Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Allegranie w Counter Strike’a

Ruszyły oficjalne zapisy do pierwszego Turnieju Counter Strike 1.6 organizowanego przez serwis Allegro.pl. Turniej Allegranie odbędzie się na początku października. „ Z pomysłem organizacji Turnieju wystąpili do nas Użytkownicy Allegro. Bardzo nam się spodobała idea „wirtualnych „ potyczek, dlatego zdecydowaliśmy sie wziąć udział w organizacji „ - mówi Tomasz Wasilewski z Allegro.pl. Wielu z nich jest zapalonymi graczami, a i wśród pracowników naszego serwisu nie brakuje miłośników CS-a. W zawodach mogą wziąć udział 5-cio osobowe zespoły złożone z Użytkowników Allegro (muszą posiadać pełną aktywację konta). W konkursie nie ma podziału na kategorie. Oznacza to, że amatorzy zmierzą się z profesjonalistami. W zawodach (poza konkursem) wystartuje również team Allegro. Rejestracja Klanów potrwa do końca miesiąca, Turniej rozpocznie się na początku października i potrwa około 3-4 tygodnie (w zależności od liczby zgłoszonych Klanów). Wszystkie gry będą rozgrywane na serwerach firmy Pif-Paf. Również tam już od 13 września udostępnione są plansze ćwiczebne dostępne dla wszystkich

Ruszyły oficjalne zapisy do pierwszego Turnieju Counter Strike 1.6 organizowanego przez serwis Allegro.pl. Turniej Allegranie odbędzie się na początku października.

? Z pomysłem organizacji Turnieju wystąpili do nas Użytkownicy Allegro. Bardzo nam się spodobała idea ?wirtualnych ? potyczek, dlatego zdecydowaliśmy sie wziąć udział w organizacji ? – mówi Tomasz Wasilewski z Allegro.pl. Wielu z nich jest zapalonymi graczami, a i wśród pracowników naszego serwisu nie brakuje miłośników CS-a. W zawodach mogą wziąć udział 5-cio osobowe zespoły złożone z Użytkowników Allegro (muszą posiadać pełną aktywację konta). W konkursie nie ma podziału na kategorie. Oznacza to, że amatorzy zmierzą się z profesjonalistami. W zawodach (poza konkursem) wystartuje również team Allegro.

Rejestracja Klanów potrwa do końca miesiąca, Turniej rozpocznie się na początku października i potrwa około 3-4 tygodnie (w zależności od liczby zgłoszonych Klanów). Wszystkie gry będą rozgrywane na serwerach firmy Pif-Paf. Również tam już od 13 września udostępnione są plansze ćwiczebne dostępne dla wszystkich zgłoszony do Turnieju klanów.

Udział w Turnieju jest oczywiście bezpłatny. Jednak nagrody jakie czekają na uczestników potwierdzają jego rangę. Klany będą walczyć o procesory firmy AMD oraz płyty główne. Wszystko wartości 20 tysięcy złotych. To nagrody dla pierwszych pięciu klanów. Kolejna piątka otrzyma upominki od sponsorów. Wszystkie potyczki będą nadzorowane przez profesjonalnych sędziów.

Zawody organizowane są przez serwis Allegro.pl wraz firmą Pif-Paf, nagrody funduje AMD. Patronat prasowy nad zawodami objęły czasopisma CD-Action, PC-Format oraz oraz największy serwis poświęcony CS-owi Counter-Strike.pl.

więcej: www.allegro.pl/allegra

www.allegro.pl jest liderem e- commerce w Polsce. Z jego usług korzysta już 5 milion internautów, czyli dokładnie tyle ile mieszkańców liczy Poznań, Gdańsk, Kraków, Warszawa i Wrocław.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Prawdziwy koszt „darmowych” usług online

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy