Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

50 tys. Klientów SFI

Już ponad 50 tysięcy Klientów mBanku - detalicznego ramienia BRE Banku SA - zdecydowało się skorzystać z usługi Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Jednocześnie aktywa zgromadzone w SFI przekroczyły 315 mln zł. Wczoraj w siedzibie BRE Banku SA w Warszawie odbyła się II edycji seminarium edukacyjnego Fundusze przez Internet.W spotkaniu zorganizowanym przez mBank udział wzięli m.in. przedstawiciele dziewięciu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oferujących swoje jednostki w Supermarkecie mBanku.Seminarium dotyczyło wzrostu roli Internetu w pozyskiwaniu aktywów przez fundusze inwestycyjne (15 miesięcy po uruchomieniu SFI) oraz w tworzeniu nowej jakości w finansach osobistych.Zachęcam do przejrzenia prezentacji, przygotowanej specjalnie na to spotkanie.Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana

Już ponad 50 tysięcy Klientów mBanku – detalicznego ramienia BRE Banku SA – zdecydowało się skorzystać z usługi Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Jednocześnie aktywa zgromadzone w SFI przekroczyły 315 mln zł.

Wczoraj w siedzibie BRE Banku SA w Warszawie odbyła się II edycji seminarium edukacyjnego Fundusze przez Internet.

W spotkaniu zorganizowanym przez mBank udział wzięli m.in. przedstawiciele dziewięciu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oferujących swoje jednostki w Supermarkecie mBanku.

Seminarium dotyczyło wzrostu roli Internetu w pozyskiwaniu aktywów przez fundusze inwestycyjne (15 miesięcy po uruchomieniu SFI) oraz w tworzeniu nowej jakości w finansach osobistych.

Zachęcam do przejrzenia prezentacji, przygotowanej specjalnie na to spotkanie.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych

jest nierozłącznie związany z rachunkiem eKONTO, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup jednostek. Na eKONTO powracają też środki po umorzeniu jednostek. Ułatwia to wykonywanie transakcji, które są realizowane on-line w jednym miejscu, szybko i bezpiecznie. Dodatkowo środki finansowe, zdeponowane na eKONCIE są wysoko oprocentowane.

O atrakcyjności Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych świadczą:

szeroka oferta funduszy inwestycyjnych należących do różnych towarzystw i różnych kategorii/klas,

obsługa 24 godziny na dobę, przez Internet i telefon,

minimalny poziom opłat i prowizji,

programowa rezygnacja z opłat ponoszonych przez Klientów przy nabyciu i umorzeniu jednostek,

przejrzysty i pełny zakres informacji dotyczących inwestowania w jednostki funduszy,

specjalny serwis www zwierający codzienne, aktualne ceny jednostek funduszy oraz historyczne wartości jednostek,

A to już wiesz?  Już 600 tys. rachunków!

system transakcyjny mBanku dostępny non-stop, z każdego miejsca na ziemi, bezpieczny i sprawdzony przez kilkaset tysięcy Klientów,

U podstaw idei Supermarketu leży połączenie systemu transakcyjnego mBanku oraz infrastruktury transakcyjnej Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. System transakcyjny mBanku pozwala na bezbłędną identyfikację Klienta i bezpośredni dostęp do zgromadzonych w banku oszczędności on-line, w formule 7/24/365 z każdego miejsca na świecie. Infrastruktura TFI pozwala na realizację zakupów i sprzedaży jednostek funduszy inwestycyjnych bez obecności Klienta w placówce pośredniczącej. mBank jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce wykorzystał wartość wynikającą z połączenia obu systemów.

www.fundusze.mbank.com.pl

W chwili obecnej w serwisie dostępne są pięćdziesiąt dwa różnego rodzaju fundusze, zarządzane przez dziewięć towarzystw. Poza SKARBIEC TFI SA należącym do grupy BRE Banku SA są to GTFI SA, PZU TFI SA, SEB TFI SA, TFI Bank Handlowego, WARTA TFI S.A., CAIB, DWS oraz TFI Allianz Polska S.A.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy