Budownictwo Den Braven

Nowa era lakierowania – Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven

Nowa era lakierowania – Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven
Popularna seria lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven już od wielu sezonów zdobywa grono zadowolonych użytkowników. Od niedawna bogatą ofertę lakierów w areozolu rozszerzył nowy produkt – Super Color Acrylic Universal FAST. Z jego pomocą lakierowanie będzie jeszcze szybsze i

Data publikacji: 2017-09-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowa era lakierowania – Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven
Kategoria: Den Braven

Nowa era lakierowania – Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven , Den Braven - Popularna seria lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven już od wielu sezonów zdobywa grono zadowolonych użytkowników. Od niedawna bogatą ofertę lakierów w areozolu rozszerzył nowy produkt – Super Color Acrylic Universal FAST. Z jego pomocą lakierowanie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Popularna seria lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven już od wielu sezonów zdobywa grono zadowolonych użytkowników. Od niedawna bogatą ofertę lakierów w areozolu rozszerzył nowy produkt – Super Color Acrylic Universal FAST. Z jego pomocą lakierowanie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu coraz częściej poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam w prosty sposób, bez zbędnego wysiłku, a przede wszystkim szybko wykonać niektóre czynności. Trend ten zagościł również w obszarze budownictwa i remontów. Kleje, które łączą natychmiast, silikony i akryle fast już nikogo nie dziwią. Producenci chemii budowlanej coraz chętniej wprowadzają do swoich ofert produkty, które pozwalają usprawnić i znacząco skrócić czas prowadzonych prac remontowo-budowlanych. Kolejną tego typu nowość na rynku, która dostępna jest w ofercie firmy Den Braven, stanowi szybkoschnący lakier Super Color Acrylic Universal FAST.

Szybki sposób na lakierowanie

Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven to lakier akrylowy opracowany na bazie modyfikowanej żywicy akrylowej, wyróżniający się wyjątkowo krótkim czasem schnięcia. Już zaledwie 10 minut wystarczy, by powłoka farby stała się pyłosucha (całkowity czas schnięcia wynosi 4-6h). W porównaniu z tradycyjnymi lakierami w spray’u okres ten skrócony został aż o połowę. Ma to ogromne znaczenie podczas prac malarskich z dwóch istotnych względów – znacząco je przyspiesza, a jednocześnie zapewnia dodatkową ochronę świeżo pomalowanej powłoki przed zabrudzeniami czy powstaniem odcisków podczas dotyku. Dodatkowo, lakier Super Color Acrylic Universal FAST charakteryzuje się wyjątkową odpornością na działanie UV. Dzięki temu pokryte nim elementy na długo zachowają żywy kolor bez odbarwień.

Lakiery w spray’u są bardzo wygodne w użyciu i mają szerokie spectrum zastosowań. Nie inaczej jest w przypadku Super Color Acrylic Universal FAST. Jest to produkt, z pomocą którego wykonamy lakierowanie ochronne i dekoracyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, że lakier dobrze współpracuje z wieloma materiałami, m.in. stalą, kamieniem, metalami, ceramiką, betonem, drewnem i wybranymi tworzywami sztucznymi, świetnie sprawdzi się w pracach naprawczych, warsztatowych, hobbystycznych, rzemieślniczych, czy motoryzacyjnych. Jego użycie i dopasowanie do charakteru wykonywanych zadań ułatwi również szeroka paleta kolorów. Super Color Acrylic Universal FAST dostępny jest bowiem w 7 popularnych kolorach – białym, niebiskim, zielonym, brązowym, czerwonym, żółtym i czarnym. Połączenie zalet lakierów w spray’u i produktów chemii budowlanej typu fast pozwoliło firmie Den Braven stworzyć nowy produkt, który przyspieszy malowanie i skróci czas potrzebny do sprawnego ukończenia prac.

A to już wiesz?  Jak tworzyć ściany szczelinowe przy pomocy bloczków silikatowych?

 

SUPER COLOR ACRYLIC UNIVERSAL FAST firmy Den Braven

Pojemność: puszka 400 ml

Sugerowana cena detaliczna: 15 zł brutto

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowa era lakierowania – Super Color Acrylic Universal FAST firmy Den Braven , Den Braven - Popularna seria lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven już od wielu sezonów zdobywa grono zadowolonych użytkowników. Od niedawna bogatą ofertę lakierów w areozolu rozszerzył nowy produkt – Super Color Acrylic Universal FAST. Z jego pomocą lakierowanie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy