Budownictwo Dobroplast konkurs mecz

Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!

Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!
Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz

Data publikacji: 2016-07-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!
Kategoria: dobroplast, konkurs, mecz

Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania! , dobroplast, konkurs, mecz - Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania. Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania.

Dobroplast nieustannie dba o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz fachową i profesjonalną obsługę. Mając na uwadze zadowolenie klienta i budowanie trwałych relacji, troszczy się o pozytywne wrażania na każdym polu. Tym razem zakup produktów Dobroplast może zaowocować nie tylko ciepłymi i szczelnymi oknami, ale również niezapomnianymi, piłkarskimi wrażeniami. Specjalnie dla swoich klientów Dobroplast przygotował wyjątkową promocję, w której do zdobycia są bilety VIP na mecz Polska – Dania, który odbędzie się 8 października 2016 w Warszawie. Co należy zrobić, aby móc kibicować razem z Dobroplast naszej drużynie wprost z loży VIP na Stadionie Narodowym?

Wystarczy w okresie trwania promocji (15.07.-15.09.2016r.) zakupić jeden z produktów z oferty Dobroplast: Avantgarde 7000, Avantgarde 9000, Ovlo, Ovlo Classic, Prime, Encore, Skylight lub Skylight Premium, zachować potwierdzenie zakupu oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Dodatkowym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe:  „Dlaczego zdecydowałeś się na zakup okien Dobroplast?”. Na autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają cztery jednoosobowe bilety VIP na mecz eliminacyjny Polska-Dania oraz dodatkowa niespodzianka. Pakiet VIP oprócz biletu obejmować będzie również obiad w 5-gwiazdkowym hotelu w centrum Warszawy, przejazd do loży VIP na stadionie, wieczorną uroczystą galę oraz nocleg. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września włącznie, a ogłoszenie wyników nastąpi 20 września pod adresem www.konkurs.dobroplast.pl

A to już wiesz?  Firma Libet rozpoczyna kolejny cykl szkoleń dla brukarzy

Przyłącz się do zabawy z Dobroplast i ustrzel idealne okienko!

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na www.konkurs.dobroplast.pl

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.to wiodąca na polskim rynku marka produkująca okna – PCV, okna plastikowe, okna dachowe oraz drzwi. Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Bezkonkurencyjnacena jak również jakość wytwarzanego asortymentu od lat podtrzymują pozytywne opinie klientów firmy Dobroplast. W ofercie marki  znajduje się wiele atrakcyjnych produktów takich jak: okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety, a także moskitiery. Wszystkie produkty marki Dobroplast idealnie wpisują się w nowoczesne projekty aranżacyjne domów oraz mieszkań.

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 276 35 00
fax: +48 85 674 32 55

e-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania! , dobroplast, konkurs, mecz - Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy