Budownictwo wineo Wineo 500 Medium V4

Wineo 500 Medium V4 – szlachetność dębu zamknięta w laminacie

Wineo 500 Medium V4 – szlachetność dębu zamknięta w laminacie
Naturalne, dębowe deski na podłodze to jeden z tych elementów wykończeniowych, które nadają wnętrzom wyjątkowej klasy i elegancji. Dodatkowo stanowią one doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji i są znakomitym tłem dla stylowych mebli i designerskich dodatków. Nic więc dziwnego, że firma wineo, tworząc nową kolekcję wineo 500 medium V4, zainspirowała się właśnie wyglądem klasycznych desek

Data publikacji: 2019-07-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wineo 500 Medium V4 – szlachetność dębu zamknięta w laminacie
Kategoria: Wineo, Wineo 500 Medium V4

Wineo 500 Medium V4 – szlachetność dębu zamknięta w laminacie , Wineo, Wineo 500 Medium V4 - Naturalne, dębowe deski na podłodze to jeden z tych elementów wykończeniowych, które nadają wnętrzom wyjątkowej klasy i elegancji. Dodatkowo stanowią one doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji i są znakomitym tłem dla stylowych mebli i designerskich dodatków. Nic więc dziwnego, że firma wineo, tworząc nową kolekcję wineo 500 medium V4, zainspirowała się właśnie wyglądem klasycznych desek dębowych. Naturalne, dębowe deski na podłodze to jeden z tych elementów wykończeniowych, które nadają wnętrzom wyjątkowej klasy i elegancji. Dodatkowo stanowią one doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji i są znakomitym tłem dla stylowych mebli i designerskich dodatków. Nic więc dziwnego, że firma wineo, tworząc nową kolekcję wineo 500 medium V4, zainspirowała się właśnie wyglądem klasycznych desek dębowych.

Naturalna, bielona lub rustykalna, w odcieniach złota, szarości albo ciemnego brązu – dębowa podłoga może mieć wiele odsłon i w każdej z nich prezentować się równie dobrze. Dowodem na to są panele laminowane z nowej kolekcji wineo 500 medium V4, które dostępne są w aż 15 różnych dekorach, idealnie odwzorowujących rysunek i fakturę szlachetnego drewna. Aby jeszcze lepiej oddać klimat pierwowzoru i nadać panelom autentyczności, zostały one wykończone czterostronną V-fugą. Naturalna kolorystyka różnych odmian dębu, frezowane krawędzie i format pełnej deski o wymiarach 1288 x 195 mm sprawiają, że podłoga ułożona z paneli laminowanych wineo 500 medium V4 zachwyca realistycznym wyglądem i po ułożeniu może stać się prawdziwą ozdobą wnętrza.

 

Konkurencja dla natury

Nowa kolekcja marki wineo to propozycja dla wszystkich, którzy dębową podłogę cenią nie tylko za wygląd, ale też za doskonałą jakość. Panele laminowane wineo 500 medium V4 w niczym nie ustępują naturalnym deskom, a w niektórych aspektach nawet je przewyższają. Przede wszystkim zostały one stworzone z myślą o wnętrzach mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu, dlatego cechuje je wysoka trwałość i podwyższona odporność na ścieranie (klasa AC5) oraz zniszczenia. Dodatkowym atutem jest płyta nośna Aqua Stop i impregnowane krawędzie, dzięki którym panele można układać nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia i łazienka. Co więcej, nowoczesne podłogi wineo bardzo łatwo utrzymać w czystości, nie wymagają one tak pracochłonnej konserwacji jak prawdziwe drewno, a do tego dużo wygodniej i szybciej się je montuje. Dzięki sprawdzonemu, bezklejowemu systemowi łączenia Loc Tec panele można ułożyć bardzo sprawnie i już po kilku godzinach cieszyć się piękną podłogą o wyglądzie dębu w przeróżnych odmianach: naturalnej, bielonej lub rustykalnej.

A to już wiesz?  Ekspert radzi – jak właściwie pielęgnować i użytkować nawierzchnie z kostki brukowej

 

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/.

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wineo 500 Medium V4 – szlachetność dębu zamknięta w laminacie , Wineo, Wineo 500 Medium V4 - Naturalne, dębowe deski na podłodze to jeden z tych elementów wykończeniowych, które nadają wnętrzom wyjątkowej klasy i elegancji. Dodatkowo stanowią one doskonałą bazę dla różnorodnych aranżacji i są znakomitym tłem dla stylowych mebli i designerskich dodatków. Nic więc dziwnego, że firma wineo, tworząc nową kolekcję wineo 500 medium V4, zainspirowała się właśnie wyglądem klasycznych desek dębowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy