Budownictwo Libet Ogród wystawa

Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet

Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet
Libet nieprzerwanie stawia na rozwój Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium, oferujących klientom szeroką paletę produktów, kompleksowe wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo.Wraz z nowymi punktami powstają specjalne ogrody wystawowe. Stworzone przestrzenie pokazują możliwości aranżacji otoczenia domu przy użyciu asortymentu firmy, stanowiąc źródło niezliczonych inspiracji, zarówno dla projektantów, jak i

Data publikacji: 2016-07-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet
Kategoria: libet, ogród, wystawa

Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet , libet, ogród, wystawa - Libet nieprzerwanie stawia na rozwój Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium, oferujących klientom szeroką paletę produktów, kompleksowe wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo.Wraz z nowymi punktami powstają specjalne ogrody wystawowe. Stworzone przestrzenie pokazują możliwości aranżacji otoczenia domu przy użyciu asortymentu firmy, stanowiąc źródło niezliczonych inspiracji, zarówno dla projektantów, jak i inwestorów. Libet nieprzerwanie stawia na rozwój Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium, oferujących klientom szeroką paletę produktów, kompleksowe wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo.Wraz z nowymi punktami powstają specjalne ogrody wystawowe. Stworzone przestrzenie pokazują możliwości aranżacji otoczenia domu przy użyciu asortymentu firmy, stanowiąc źródło niezliczonych inspiracji, zarówno dla projektantów, jak i inwestorów.

Dzięki ogrodom wystawowym Libet przedstawia szeroki wachlarz możliwości wykorzystania kostki brukowej czy płyt tarasowych.Specjalnie zaprojektowane ekspozycje umożliwiają odwiedzającym wybór konkretnych, potrzebnych rozwiązań lub stanowią dla nich inspirację do stworzenia  własnej wizji wymarzonegomiejsca przy domu. Podstawą aranżacji są tu poszczególnerodzaje kostek brukowych, różniących się kolorem, fakturą, kształtem czy rozmiarem oraz liczne propozycje wykorzystania elementów małej architektury, takich jak ogrodzenia, murki lub siedziska.Dodatkowo, rozmaite kombinacje produktów niejednokrotnie są przedstawiane w połączeniu z akcentami roślinnymi, dzięki czemu otoczenie nabiera rzeczywiście charakteru ogrodu.

Podziwianie walorów estetycznych prezentowanych ekspozycji to dla architektów i inwestorów doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nawet najpiękniejszy katalog i znakomita strona internetowa nigdy nie będą w stanie w pełni oddać wszystkich właściwości wyrobów. Możliwość przetestowania „na żywo” poszczególnych elementów i sposobów ich wykorzystania nie tylko pobudza kreatywność projektantów, ale też pozwala wyeliminować ewentualne błędy podczas późniejszego aranżowania otoczenia domu.Ogrody nie zostały jednak stworzone tylko ze względów estetycznych. Organizowane są w nich także m.in. Dni Otwarte, podczas których odbywają się szkolenia, spotkania z architektami krajobrazu i innymi specjalistami.

Sieć ogrodów wystawowych przy punktach sprzedaży Libet Platiniumcały czas się rozszerza. Każdy jest inny i składa się z odmiennych stylistycznie i funkcjonalnie stref, które razem tworzą spójną całość. Mamy w nich szansę natknąć się na zakątki utrzymane w klimacie klasycznym, rustykalnym czy nowoczesnym. Z początkiem lata nowe punkty pojawiły się m.in. w Małopolsce czy w województwach Lubuskim i Mazowieckim. Swoje propozycje zagospodarowania przestrzeni Libet prezentuje także w dwóch specjalnych ogrodach Libet design w Łodzi i w Libiążu, mieszczących się przy zakładach produkcyjnych firmy.

A to już wiesz?  Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design

Projekty z Łodzi oraz Libiąża można obejrzeć w każdej chwili nie wychodząc z domu, dzięki wirtualnemu spacerowi, dostępnemu na stronie internetowej producenta

Więcej informacji na temat sieci Libet Platinium oraz samych produktów Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego, technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.

ul. Powstańców Śląskich 5

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet , libet, ogród, wystawa - Libet nieprzerwanie stawia na rozwój Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium, oferujących klientom szeroką paletę produktów, kompleksowe wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo.Wraz z nowymi punktami powstają specjalne ogrody wystawowe. Stworzone przestrzenie pokazują możliwości aranżacji otoczenia domu przy użyciu asortymentu firmy, stanowiąc źródło niezliczonych inspiracji, zarówno dla projektantów, jak i inwestorów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy