akryl Budownictwo Den Braven ściany tynk

O krok od gładkich ścian – likwidacja ubytków na tynku i przegrodach z płyt g-k

O krok od gładkich ścian – likwidacja ubytków na tynku i przegrodach z płyt g-k
Płyty g-k pozwalają na tworzenie wielu udogodnień wewnątrz domu oraz na precyzyjne zrealizowanie prawie każdego projektu. Niemniej wykończone z ich użyciem płaszczyzny często narażone są na powstawanie pęknięć, rys i ubytków, zarówno w miejscach styku, jak i na pokrywającym je tynku. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, jak zaradzić skazom na spoinach pomiędzy płytami. Jest nim trwale plastyczno-elastyczny akryl uszczelniający Akryl-W firmy Den

Data publikacji: 2016-02-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: O krok od gładkich ścian – likwidacja ubytków na tynku i przegrodach z płyt g-k
Kategoria: den braven, ściany, tynk, akryl

O krok od gładkich ścian – likwidacja ubytków na tynku i przegrodach z płyt g-k , den braven, ściany, tynk, akryl - Płyty g-k pozwalają na tworzenie wielu udogodnień wewnątrz domu oraz na precyzyjne zrealizowanie prawie każdego projektu. Niemniej wykończone z ich użyciem płaszczyzny często narażone są na powstawanie pęknięć, rys i ubytków, zarówno w miejscach styku, jak i na pokrywającym je tynku. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, jak zaradzić skazom na spoinach pomiędzy płytami. Jest nim trwale plastyczno-elastyczny akryl uszczelniający Akryl-W firmy Den Braven. Płyty g-k pozwalają na tworzenie wielu udogodnień wewnątrz domu oraz na precyzyjne zrealizowanie prawie każdego projektu. Niemniej wykończone z ich użyciem płaszczyzny często narażone są na powstawanie pęknięć, rys i ubytków, zarówno w miejscach styku, jak i na pokrywającym je tynku. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, jak zaradzić skazom na spoinach pomiędzy płytami. Jest nim trwale plastyczno-elastyczny akryl uszczelniający Akryl-W firmy Den Braven.

Remedium na skazy

Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają wznoszenie ścianek działowych, wyrównywanie powierzchni ścian, budowanie podwieszanych sufitów oraz tworzenie wielu innych przestrzennych konstrukcji. Niemniej ze względu na źle dobrane materiały budowlane, popełnienie błędu przy spoinowaniu i tynkowaniu lub zwyczajny upływ czasu, zdarza się, iż w miejscu styku dwóch płyt pojawia się po kilku latach widoczna rysa. Pęknięcia tego typu można bez problemu wypełnić tak za pomocą masy szpachlowej, jak i dzięki dedykowanym temu zadaniu akrylom budowlanym. Przed przystąpieniem do pracy należy pamiętać, by w miarę możliwości oczyścić ubytek z kurzu. Wszelkie zalegające drobiny mogą wpłynąć na niekorzystną przyczepność preparatu do podłoża. Następnie wypełniamy lukę odpowiednim spoiwem oraz wygładzamy przy użyciu odpowiednich szpachelek do mas uszczelniających. Jeśli zależy nam na czasie, warto wykorzystać właściwości, którymi odznacza się Akryl-W firmy Den Braven. Jest to uniwersalny produkt, który pozwoli na wypełnienie szczelin w ścianach i sufitach, zapewniając malowalną i trwale plastyczno-elastyczną fugę, która jednocześnie niweluje ryzyko powstawania rys skurczowych. Ponadto akryl ten jest łatwy w formowaniu, nie ścieka, doskonale łączy się ze zróżnicowanymi materiałami budowlanymi oraz odznacza się dużą odpornością na wysokie oraz niskie temperatury ( -25oC do +75oC). Wykorzystanie tego rodzaju produktów to gwarancja  szybkiej i prostej likwidacji dowolnego ubytku na wewnętrznych ścianach naszego domu.

A to już wiesz?  Idealnie gładkie ścianki działowe z płyt g-k

 

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej. 

Zachęcam do wykorzystania materiałów na Państwa łamach, a w razie jakicholwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
O krok od gładkich ścian – likwidacja ubytków na tynku i przegrodach z płyt g-k , den braven, ściany, tynk, akryl - Płyty g-k pozwalają na tworzenie wielu udogodnień wewnątrz domu oraz na precyzyjne zrealizowanie prawie każdego projektu. Niemniej wykończone z ich użyciem płaszczyzny często narażone są na powstawanie pęknięć, rys i ubytków, zarówno w miejscach styku, jak i na pokrywającym je tynku. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, jak zaradzić skazom na spoinach pomiędzy płytami. Jest nim trwale plastyczno-elastyczny akryl uszczelniający Akryl-W firmy Den Braven.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy