Budownictwo Invena kwadratowa deszczownia

Prysznic do kwadratu – nowe deszczownie w ofercie firmy Invena

Prysznic do kwadratu – nowe deszczownie w ofercie firmy Invena
Duża, nowoczesna, kwadratowa lub prostokątna deszczownia to nie tylko sposób na doskonały relaks, ale też modny detal, który wzbogaci łazienkową aranżację. Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena, opowiada o najnowszych modelach prysznicowej

Data publikacji: 2017-03-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prysznic do kwadratu – nowe deszczownie w ofercie firmy Invena
Kategoria: Invena, kwadratowa deszczownia

Prysznic do kwadratu – nowe deszczownie w ofercie firmy Invena , Invena, kwadratowa deszczownia - Duża, nowoczesna, kwadratowa lub prostokątna deszczownia to nie tylko sposób na doskonały relaks, ale też modny detal, który wzbogaci łazienkową aranżację. Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena, opowiada o najnowszych modelach prysznicowej armatury. Duża, nowoczesna, kwadratowa lub prostokątna deszczownia to nie tylko sposób na doskonały relaks, ale też modny detal, który wzbogaci łazienkową aranżację. Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena, opowiada o najnowszych modelach prysznicowej armatury.

Natryskowe trendy

Deszczownie przebojem wkroczyły do domowych łazienek i stały się niezwykle pożądanym elementem wyposażenia kabiny prysznicowej. Trudno się dziwić, bo równomiernie spadające z góry krople, pieszczące całe ciało niczym ciepły, letni deszcz, zmieniają zwykłą czynność higieniczną w odprężający zabieg. „Duża deszczownia umieszczona nad głową kąpiącego się jest zwykle elementem wyraźnie zauważalnym w pomieszczeniu, dlatego warto zadbać o dopasowanie jej do wnętrza pod względem estetycznym”, podkreśla Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena. „Można z niej uczynić nawet przykuwającą wzrok dekorację. Odpowiednio dobrana, będzie wyglądała efektownie, i to nie tylko wówczas, kiedy z góry będzie spływała woda” dodaje.

Moda na geometryczne wzory nie ominęła deszczownic. Kwadratowe i prostokątne deszczownie są chętnie wybierane do nowoczesnych stylizacji. Są proste i minimalistyczne, a jednocześnie wyraziste i eleganckie. Nie mogło ich więc zabraknąć wśród nowości na rok 2017 w ofercie firmy Invena.

„Pierwsza z nowych propozycji to kolumna natryskowa Patras z kwadratowym natryskiem górnym o wymiarach 25 x 25 cm. Odrobinę mniejszą deszczownię w tym samym kształcie zawiera również Florina z ramieniem w kształcie łuku. Nyks natomiast posiada natrysk górny prostokątny, z delikatnie zaokrąglonymi rogami. Wszystkie nowe modele poszczycić się mogą niebanalnym designem i najwyższą jakością materiałów” informuje Monika Wojdak.

Praktyczna strona relaksu

Wybierając deszczownię, pamiętać należy, że powinna ona łączyć walory wizualne z użytkowymi. Warto wziąć pod uwagę fakt, że wyposażenie prysznica jedynie w natrysk górny uniemożliwia kąpiel bez zmoczenia głowy. Przy takiej armaturze trudniej też umyć kabinę prysznicową, gdyż nie uda się nam spłukać wszystkich jej zakamarków. Wygodniejszym rozwiązaniem są zatem kolumny natryskowe, które oprócz deszczowni posiadają słuchawkę natryskową.

A to już wiesz?  Szczelnie nad głową – kit dekarski Elast-O-rub marki Den Braven

„Kolumny Patras, Floriana i Nyks zawierają natrysk ręczny ze 150-centymetrowym wężem, umieszczony na regulowanym uchwycie”, mówi Monika Wojdak z firmy Invena. „Przycisk zapewnia łatwe przełączanie strumienia wody między deszczownicą a słuchawką. Dodatkowym udogodnieniem w deszczowni Nyks jest funkcjonalna półka na kosmetyki”, dodaje ekspert.

Z praktycznego punktu widzenia ważne są również trwałość i niezawodność armatury. Ich gwarancją w przypadku kolumn natryskowych Invena jest system anti-calc, który utrudnia osadzanie się kamienia. Decydując się na deszczownie Patras, Nyks czy Florina jesteśmy więc w stanie połączyć nowoczesny design z wyjątkową funkcjonalnością.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prysznic do kwadratu – nowe deszczownie w ofercie firmy Invena , Invena, kwadratowa deszczownia - Duża, nowoczesna, kwadratowa lub prostokątna deszczownia to nie tylko sposób na doskonały relaks, ale też modny detal, który wzbogaci łazienkową aranżację. Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena, opowiada o najnowszych modelach prysznicowej armatury.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy