Budownictwo Cameleon Cylinder

Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting – ukłon w stronę indywidualizmu

Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting – ukłon w stronę indywidualizmu
Szklana forma, minimalistyczny look i design wpisujący się w architektoniczne trendy. Tak pokrótce można podsumować zalety kolekcji – Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting. Ale ujmująca stylistyka to nie wszystko. Klosze dedykowane są do zastosowania w systemie Cameleon, co pozwala na szerokie możliwości ich konfiguracji i stworzenie spersonalizowanych lamp. Dzięki temu możemy być pewni, że uzyskamy efekt, który idealnie wpisze się w nasze

Data publikacji: 2020-08-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting – ukłon w stronę indywidualizmu
Kategoria: Cameleon Cylinder

Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting - ukłon w stronę indywidualizmu , Cameleon Cylinder - Szklana forma, minimalistyczny look i design wpisujący się w architektoniczne trendy. Tak pokrótce można podsumować zalety kolekcji – Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting. Ale ujmująca stylistyka to nie wszystko. Klosze dedykowane są do zastosowania w systemie Cameleon, co pozwala na szerokie możliwości ich konfiguracji i stworzenie spersonalizowanych lamp. Dzięki temu możemy być pewni, że uzyskamy efekt, który idealnie wpisze się w nasze oczekiwania. Szklana forma, minimalistyczny look i design wpisujący się w architektoniczne trendy. Tak pokrótce można podsumować zalety kolekcji – Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting. Ale ujmująca stylistyka to nie wszystko. Klosze dedykowane są do zastosowania w systemie Cameleon, co pozwala na szerokie możliwości ich konfiguracji i stworzenie spersonalizowanych lamp. Dzięki temu możemy być pewni, że uzyskamy efekt, który idealnie wpisze się w nasze oczekiwania.

Dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wykańczając dom czy mieszkanie stawiamy ma elementy wyposażenia, które wpisują się w nasze poczucie estetyki oraz pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrz. Indywidualny charakter oraz styl pomogą stworzyć pieczołowicie dobrane dodatki oraz oświetlenie. To ostatnie może stanowić centralny element aranżacji lub też subtelnie ją dopełniać. Może też pełnić obie te funkcje, jeżeli delikatność oprawy połączymy z bogatą paletą konfiguracyjnych zastosowań, na co pozwala system indywidualnego projektowania oświetlenia – Cameleon marki Nowodvorski Lighting.

Cameleon Cylinder, tegoroczna nowość, to kolejna kolekcja w ofercie marki Nowodvorski Lighting, dająca możliwość tworzenia zróżnicowanych aranżacji w systemie Cameleon. Seria składa się ze szklanych, smukłych kloszy w trzech rozmiarach. Proste oprawy o podłużnej formie, wykonane zostały ze szkła i stali lakierowanej w kolorze białym i czarnym oraz z mosiądzu.

Subtelna stylistyka kloszy pozwala na ich zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy zachować minimalizm aranżacji. W konfiguracji z systemem Cameleon pozwolą na zabawę efektem. Tylko od naszej wyobraźni będzie zależało, czy zestawimy ze sobą różne wielkości kloszy kolekcji Cameleon Cylinder, czy też połączymy je z innymi kloszami marki Nowodvorski Lighting, dedykowanymi do zastosowania w ramach systemu. Zastosowane pojedynczo mogą posłużyć jako dyskretne doświetlenie wybranych przestrzeni, natomiast w większej konfiguracji doskonale sprawdzą się w roli głównego źródła światła i sposobu na wizualne podzielenie otwartych przestrzeni, gdyż system pozwala na stworzenie dwóch osobnych stref oświetleniowych w ramach jednego punktu zasilania. Taki typ oświetlenia doskonale więc sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych i przestronnych wnętrzach.

A to już wiesz?  Wygoda, funkcjonalność, oszczędność, czyli dlaczego warto zainwestować w ściemniacze światła

Klosz CAMELEON CYLINDER S TR/BL 8544,

55,00 zł (cena detaliczna)

Klosz CAMELEON CYLINDER S TR/WH 8545,

55,00 zł (cena detaliczna)

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting - ukłon w stronę indywidualizmu , Cameleon Cylinder - Szklana forma, minimalistyczny look i design wpisujący się w architektoniczne trendy. Tak pokrótce można podsumować zalety kolekcji – Cameleon Cylinder marki Nowodvorski Lighting. Ale ujmująca stylistyka to nie wszystko. Klosze dedykowane są do zastosowania w systemie Cameleon, co pozwala na szerokie możliwości ich konfiguracji i stworzenie spersonalizowanych lamp. Dzięki temu możemy być pewni, że uzyskamy efekt, który idealnie wpisze się w nasze oczekiwania.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy