Budownictwo wineo

Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości

Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości
Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty – to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400. W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią

Data publikacji: 2018-06-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości
Kategoria: Wineo

Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości , Wineo - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty – to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400. W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty – to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400. W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną.

Wielość dekorów i formatów

W kolekcji wineo 400 znajdziemy trzy grupy produktowe – wineo 400 wood, wineo 400 wood XL oraz wineo 400 stone. Pierwsza z nich to 18 nowoczesnych dekorów, które zachwycają wiernym odwzorowaniem kolorystyki i struktury drewna. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powierzchnia oraz możliwość montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności czynią z niej niezwykle uniwersalny produkt. Wineo 400 wood XL to z kolei 12 dekorów drewnianych w wymiarze XL, który pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń. Wysokiej jakości powierzchnia synchroniczna zapewnia maksymalną autentyczność podłogi. W ostatniej kolekcji, wineo 400 stone, znajdziemy natomiast 10 intrygujących dekorów kamienia lub fantazyjnych dekorów w formacie płytek ceramicznych.

Różnorodne sposoby montażu

Kolekcja wineo 400 jest dostępna jako panele winylowe do klejenia lub układania na click oraz jako podłoga Multi-Layer montowana na click. Jest zatem bardzo wszechstronna i doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wineo 400 w opcji na click ze względu na praktyczne i skuteczne łączenie bezklejowe umożliwia bardzo szybki i czysty montaż, jedynie przy użyciu noża i białego młotka gumowego. Niewielka grubość, zaledwie 4,5 mm, sprawia, że świetnie sprawdzi się w przypadku prac renowacyjnych i remontowych. Z kolei wersja do klejenia to doskonały wybór, jeśli zależy nam na podłodze wyjątkowo funkcjonalnej i odpornej na uszkodzenia. Przytwierdzone na stałe do podłoża panele o grubości do 2 mm nie przemieszczają się, dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie do intensywnie użytkowanych pomieszczeń. W ramach kolekcji wineo 400 znajdziemy także podłogę w wariancie Multi-Layer do montażu na clik. Dzięki systemowi łączenia LocTec jej układanie odbywa się łatwo i szybko – potrzebna jest tylko piła do przycinania paneli. Ponieważ podłoga Multi-Layer ma grubość 9 mm, może także posłużyć do niwelowania ewentualnych, niewielkich nierówności podłogi.

A to już wiesz?  Jak prawidłowo zamocować izolację na instalacji chłodniczej i klimatyzacyjnej?

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości , Wineo - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty – to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400. W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy