Budownictwo wineo

Panele wineo 400 wood do montażu na click – urok drewna, funkcjonalność winylu

Panele wineo 400 wood do montażu na click – urok drewna, funkcjonalność winylu
Podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna stanowi synonim klasy, stylu i dobrego gustu. Niestety, ułożenie tego typu nawierzchni wymaga wiele wysiłku, a utrzymanie jej w nienagannym stanie również nie należy do najprostszych zadań. Rozwiązaniem, które łączy w sobie estetykę naturalnego drewna i funkcjonalność nowoczesnych materiałów nawierzchniowych jest wineo 400 wood – wyjątkowe panele winylowe do szybkiego montażu na

Data publikacji: 2018-03-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Panele wineo 400 wood do montażu na click – urok drewna, funkcjonalność winylu
Kategoria: Wineo

Panele wineo 400 wood do montażu na click – urok drewna, funkcjonalność winylu , Wineo - Podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna stanowi synonim klasy, stylu i dobrego gustu. Niestety, ułożenie tego typu nawierzchni wymaga wiele wysiłku, a utrzymanie jej w nienagannym stanie również nie należy do najprostszych zadań. Rozwiązaniem, które łączy w sobie estetykę naturalnego drewna i funkcjonalność nowoczesnych materiałów nawierzchniowych jest wineo 400 wood – wyjątkowe panele winylowe do szybkiego montażu na click. Podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna stanowi synonim klasy, stylu i dobrego gustu. Niestety, ułożenie tego typu nawierzchni wymaga wiele wysiłku, a utrzymanie jej w nienagannym stanie również nie należy do najprostszych zadań. Rozwiązaniem, które łączy w sobie estetykę naturalnego drewna i funkcjonalność nowoczesnych materiałów nawierzchniowych jest wineo 400 wood – wyjątkowe panele winylowe do szybkiego montażu na click.

Elegancka podłoga o dużej wytrzymałości i funkcjonalności, a do tego montowana szybko, łatwo i bez użycia kleju. Chociaż opis ten brzmi niemal nierealnie, to jednak znakomicie oddaje on właściwości paneli winylowych z kolekcji wineo 400 wood. Propozycja marki wineo wykonana została z najwyższej jakości surowców, dlatego charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie (grupa T), dużą trwałością i użytecznością (klasa użytkowa 23/31). Luksusowa, winylowa powierzchnia z powłoką poliuretanową jest miękka, elastyczna i ciepła w dotyku, dzięki czemu przyjemnie się po niej chodzi nawet boso. Znakomicie tłumi ona również odgłosy kroków, za sprawą maty silentComfort. Panele z linii wineo 400 wood są zatem komfortowe, a jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Ten ostatni aspekt odnosi się nie tylko do minimalnego ryzyka upadku na winylowej nawierzchni, ale również do faktu, że panele nie zawierają szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów. Jeżeli dodamy do tego fakt, że podłogę winylową w wersji na tzw. cilck montuje się sprawnie i czysto, to możemy mieć pewność, że produkt marki wineo spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesne oblicze natury

Podłoga winylowa wineo 400 wood to nie tylko maksymalna funkcjonalność i ogromna wytrzymałość, ale również znakomity design. Panele zaprojektowane zostały w taki sposób, by jak najdokładniej odzwierciedlać niepowtarzalny rysunek słojów, barwę i strukturę naturalnego drewna. W skład kolekcji wchodzi aż 18 dekorów, reprezentujących zarówno odcienie o ciepłej tonacji, jak i chłodne biele oraz szarości. Zdecydowana większość wzorów zainspirowana została różnymi odmianami dębu, jednak w linii wineo 400 wood nie brakuje również paneli o wyglądzie drewna sosnowego. Całość dopełnia wyjątkowa propozycja o nazwie Soul Apple Mellow, czyli prawdziwa gratka dla miłośników drewna jabłoni. Warto tutaj dodać, że eleganckie panele winylowe marki wineo przeznaczone są do wszystkich domowych wnętrz, również tych o podwyższonej wilgotności. Piękną podłogą o wyglądzie naturalnego drewna można zatem cieszyć się nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, ale również w kuchni i łazience.

A to już wiesz?  Wysoka jakość materiałów budowlanych fundamentem zdrowia i dobrego samopoczucia

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/.

 

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Panele wineo 400 wood do montażu na click – urok drewna, funkcjonalność winylu , Wineo - Podłoga wykonana ze szlachetnych gatunków drewna stanowi synonim klasy, stylu i dobrego gustu. Niestety, ułożenie tego typu nawierzchni wymaga wiele wysiłku, a utrzymanie jej w nienagannym stanie również nie należy do najprostszych zadań. Rozwiązaniem, które łączy w sobie estetykę naturalnego drewna i funkcjonalność nowoczesnych materiałów nawierzchniowych jest wineo 400 wood – wyjątkowe panele winylowe do szybkiego montażu na click.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy