Budownictwo Guardian Glass

Press Glass i Guardian Glass wspierają budowę drugiego polskiego Domu Fundacji Ronalda McDonalda

Press Glass i Guardian Glass wspierają budowę drugiego polskiego Domu Fundacji Ronalda McDonalda
Press Glass, czołowy europejski producent szyb, we współpracy z jednym ze swoich globalnych dostawców szkła, firmą Guardian Glass, dołączyli do grona partnerów wspierających budowę „domu, poza domem w czasie choroby dziecka” w

Data publikacji: 2020-06-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Press Glass i Guardian Glass wspierają budowę drugiego polskiego Domu Fundacji Ronalda McDonalda
Kategoria: Guardian Glass

Press Glass i Guardian Glass wspierają budowę drugiego polskiego Domu Fundacji Ronalda McDonalda , Guardian Glass - Press Glass, czołowy europejski producent szyb, we współpracy z jednym ze swoich globalnych dostawców szkła, firmą Guardian Glass, dołączyli do grona partnerów wspierających budowę „domu, poza domem w czasie choroby dziecka” w Warszawie. Press Glass, czołowy europejski producent szyb, we współpracy z jednym ze swoich globalnych dostawców szkła, firmą Guardian Glass, dołączyli do grona partnerów wspierających budowę „domu, poza domem w czasie choroby dziecka” w Warszawie.

„Zdajemy sobie sprawę, że onkologia w Polsce, szczególnie dziś, potrzebuje wszechstronnego wsparcia. Kiedy mali pacjenci i ich najbliżsi podejmują największe wyzwanie w swoim życiu, zapewnienie komfortowych przestrzeni rodzinnego Domu poza domem sprawia, że rodziny mogą być blisko siebie i wspólnie skupić się na najważniejszym celu, jakim jest odzyskanie zdrowia dziecka.” – mówi Gerard Plaze z działu PR w Press Glass.

„Walka z chorobą to ogromne wyzwanie nie tylko dla małych pacjentów, ale również ich rodzin. Dlatego tak istotne jest, aby w tym trudnym czasie mogli być blisko siebie. Cieszymy się, że mogliśmy w tym pomóc, wspierając budowę fundacyjnego „Domu poza domem” w Warszawie, mówi mówi Jakub Czapigo, Key Account Manager w Guardian Glass.

W pierwszym etapie Press Glass wyprodukował i dostarczył do Domu dwukomorowe zespolenia do stolarki okiennej i fasadowej. Zostały one wyposażone w wysokoselektywne szkło Guardian SunGuard®. Produkty z tej linii pomagają tworzyć optymalnie doświetlone wnętrza oraz zapobiegają ich przegrzewaniu latem; zimą z kolei chronią pomieszczenia przed ucieczką ciepła.

W drugim etapie Press Glass dostarczy szyby do świetlików dachowych oraz przeszkleń wewnętrznych.

 

Materiały zdjęciowe bardzo prosimy podpisywać: Michał Teperek, Dział Fotomedyczny WUM dla Fundacji Ronalda McDonalda

***********

Press Glass

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Press Glass i Guardian Glass wspierają budowę drugiego polskiego Domu Fundacji Ronalda McDonalda , Guardian Glass - Press Glass, czołowy europejski producent szyb, we współpracy z jednym ze swoich globalnych dostawców szkła, firmą Guardian Glass, dołączyli do grona partnerów wspierających budowę „domu, poza domem w czasie choroby dziecka” w Warszawie.

A to już wiesz?  Nowość! Kolekcja WAVE marki Nowodvorski Lighting – klasyka ujęta w nowoczesne ramy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy