Bostik Budownictwo

Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik

Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik
Coraz chętniej dekorujemy mieszkania w kolorowe ozdoby DIY, tworzące klimatyczne miejsce do wypoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet niewielką przestrzeń można zmienić w atrakcyjną przydomową strefę relaksu. Mając do dyspozycji masy klejące Blu Tack marki Bostik, bez trudu wzbogacimy nasze otoczenie w samodzielnie wykonane

Data publikacji: 2018-07-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik
Kategoria: Bostik

Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik , Bostik - Coraz chętniej dekorujemy mieszkania w kolorowe ozdoby DIY, tworzące klimatyczne miejsce do wypoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet niewielką przestrzeń można zmienić w atrakcyjną przydomową strefę relaksu. Mając do dyspozycji masy klejące Blu Tack marki Bostik, bez trudu wzbogacimy nasze otoczenie w samodzielnie wykonane dekoracje. Coraz chętniej dekorujemy mieszkania w kolorowe ozdoby DIY, tworzące klimatyczne miejsce do wypoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet niewielką przestrzeń można zmienić w atrakcyjną przydomową strefę relaksu. Mając do dyspozycji masy klejące Blu Tack marki Bostik, bez trudu wzbogacimy nasze otoczenie w samodzielnie wykonane dekoracje.

Piękna roślinność i komfortowe meble to podstawowe elementy wyposażenia kąciku relaksacyjnego. Jednak, aby stworzyć tam niepowtarzalny klimat, należy też pamiętać o detalach. Ozdobne donice, nastrojowe oświetlenie czy różnego rodzaju dekoracje pozwolą nadać przestrzeni określony styl. Zamiast wędrować po sklepach i przekopywać Internet w poszukiwaniu gotowych produktów, warto pokusić się o samodzielne przygotowanie tego typu ozdób. Takie przedmioty „hand made” są nie tylko oryginalne, ale też niezwykle modne. I co ważne – ich wykonanie nie musi być kosztowne ani skomplikowane. Niepotrzebne są profesjonalne narzędzia czy szczególne umiejętności. Wystarczy sięgnąć po rewolucyjne masy plastyczne Blu Tack marki Bostik, które z powodzeniem mogą zastąpić pinezki, taśmy klejące, gwoździe, wkręty czy kleje.

Blu Tack Original to masa klejąca na bazie polimerów syntetycznych dostępna w formie prostokątnych pasm zabezpieczonych papierem. Przypomina konsystencją plastelinę, może być rwana na mniejsze kawałki i precyzyjnie kształtowana. Jej aplikacja jest banalnie prosta – masę wystarczy dokładnie wyrobić i wymodelować w palcach odpowiedniej wielkości kulkę, umieścić pomiędzy mocowanymi powierzchniami i docisnąć. Masa nie twardnieje i w prosty sposób może zostać usunięta, nie pozostawiając plam ani odbarwień. Nie traci swoich właściwości plastycznych i może być ponownie użyta. Dzięki temu łatwo dokonać ewentualnych poprawek lub zdjąć dekoracje, gdy będziemy chcieli zmienić wystrój.

Masy plastyczne Blu Tack marki Bostik można używać na powierzchniach nieporowatych, malowanych, szkle, metalu itp. Nie należy stosować ich na zewnątrz pomieszczeń, wtedy łączenia przez długi czas zachowają swoje pierwotne właściwości. Przy pomocy mas plastycznych Blu Tack błyskawicznie rozwiesimy popularne cotton ballsy czy girlandy. Bez wiercenia przymocujemy do ściany lekkie elementy dekoracyjne, takie jak ręcznie malowane ramki czy ozdoby z wikliny lub drewna. Uroczym akcentem będą również dzwonki wietrzne, które możemy wykonać samodzielnie np. z muszelek, rurek lub drewienek. Wystarczy przywiązać je do sznurków, które za pomocą masy Blu Tack przykleimy do podstawy zamocowanej do sufitu. Masy klejące przydadzą się także do przymocowania wstążek, sznurków i innych ozdób na doniczkach lub efektowanych lampionach ze słoików. Dodatkowo, masy Blu Tack dostępne są w dwóch kolorach – białym i niebieskim – co ułatwia estetyczne dopasowanie do kolorystyki przygotowywanej dekoracji.

A to już wiesz?  Bezproblemowa renowacja zabytkowych budynków - okno Avantgarde Renovo firmy Dobroplast

Proste i szybkie w wykonaniu, a co najważniejsze niewymagające użycia skomplikowanych narzędzi dekoracje to doskonały sposób na ozdobienie każdego wnętrza, a także ciekawą formę spędzania czasu. Z wykorzystaniem innowacyjnych mas plastycznych marki Bostik DIY stanie się jeszcze bardziej przyjemne.

 

Bostik Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowej korporacji Bostik, stanowiącej część francuskiego koncernu Grupy ARKEMA, jednej z największych chemicznych firm w Europie. Wraz z początkiem 2018 roku nastąpiło formalno-prawne połączenie spółki Den Braven East oraz Bostik, które od marca występują pod wspólną nazwą Bostik oraz szyldem zielonego gekona. Nowa oferta obejmuje zarówno produkty marki Den Braven, jak i Bostik.

Den Braven to producent wysokogatunkowej chemii budowlanej, a zwłaszcza wyróżniających się pod względem unikatowych właściwości uszczelniaczy. Już od kilkunastu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty chemii budowlanej, oferując nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Den Braven to marka uzna zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów, a wysoka jakość i wyjątkowe właściwości sprawiają, że produkty te znajdują zastosowanie w wielu pracach remontowo-budowlanych, naprawczych, czy hobbystycznych.

Bostik, to z kolei światowy lider w dziedzinie klejów przemysłowych, budowlanych i konsumenckich. Już od ponad wieku dostarcza na rynek nietuzinkowe produkty w zakresie technologii klejenia, a jego kleje można znaleźć niemal w każdym obszarze od przemysłu, poprzez budowę i dom, a na szkołach i biurach kończąc. Od 1889 roku opatentowaliśmy ponad 9 000 technologii obejmujących wszystko, od lotniczych klejów do wnętrz, pionierskich wodoodpornych butów po wypuszczenie pierwszej pieluszki dziecięcej z elastycznym klejem, a na Blu-Tack kończąc.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik , Bostik - Coraz chętniej dekorujemy mieszkania w kolorowe ozdoby DIY, tworzące klimatyczne miejsce do wypoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet niewielką przestrzeń można zmienić w atrakcyjną przydomową strefę relaksu. Mając do dyspozycji masy klejące Blu Tack marki Bostik, bez trudu wzbogacimy nasze otoczenie w samodzielnie wykonane dekoracje.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy