Wiercimy

Samsung NaviBot SR 88845 ?? elektroniczny przyjaciel domu i kompan naszych zwierzaków

Samsung NaviBot SR 88845 to pierwszy odkurzacz, który pokochają nie tylko miłośnicy czworonogów, ale też same zwierzęta. Dla nich to świetny towarzysz zabaw, a dla nas sprawna pomoc w usuwaniu ich sierści z dywanów i podłóg. Jest też coś, co ucieszy i małych, i dużych domowników: gdy NaviBot będzie odkurzał, wszyscy wybierzemy się na długi spacer!Samsung NaviBot SR 8845 to odkurzacz stworzony z myślą o miłośnikach zwierząt, bo dzięki technologii Pet Hair Careskutecznie usuwa ich sierść z podłóg. Umożliwia to m.in. dodatkowy grzebień ochronny, który ułatwia zbieranie i zatrzymywanie włosów oraz zapobiega ich owijaniu się dookoła szczotki. Ta innowacyjna metoda zwiększa wydajność zbierania kłaczków i włosów, jednocześnie wydłużając czas eksploatacji szczotek odkurzacza. NaviBot charakteryzuje się ponad 95 proc. skutecznością w zakresie zbierania sierści zwierząt. Można go również bez obaw włączyć i pozostawić podczas naszej nieobecności, by samodzielnie posprzątał cały dom.A my? Spokojnie możemy wybrać się na spacer z naszym ukochanym czworonogiem, a nawet

Samsung NaviBot SR 88845 to pierwszy odkurzacz, który pokochają nie tylko miłośnicy czworonogów, ale też same zwierzęta. Dla nich to świetny towarzysz zabaw, a dla nas sprawna pomoc w usuwaniu ich sierści z dywanów i podłóg. Jest też coś, co ucieszy i małych, i dużych domowników: gdy NaviBot będzie odkurzał, wszyscy wybierzemy się na długi spacer!

<

p>Samsung NaviBot SR 8845 to odkurzacz stworzony z myślą o miłośnikach zwierząt, bo dzięki technologii Pet Hair Careskutecznie usuwa ich sierść z podłóg. Umożliwia to m.in. dodatkowy grzebień ochronny, który ułatwia zbieranie i zatrzymywanie włosów oraz zapobiega ich owijaniu się dookoła szczotki. Ta innowacyjna metoda zwiększa wydajność zbierania kłaczków i włosów, jednocześnie wydłużając czas eksploatacji szczotek odkurzacza. NaviBot charakteryzuje się ponad 95 proc. skutecznością w zakresie zbierania sierści zwierząt. Można go również bez obaw włączyć
i pozostawić podczas naszej nieobecności, by samodzielnie posprzątał cały dom.

A my? Spokojnie możemy wybrać się na spacer z naszym ukochanym czworonogiem, a nawet bez obaw zostawić go w domu razem z pracującym odkurzaczem. Zwierzaki traktują NaviBota jak ?swojego? ? wiedzą, że nie zrobi im krzywdy, więc go nie atakują i chętnie się z nim bawią, podążając za nim po całym domu. Skąd to zaufanie? NaviBot jest po prostu do nich bardzo podobny.

JEST TAK JAK ONE SAMODZIELNY

NaviBot wyglądem przypomina domowe zwierzątko: sprzątając, porusza się samodzielnie, zagląda w każdy kąt i sprytnie omija przeszkody. Doskonale rozpoznaje rozmiary pomieszczenia, w którym się znajduje, ponieważ ma wbudowaną kamerę cyfrową, która rejestruje 30 zdjęć na sekundę i stanowi podstawę systemu Visionary MappingTM. Dzięki niemu NaviBot dokładnie planuje trasę sprzątania i robi to tak, aby wyczyścić całą powierzchnię podłogi i nie trafiać niepotrzebnie dwa razy w to samo miejsce. Pracuje też na różnych powierzchniach: nie straszne mu nawet dywany czy listwy podłogowe do wysokości 1,5 cm. Oprócz kamery ma jeszcze 37 czujników, które działają niczym kocie wibrysy: pomagają rozpoznawać kształty i wielkość przedmiotów oraz oszacować bezpieczną wysokość, dzięki czemu NaviBot nie spadnie ze schodów i innych podwyższeń.

A to już wiesz?  Zmian na Facebooku ciąg dalszy

MA SWOJE LEGOWISKO

Nawet pełen energii kot czy pies potrzebuje czasem zregenerować siły i ma takie miejsce w domu, w którym najchętniej wypoczywa po długiej zabawie lub wyczerpującym spacerze. Nie inaczej jest z NaviBotem: w zestawie z odkurzaczem-robotem jest stacja dokująca, do której robot wraca sam, gdy tylko zorientuje się, że musi podładować baterie. Co ciekawe: jeśli NaviBot nie zdąży przed rozładowaniem odkurzyć wszystkich kątów, jak tylko nabierze sił, natychmiast wraca dokładnie do tego miejsca, w którym skończył pracę i sprząta dalej.  

 ZNA SWOJE MIEJSCE

Są takie miejsca w każdym domu, do których nie ma wstępu nawet ukochany pupil: garderoba, sypialnia, a może łazienka? Nie musimy nawet zamykać drzwi tych pomieszczeń, bardzo często nasi mali towarzysze pamiętają, że pewnych progów po prostu nie wolno im przekraczać. Takie miejsca możemy także wskazać NaviBotowi, odgradzając je wirtualnym strażnikiem ? dołączony do zestawu Virtual Guard tworzy niewidzialną barierę o długości do 4 metrów. Wystarczy, że ustawimy go na progu, a NaviBot potraktuje go jak zakaz wjazdu. To świetne rozwiązanie także w sytuacji, gdy nie chcemy, aby odkurzacz-robot jeździł w miejscu zarezerwowanym na miski z wodą i jedzeniem. Przecież nasz czworonożny pupil też chce mieć coś tylko dla siebie i nie podzieli się tym nawet z przyjacielem NaviBotem.

Dodatkowe informacje:

Tryby sprzątania:

  • Tryb Auto, który wykonuje jeden cykl sprzątania, po którym odkurzacz powraca do stacji dokującej;
  • Tryb Max, gdy NaviBot odkurza bez przerwy do całkowitego wyczerpania akumulatora;
  • Tryb Krawędzie pozwalający na dokładne sprzątanie w kątach;
  • Tryb Miejscowy, dzięki któremu wskażemy NaviBotowi miejsce wymagające odkurzenia;
  • Tryb Manualny, który umożliwia ręczne sterowanie odkurzaczem przy pomocy pilota działającego na podczerwień;
  • Tryb Opóźnionego Startu, który pozwala zaprogramować pracę NaviBota na konkretną godzinę, dzięki czemu odkurzanie nie wymaga naszej obecności w domu.
A to już wiesz?  Debata ?Przyszłość energetyczna?

Kolor: srebrny

Filtr: HEPA 11

Wymiary zestawu: 355 x 355 x 93 (szerokość/długość/wysokość)

Waga zestawu: 3,5 kg

Wyświetlacz LED

Akcesoria: dodatkowy filtr, narzędzie czyszczące, baza dokująca, pilot na podczerwień

Czas odkurzania: do 90 min.

Czas ładowania: 2 godz.

Pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l

Sugerowana cena detaliczna produktu: 2399 PLN

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy