aplikacja Budownictwo wolf zdalny moduł

Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą

Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą
Każdy, kto choć raz wyjechał na dłuższy urlop wie, że przed wyruszeniem w podróż trzeba odpowiednio zadbać o domowe instalacje. W praktyce oznacza to zwykle całkowite odłączenie prądu i wody czy też poproszenie członków rodziny lub zaufanego sąsiada o kontrolowanie pracy wybranych systemów. Firma Wolf, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziła do swojej oferty zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem grzewczym przy pomocy telefonu lub

Data publikacji: 2016-06-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą
Kategoria: wolf, zdalny moduł, aplikacja

Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą , wolf, zdalny moduł, aplikacja - Każdy, kto choć raz wyjechał na dłuższy urlop wie, że przed wyruszeniem w podróż trzeba odpowiednio zadbać o domowe instalacje. W praktyce oznacza to zwykle całkowite odłączenie prądu i wody czy też poproszenie członków rodziny lub zaufanego sąsiada o kontrolowanie pracy wybranych systemów. Firma Wolf, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziła do swojej oferty zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem grzewczym przy pomocy telefonu lub laptopa. Każdy, kto choć raz wyjechał na dłuższy urlop wie, że przed wyruszeniem w podróż trzeba odpowiednio zadbać o domowe instalacje. W praktyce oznacza to zwykle całkowite odłączenie prądu i wody czy też poproszenie członków rodziny lub zaufanego sąsiada o kontrolowanie pracy wybranych systemów. Firma Wolf, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziła do swojej oferty zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem grzewczym przy pomocy telefonu lub laptopa.

Nowoczesne technologie są nierozłączną częścią dzisiejszego świata. Ich rozwój sprzyja również zwiększeniu naszej mobilności. Powszechny dostęp do urządzeń elektronicznych oraz do szybkiego internetu pozwala nam bowiem łatwo i wygodnie komunikować się z innymi, realizować zawodowe zlecenia z dowolnego miejsca czy też robić zakupy bez wychodzenia z domu. Jednym z najnowszych trendów, wartym uwagi szczególnie w okresie wakacyjnych wyjazdów, są tzw. inteligentne budynki, pozwalające na zdalne kontrolowanie domowych instalacji przy użyciu smartfona czy laptopa. W przypadku ogrzewania i c.w.u. takim rozwiązaniem jest zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e firmy Wolf, który umożliwia połączenie systemu grzewczego z sieciami LAN lub WLAN i sterowanie nim online. Z punktu widzenia użytkownika oznacza to, że wyjeżdżając na dłuższy czas z domu nie musi on obawiać się wychłodzenia pomieszczeń w zimie czy też niespodziewanej awarii, skutkującej trwałym uszkodzeniem instalacji. Dzięki wykorzystaniu komputera czy tabletu z zainstalowaną aplikacją World Smartset można w czasie rzeczywistym monitorować pracę urządzenia, zmieniać jego parametry i – w razie konieczności – całkowicie je odłączyć. Co więcej, system zdalnego sterowania Wolf pozwala również na wygodny dostęp serwisowy do systemów grzewczych, bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. Oznacza to, że serwisanci mogą wykrywać i kontrolować usterki online, a użytkownicy i wykonawcy są informowani o każdym błędzie poprzez wiadomość email. Decydując się na moduł obsługowy ISM7i (do instalacji w urządzeniu) lub ISM7e (do instalacji na ścianie), można mieć pewność, że po powrocie do domu z wakacyjnego czy zimowego wyjazdu nie będzie czekała na nas nieprzyjemna niespodzianka w postaci niskiej temperatury, zimnej wody czy uszkodzonej instalacji grzewczej.

A to już wiesz?  Nowoczesne biurowce przyjazne środowisku – szkło SunGuard® firmy Guardian w Pixel Allegro w Poznaniu

Więcej informacji na temat firmy Wolf i jej produktów znaleźć można na stronie: www.wolf-polska.pl

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Sokołów, ul. Sokołowska 36

05-806 Komorów k. Warszawy  

tel. 22 720 69 01

fax 22 720 69 02

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e i aplikacja World Smartset – technologia, która przychodzi Ci z pomocą , wolf, zdalny moduł, aplikacja - Każdy, kto choć raz wyjechał na dłuższy urlop wie, że przed wyruszeniem w podróż trzeba odpowiednio zadbać o domowe instalacje. W praktyce oznacza to zwykle całkowite odłączenie prądu i wody czy też poproszenie członków rodziny lub zaufanego sąsiada o kontrolowanie pracy wybranych systemów. Firma Wolf, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziła do swojej oferty zdalny moduł obsługowy ISM7i/ISM7e, umożliwiający wygodne sterowanie urządzeniem grzewczym przy pomocy telefonu lub laptopa.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy