Budownictwo Invena

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości
W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki – zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i

Data publikacji: 2018-01-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości
Kategoria: Invena

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości , Invena - W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki – zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie. W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki – zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie.

Łazienka należy do tych domowych pomieszczeń, w których porządek i ład mają największe znaczenie. Przede wszystkim chodzi tutaj o higienę, ale nie można zapominać również o wrażeniach estetycznych. Lśniące czystością blaty, idealnie wypolerowane lustro oraz błyszcząca armatura wprowadzają do wnętrza harmonię i uprzyjemniają codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Nowa umywalka Dokos biały połysk marki Invena to propozycja, która znakomicie wpisuje się niemal sterylny klimat jasnych i czystych łazienek. Jej gładka, symetryczna linia oraz kształt przypominający soczewkę, zachwycają minimalistyczną prostotą i subtelną elegancją, a nieskazitelna barwa dodaje całości charakteru. Chociaż wydaje się to dość niezwykłe, to właśnie kolor – niczym niezmącona biel o efektownie połyskującym wykończeniu – stanowi największą siłę tego modelu. Dzięki niemu umywalka przyciąga spojrzenia i zawsze sprawia wrażenie higienicznie czystej.

Sposób na harmonię we wnętrzu

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk o średnicy 40 cm to najnowsza propozycja ze znanej i lubianej rodziny produktów marki Invena. Spójny design wszystkich modeli z tej linii sprawia, że poszczególne elementy armatury i ceramiki można ze sobą dowolnie łączyć, jednocześnie zachowując aranżacyjną harmonię. Jeżeli chodzi o umywalkę Dokos biały połysk to najbardziej efektownie prezentuje się ona w połączeniu z wysoką baterią o białej barwie i chromowanych dodatkach lub też w zestawieniu kontrastowym – z armaturą grafitową. Minimalistyczna forma daje jednak użytkownikom niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nowy produkt marki Invena z równym powodzeniem zamontować można w nowoczesnych, ascetycznie urządzonych łazienkach, jak i w pomieszczeniach o bardziej tradycyjnym klimacie. Lśniąca bielą misa umywalki ustawiona na drewnianym blacie lub metalowym stelażu z pewnością będzie nie tylko funkcjonalnym elementem przestrzeni, ale również niekwestionowaną ozdobą wnętrza.

A to już wiesz?  Dywan Angelo od firmy ARTE– sposób na błogi relaks

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stroniewww.baterielazienkowe.pl

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena – ascetyczna forma, bogactwo możliwości , Invena - W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki – zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy