Budownictwo Guardian

Guardian Częstochowa wyróżniony pracodawca Województwa Śląskiego

Guardian Częstochowa wyróżniony pracodawca Województwa Śląskiego
Częstochowa, Polska, 29 listopada 2017 – Podczas gali PulsHR Day 2017, która odbyła się 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Guardian Częstochowa dołączył do grona pięciu najlepszych pracodawców w Województwie

Data publikacji: 2017-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Guardian Częstochowa wyróżniony pracodawca Województwa Śląskiego
Kategoria: Guardian

Guardian Częstochowa wyróżniony pracodawca Województwa Śląskiego , Guardian - Częstochowa, Polska, 29 listopada 2017 – Podczas gali PulsHR Day 2017, która odbyła się 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Guardian Częstochowa dołączył do grona pięciu najlepszych pracodawców w Województwie Śląskim. Częstochowa, Polska, 29 listopada 2017 – Podczas gali PulsHR Day 2017, która odbyła się 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Guardian Częstochowa dołączył do grona pięciu najlepszych pracodawców w Województwie Śląskim.

TOP Pracodawca to plebiscyt dorocznie organizowany przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości oraz PulsHR.pl. W programie wyłaniane są przedsiębiorstwa, które mają znaczący wpływ na rozwój gospodarczy regionu oraz lokalny rynek pracy. Zwycięzców w tajnym głosowaniu wybiera niezależne jury, składające się z profesjonalistów ze świata biznesu, edukacji i HR-u. Oceniają oni nominowanych przyznając im punkty od 1 do 5 w każdej z kategorii:

o wpływ na rozwój gospodarczy regionu oraz na rozwój rynku pracy

o relacje między pracodawcami i pracobiorcami

o CSR (współpraca z lokalną społecznością)

o innowacyjne podejście kadry zarządzającej i rekruterów

W tym roku wśród laureatów znalazła się również firma Guardian Częstochowa, która uhonorowana została tytułem TOP5 Pracodawców Województwa Śląskiego. Podczas oficjalnej uroczystości, nagrodę w imieniu Guardian Częstochowa odebrali Aleksandra Tyl, HR Business Partner i Grzegorz Kuźnik, Częstochowa Plant Manager. “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy zaliczeni do tak zaszczytnego grona. W Guardian wierzymy, że to pracownicy są numerem jeden i ciężko pracujemy, aby budować środowisko sprzyjające rozwojowi pracowników, firmy oraz społeczności, w których prowadzimy działalność”, powiedziała Aleksandra Tyl.

Guardian Industries posiada Centrum Usług Wspólnych w Katowicach, które zatrudnia 65 osób i fabrykę szkła float w Częstochowie, zatrudniającą ponad 350 pracowników. Niedawno firma ogłosiła, że druga linia float zostanie wybudowana w sąsiedztwie obecnego zakładu.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Guardian Częstochowa wyróżniony pracodawca Województwa Śląskiego , Guardian - Częstochowa, Polska, 29 listopada 2017 – Podczas gali PulsHR Day 2017, która odbyła się 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Guardian Częstochowa dołączył do grona pięciu najlepszych pracodawców w Województwie Śląskim.

A to już wiesz?  Zostaw zimę za drzwiami, czyli jak prawidłowo zamontować drzwi zewnętrzne

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy