Arte Budownictwo kolekcja Cordoba

Jasny czy ciemny? Dywany z kolekcji Cordoba – idealna propozycja do każdego wnętrza

Jasny czy ciemny? Dywany z kolekcji Cordoba – idealna propozycja do każdego wnętrza
Dywan? Tak, ale jaki? – przed takim dylematem staje wiele osób, myślących o praktycznym, a jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu wnętrza. Kolekcja Cordoba od firmy ARTE jest przykładem perfekcyjnego połączenia jakości i funkcjonalności z ponadczasową

Data publikacji: 2018-10-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jasny czy ciemny? Dywany z kolekcji Cordoba – idealna propozycja do każdego wnętrza
Kategoria: ARTE, kolekcja Cordoba

Jasny czy ciemny? Dywany z kolekcji Cordoba – idealna propozycja do każdego wnętrza , ARTE, kolekcja Cordoba - Dywan? Tak, ale jaki? – przed takim dylematem staje wiele osób, myślących o praktycznym, a jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu wnętrza. Kolekcja Cordoba od firmy ARTE jest przykładem perfekcyjnego połączenia jakości i funkcjonalności z ponadczasową elegancją. Dywan? Tak, ale jaki? – przed takim dylematem staje wiele osób, myślących o praktycznym, a jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu wnętrza. Kolekcja Cordoba od firmy ARTE jest przykładem perfekcyjnego połączenia jakości i funkcjonalności z ponadczasową elegancją.

Duet idealny: praktyczna wiskoza i przytulna wełna

Dywany dla wymagających – to zdanie dobrze odzwierciedla ideę towarzyszącą powstawaniu kolekcji Cordoba. Na uwagę zasługuje nie tylko wygląd produktów, ale też ich skład: 60% wiskozy i 40% wełny. Cordoba Teal Grey charakteryzuje się pięknym, srebrzystoszarym odcieniem. Blask i wyrazisty kolor to zasługa wiskozy –za jej sprawą powierzchnia mieni się w zależności od kierunku ułożenia runa. Nic dziwnego, że nazywana jest kuzynką jedwabiu – dzięki niej dywan jest przyjemny w dotyku, a przy tym wygląda naprawdę elegancko. Gęste i lekkie włókna wiskozy w połączeniu z solidnym, miękkim, wełnianym splotem tworzą oryginalną kompozycję. Widać to zwłaszcza na przykładzie dywanu Cordoba Dark Grey, gdzie wiskoza srebrzyście się mieni, a wełna równoważy ten efekt matowym, gustownym akcentem.

Ręczne wykonanie i indyjska jakość

Równie szykownym rozwiązaniem, optycznie powiększającym i rozjaśniającym przestrzeń, jest dywan Cordoba Ecru Grey. To propozycja w kolorze kremowo-beżowej bieli, stanowiąca kontrast dla ciemnych mebli lub pomalowanych na wyraziste barwy ścian. Doskonale sprawdzi się też w romantycznej sypialni, uzupełniając wystrój utrzymany w pastelowej lub złotej tonacji. Alternatywą jest Cordoba Dusty Pink o subtelnym, jasnoróżowym odcieniu. Wszystkie dywany z kolekcji Cordoba pochodzą z Indii i są tkane ręcznie, a ich runo mierzy 10 mm wysokości. Dostępne są w pięciu wymiarach, od niewielkiego, wynoszącego od 90 x 150 cm, do pokaźnego, o wielkości 230 x 330 cm. Dywany można zakupić na stronie www.arte.pl..Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, a każdy klient ma aż 30 dni na zwrot towaru.

A to już wiesz?  ArmaFlex Duct Plus Al – sposób na kompleksową izolację kanałów wentylacyjnych

 

ARTE Sp. z o.o. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wykonawstwie pokryć podłogowych dla klientów detalicznych oraz dużych inwestorów. Firma jest właścicielem sieci salonów sprzedaży na terenie południowej i środkowej Polski oraz jednego z największych sklepów internetowych z wykładzinami i dywanami w Polsce – www.arte.pl. W swojej ofercie posiada m.in. dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV oraz wysokiej jakości artykuły do wykańczania podłóg. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem renomowanych europejskich i światowych fabryk: Balta, Tarkett, Balsan, Forbo, Lentex, Desso i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie pracowników ARTE w sprzedaży i wykonawstwie pokryć podłogowych gwarantuje klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka cały czas prężnie się rozwija – obecnie zatrudnia na stałe ponad 80 pracowników.

ARTE sp. z o.o.

ul. Legionów 101

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jasny czy ciemny? Dywany z kolekcji Cordoba – idealna propozycja do każdego wnętrza , ARTE, kolekcja Cordoba - Dywan? Tak, ale jaki? – przed takim dylematem staje wiele osób, myślących o praktycznym, a jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu wnętrza. Kolekcja Cordoba od firmy ARTE jest przykładem perfekcyjnego połączenia jakości i funkcjonalności z ponadczasową elegancją.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy