Budownictwo Nowodvorski

Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018

Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018
W dniach 7 – 11.09.2018 w Paryżu odbyły się międzynarodowe targi wnętrzarskie MAISON&OBJET 2018. To jedno z największych na świecie wydarzeń targowych adresowanych do architektów wnętrz, projektantów mebli, oświetlenia, akcesoriów i dekoracji, przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz klientów detalicznych. Na targach nie zabrakło przedstawicieli firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, hotelowych i

Data publikacji: 2018-09-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018
Kategoria: Nowodvorski

Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018 , Nowodvorski - W dniach 7 – 11.09.2018 w Paryżu odbyły się międzynarodowe targi wnętrzarskie MAISON&OBJET 2018. To jedno z największych na świecie wydarzeń targowych adresowanych do architektów wnętrz, projektantów mebli, oświetlenia, akcesoriów i dekoracji, przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz klientów detalicznych. Na targach nie zabrakło przedstawicieli firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W dniach 7 – 11.09.2018 w Paryżu odbyły się międzynarodowe targi wnętrzarskie MAISON&OBJET 2018. To jedno z największych na świecie wydarzeń targowych adresowanych do architektów wnętrz, projektantów mebli, oświetlenia, akcesoriów i dekoracji, przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz klientów detalicznych. Na targach nie zabrakło przedstawicieli firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych.

Impreza, która przyciąga liderów branży

Targi MAISON&OBJET 2018 odbywają się dwa razy w roku – w styczniu i wrześniu. To jedno z kluczowych tego rodzaju wydarzeń na świecie. W każdej edycji udział bierze 3000 wystawców oraz nawet 90 000 odwiedzających. Impreza gromadzi projektantów, architektów, inwestorów oraz miłośników designu, którzy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. We wrześniowej edycji wydarzenia uczestniczyli także przedstawiciele firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych. „Udział w tak dużej i prestiżowej imprezie to dla nas okazja do zapoznania się z najnowszymi propozycjami projektantów i obowiązującymi trendami we wzornictwie. Widać wyraźnie, że w tym sezonie nadal królować będzie velvet, obecny m.in. w meblach, elementach dekoracyjnych i oczywiście abażurach. Spora część prezentowanych na targach lamp utrzymana była w klimacie vintage, ale nie brakowało też nowoczesnych, designerskich propozycji, w których istotną rolę odgrywały różne formy szkła transparentnego czy dymionego. Za najmodniejsze kolory uznać należy ciemną zieleń, złoto, brudny róż, granat i intensywne odcienie fioletu”, wyjaśnia Małgorzata Nowodworska z firmy Nowodvorski Lighting. „Nasza obecność na targach MAISON&OBJET nie jest przypadkowa. Od wielu lat uczestniczymy zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych imprezach branżowych. Dzięki temu mamy możliwość spotkać się z projektantami i architektami z całego świata i jeszcze lepiej poznać ich oczekiwania, wymienić się doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe. Od samego początku naszej działalności staramy się nie tylko podążać za trendami, ale też wyznaczać nowe kierunki w dziedzinie oświetlenia. Podczas targów takich jak MAISON&OBJET możemy zapoznać się z nowościami i ciekawostkami z branży i dzięki temu proponować naszym klientom produkty, które będą nie tylko modne, ale też dostosowane do ich potrzeb”, dodaje Małgorzata Nowodworska.

A to już wiesz?  Funkcjonalność w nowoczesnej odsłonie – efektowny komplet stolików kawowych RALPH firmy Rosanero

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie 470 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie środkowo wschodniej.

 

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel. +48 343449110

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018 , Nowodvorski - W dniach 7 – 11.09.2018 w Paryżu odbyły się międzynarodowe targi wnętrzarskie MAISON&OBJET 2018. To jedno z największych na świecie wydarzeń targowych adresowanych do architektów wnętrz, projektantów mebli, oświetlenia, akcesoriów i dekoracji, przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz klientów detalicznych. Na targach nie zabrakło przedstawicieli firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy