Aluband Budownictwo Den Braven tasmy izolacyjne

Prace dekarskie w wersji instant – bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven

Prace dekarskie w wersji instant – bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven
Nie każda dachowa usterka wymaga złożonych oraz długotrwałych prac remontowo-budowlanych. Czasem wystarczy precyzyjny dobór innowacyjnych produktów, aby szybko i solidnie usunąć usterki powstałe na poszyciu naszego domu. Do grona takich właśnie ekspresowych specjalistów należą bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven, które zabezpieczą wszelkie narażone na szkody miejsca oraz pomogą nam w błyskawicznym tempie uporać się z większością podstawowych renowacyjnych prac

Data publikacji: 2015-10-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prace dekarskie w wersji instant – bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven
Kategoria: den braven, tasmy izolacyjne, Aluband

Prace dekarskie w wersji instant – bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven , den braven, tasmy izolacyjne, Aluband - Nie każda dachowa usterka wymaga złożonych oraz długotrwałych prac remontowo-budowlanych. Czasem wystarczy precyzyjny dobór innowacyjnych produktów, aby szybko i solidnie usunąć usterki powstałe na poszyciu naszego domu. Do grona takich właśnie ekspresowych specjalistów należą bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven, które zabezpieczą wszelkie narażone na szkody miejsca oraz pomogą nam w błyskawicznym tempie uporać się z większością podstawowych renowacyjnych prac dekarskich. Nie każda dachowa usterka wymaga złożonych oraz długotrwałych prac remontowo-budowlanych. Czasem wystarczy precyzyjny dobór innowacyjnych produktów, aby szybko i solidnie usunąć usterki powstałe na poszyciu naszego domu. Do grona takich właśnie ekspresowych specjalistów należą bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven, które zabezpieczą wszelkie narażone na szkody miejsca oraz pomogą nam w błyskawicznym tempie uporać się z większością podstawowych renowacyjnych prac dekarskich.

Nowy dach w minutę

Samoprzylepna taśma izolacyjna Aluband firmy Den Braven to niezastąpiona pomoc przy wszelkich pracach naprawczych i uszczelnieniowych na dachu. Ten powstały w wyniku połączenia bitumów i żywic syntetycznych produkt został dodatkowo pokryty aluminiowym filmem ochronnym, a od wewnątrz wzmocniony zbrojeniem. Zewnętrzna powłoka poliestrowa stanowi z kolei skuteczną ochronę przez przenikaniem wody oraz wilgoci. Taśma Aluband firmy Den Braven charakteryzuje się natychmiastową przyczepnością, jest bardzo prosta w użyciu, uniwersalna, nie wymaga dodatkowych narzędzi ani szczególnej ochrony. Samouszczelniająca formuła powoduje, że w wyniku przerwania jej ciągłości uszkodzony fragment przylega do podłoża, gwarantując maksymalny stopień izolacji. Idealna zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych z powodzeniem oprze się działaniu zróżnicowanych czynników atmosferycznych. Ponadto zaawansowana budowa taśmy Aluband firmy Den Braven zapewnia bardzo wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wpływem promieni UV oraz dużymi wahaniami temperatur (od -20oC do +80oC).

Równie skuteczna w budownictwie, jak i przemyśle, transporcie oraz wielu innych zastosowaniach codziennych, takich jak rzemiosło, czy domowe majsterkowanie. Bitumiczna taśma Aluband firmy Den Braven dzięki swoim właściwościom może być stosowana jako zamiennik wielu obróbek blacharskich, pozwalając solidnie wykończyć miejsca przy oknach dachowych, kominach spalinowych i wentylacyjnych, okapach, balkonach, parapetach zewnętrznych, rurach spustowych oraz rynnach. Ten uniwersalny produkt warto wykorzystać nie tylko podczas usuwania istniejących ubytków, ale także w celu wzmocnienia obecnej konstrukcji dachu. Dzięki niemu stworzymy dodatkową ochronę dla newralgicznych miejsc, takich jak szwy oraz złącza powstałe na pokryciach z papy, gontów i płyt bitumicznych oraz umocnimy połączenia wykonane z blachy profilowanej. Taśma ta zadba również o estetyczny wygląd przydomowego tarasu, uszczelniając narożne miejsca styku materiałów, takich jak płytki ceramiczne, beton, szkło oraz poliwęglan. Dzięki szerokiej palecie barw (aluminium, szary, czerwony, ciemnoczerwony, terakota) oraz wszechstronnym właściwościom bez problemu dopasuje się zarówno do zróżnicowanych materiałów, jak i do panującej wokół domu kolorystyki.

A to już wiesz?  Bostik Sponsorem Tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej Bialskiego Klubu Sportowego

www.denbraven.pl 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Zachęcam do wykorzystania materiałów na Państwa łamach, a w razie jakicholwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozcji.

Pozdrawiam,

Dominika Szalek

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prace dekarskie w wersji instant – bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven , den braven, tasmy izolacyjne, Aluband - Nie każda dachowa usterka wymaga złożonych oraz długotrwałych prac remontowo-budowlanych. Czasem wystarczy precyzyjny dobór innowacyjnych produktów, aby szybko i solidnie usunąć usterki powstałe na poszyciu naszego domu. Do grona takich właśnie ekspresowych specjalistów należą bitumiczne taśmy izolacyjne Aluband firmy Den Braven, które zabezpieczą wszelkie narażone na szkody miejsca oraz pomogą nam w błyskawicznym tempie uporać się z większością podstawowych renowacyjnych prac dekarskich.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy