelewu na zdefiniowany rachunek,transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty debetowej,wypłaty z bankomatu.Elementy decydujące o atrakcyjności kredytu ratalnego oferowanego przez mBank to m.in.:możliwość otrzymania kredytu w 15 minut,brak poręczycieli,możliwość otrzymania kredytu przy niskich

mBank wprowadził do oferty Kredyt ratalny plus – kredyt gotówkowy dla osób fizycznych, przeznaczony na dowolny cel  konsumpcyjny.

Kredyt ratalny plus udzielany jest w formie rachunku rozliczeniowego a?vista z odnawialną linią kredytową ze zmniejszającym się co miesiąc limitem. Klienci mogą szybko i bez poręczycieli otrzymać kredyt w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 60 miesięcy. Terminowa spłata powoduje automatyczne odnowienie kredytu na kolejny okres na życzenie Klienta. Do rachunku oferowana jest karta debetowa Visa Electron, którą można otrzymać w mKiosku w momencie uzyskania kredytu.

Oprocentowanie kredytu jest zmienne i dla dotychczasowych Klientów mBanku wynosi już od 13,20%. Również nowi Klienci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie oprocentowanie. Z kredytu można korzystać dokonując:

 • przelewu na zdefiniowany rachunek,
 • transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty debetowej,
 • wypłaty z bankomatu.

Elementy decydujące o atrakcyjności kredytu ratalnego oferowanego przez mBank to m.in.:

 • możliwość otrzymania kredytu w 15 minut,
 • brak poręczycieli,
 • możliwość otrzymania kredytu przy niskich stałych dochodach,
 • możliwość podwyższenia kwoty kredytu oraz wcześniejszej jego spłaty,
 • pełna kontrola nad spłatą i wykorzystywaniem kredytu poprzez bezpłatne konto ? przez Internet i telefon z każdego miejsca, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Wnioski można składać:

 • za pośrednictwem pracownika mKiosku,
 • za pośrednictwem stron internetowych www.mBank.pl,
 • telefonicznie za pośrednictwem mLinii,
 • za pośrednictwem agenta sprzedaży mBanku.

Kredyt można otrzymać od ręki w mKiosku. Kredyt ratalny plus dostępny jest już w mKioskach w Łodzi, Bytomiu i  Radomiu. Do końca lipca planowane jest udostępnienie kredytu w kolejnych mKioskach w Poznaniu, Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Warszawie i Częstochowie.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Twoja strona nie działa na urządzeniach mobilnych? To w Google raczej się już nie pojawi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy