Budownictwo drewno panele Podłoga wineo

Aranżacja na szeroką skalę – nowe panele laminowane Wineo 500 XL V4

Aranżacja na szeroką skalę – nowe panele laminowane Wineo 500 XL V4
Podłoga ułożona z długich, wąskich desek to jeden z aranżacyjnych standardów. Gorącym trendem jest jednak rezygnacja z klasycznego drewna na rzecz nowoczesnych paneli, które dorównują deskom wyglądem i strukturą powierzchni, ale przewyższają je parametrami technicznymi. Odpowiedzią na takie właśnie oczekiwania odbiorców jest nowa linia podłóg laminowanych Wineo 500 XL

Data publikacji: 2016-07-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Aranżacja na szeroką skalę – nowe panele laminowane Wineo 500 XL V4
Kategoria: wineo, podłoga, panele, drewno

Aranżacja na szeroką skalę – nowe panele laminowane Wineo 500 XL V4 , wineo, podłoga, panele, drewno - Podłoga ułożona z długich, wąskich desek to jeden z aranżacyjnych standardów. Gorącym trendem jest jednak rezygnacja z klasycznego drewna na rzecz nowoczesnych paneli, które dorównują deskom wyglądem i strukturą powierzchni, ale przewyższają je parametrami technicznymi. Odpowiedzią na takie właśnie oczekiwania odbiorców jest nowa linia podłóg laminowanych Wineo 500 XL V4. Podłoga ułożona z długich, wąskich desek to jeden z aranżacyjnych standardów. Gorącym trendem jest jednak rezygnacja z klasycznego drewna na rzecz nowoczesnych paneli, które dorównują deskom wyglądem i strukturą powierzchni, ale przewyższają je parametrami technicznymi. Odpowiedzią na takie właśnie oczekiwania odbiorców jest nowa linia podłóg laminowanych Wineo 500 XL V4.

Poszukiwania oryginalnego pomysłu na aranżację podłogi zwykle oscylują wokół koloru i faktury nawierzchni. Nie każdy zdaje sobie bowiem sprawę, że ciekawy efekt wizualny osiągnąć można poprzez wybór materiału wykończeniowego o nieszablonowej linii. Nowe panele Wineo 500 XL V4, wyróżniające się wyjątkowo smukłym formatem XL (1845 x 195 mm) i stylową v-fugą na wszystkich krawędziach, są tego bardzo dobrym przykładem. Powierzchnia ułożona z długich i wąskich paneli laminowanych bez wątpienia największe wrażenie zrobi w przypadku przestronnych wnętrz, jednak znakomicie sprawdzi się ona również w mniejszych pomieszczeniach. Dzięki takiej podłodze pokoje zyskują bowiem szlachetny wygląd i wrażenie przestrzeni, wydając się większe niż w rzeczywistości.

Nowy format, sprawdzone rozwiązania

Panele laminowane Wineo 500 XL V4 to propozycja szczególnie polecana wielbicielom klasyki w nowoczesnym wydaniu. W kolekcji znalazło się aż 12 eleganckich dekorów, doskonale odwzorowujących naturalny rysunek drewna dębowego i sosnowego, a do tego utrzymanych w różnych tonacjach kolorystycznych. Na liście zalet nowego produktu Wineo znajdują się jednak nie tylko kwestie wizualne, ale również funkcjonalne. Podłogi laminowane z kolekcji Wineo 500 XL V4  posiadają klasę ścieralności AC4 oraz klasę użyteczności 23/32, zatem są bardzo wytrzymałe. Płyta nośna Aqua Protect o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci skutecznie zabezpiecza je przed negatywnymi skutkami wilgoci, a warstwa antystatyczna minimalizuje ryzyko elektryzowania się podłogi i utrudnia osadzanie się kurzu na jej powierzchni. Dodatkowym atutem jest system łączenia LocTec, umożliwiający szybki, czysty i prosty montaż paneli metodą „na click”.

A to już wiesz?  Ekspert podpowiada na jakie kwestie zwracać uwagę wybierając panele podłogowe

Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Aranżacja na szeroką skalę – nowe panele laminowane Wineo 500 XL V4 , wineo, podłoga, panele, drewno - Podłoga ułożona z długich, wąskich desek to jeden z aranżacyjnych standardów. Gorącym trendem jest jednak rezygnacja z klasycznego drewna na rzecz nowoczesnych paneli, które dorównują deskom wyglądem i strukturą powierzchni, ale przewyższają je parametrami technicznymi. Odpowiedzią na takie właśnie oczekiwania odbiorców jest nowa linia podłóg laminowanych Wineo 500 XL V4.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy