Bostik Budownictwo

Fix Soft Plastic marki Bostik – na ratunek plażowym akcesoriom

Fix Soft Plastic marki Bostik – na ratunek plażowym akcesoriom
Pęknięta piłka, przeciekający ponton lub dziurawy dmuchany basen to problemy, które w sezonie letnim zdarzają się bardzo często. Niestety, nawet drobne uszkodzenia zabawek plażowych, materacy czy innych produktów z miękkiego plastiku, zwykle wiązały się z koniecznością ich wyrzucenia. Na szczęście teraz tego typu akcesoria można szybko i skutecznie naprawić przy pomocy kleju Fix Soft Plastic marki

Data publikacji: 2020-08-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Fix Soft Plastic marki Bostik – na ratunek plażowym akcesoriom
Kategoria: Bostik

Fix Soft Plastic marki Bostik – na ratunek plażowym akcesoriom , Bostik - Pęknięta piłka, przeciekający ponton lub dziurawy dmuchany basen to problemy, które w sezonie letnim zdarzają się bardzo często. Niestety, nawet drobne uszkodzenia zabawek plażowych, materacy czy innych produktów z miękkiego plastiku, zwykle wiązały się z koniecznością ich wyrzucenia. Na szczęście teraz tego typu akcesoria można szybko i skutecznie naprawić przy pomocy kleju Fix Soft Plastic marki Bostik. Pęknięta piłka, przeciekający ponton lub dziurawy dmuchany basen to problemy, które w sezonie letnim zdarzają się bardzo często. Niestety, nawet drobne uszkodzenia zabawek plażowych, materacy czy innych produktów z miękkiego plastiku, zwykle wiązały się z koniecznością ich wyrzucenia. Na szczęście teraz tego typu akcesoria można szybko i skutecznie naprawić przy pomocy kleju Fix Soft Plastic marki Bostik.

Fix Soft Plastic marki Bostik to jednoskładnikowy, elastyczny klej na bazie poliuretanów stworzony z myślą o naprawie przedmiotów wykonanych z elastycznych tworzyw sztucznych, cienkiego, miękkiego PCV bądź tkanin powlekanych. Stanowi on zatem najlepszy ratunek dla uszkodzonych zabawek dmuchanych, akcesoriów do pływania, pontonów i plandek, zapewniając elastyczne wiązanie i bezbarwną, niemal niewidoczną dla oka spoinę. Co więcej, z uwagi na swoje wodoodporne właściwości, doskonale nadaje się również do klejenia pod wodą, więc z dziurą w basenie można uporać się bez konieczności jego opróżniania. Wystarczy dokładnie oczyść powierzchnię szmatką z ewentualnej warstwy zabrudzeń, a następnie przykleić w odpowiednim miejscu dociętą wcześniej łatkę. Istotną zaletą kleju Fix Soft Plastic marki Bostik jest również niewielkie, praktyczne opakowanie. Mała tubka o pojemności 20 ml bez problemu zmieści się w samochodowym schowku, kieszeni czy torebce, więc można zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie, nawet na wakacyjny wyjazd. W opakowaniu znajduje się również przeźroczysta łatka.

Remedium na uszkodzenia

Nowy klej Fix Soft Plastic marki Bostik gwarantuje szybką i trwałą naprawę wszelkiego rodzaju pęknięć i dziur w akcesoriach z miękkiego plastiku. Warto jednak pamiętać, że skuteczność preparatu w dużej mierze zależy od przestrzegania zaleceń producenta i odpowiedniego przygotowania powierzchni. Przed przystąpieniem do naprawy trzeba zatem oczyścić uszkodzone miejsce i jego najbliższe okolice, przygotować łatkę większą niż otwór o minimum centymetr z każdej strony, odczekać pięć minut, a następie dokładnie nanieść klej na oba elementy. W przypadku, kiedy naprawa odbywa się pod wodą, klej nanosimy tylko na łatkę. Kolejny krok to dociśnięcie łatki, eliminacja pęcherzyków powietrza poprzez wygładzenie powierzchni i odczekanie, aż klej całkowicie wyschnie.

A to już wiesz?  Nowość: Lampy COMIC BOOK marki Nowodvorski Lighting

Niewielka tubka, kilka prostych czynności, a uzyskany efekt jest niezwykle solidny i trwały, dzięki temu w prosty sposób nadamy drugie życie letnim akcesoriom i uratujemy wakacje.

www.bostik.pl

Bostik Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowej korporacji Bostik, stanowiącej część francuskiego koncernu Grupy ARKEMA, jednej z największych chemicznych firm w Europie. Wraz z początkiem 2018 roku nastąpiło formalno-prawne połączenie spółki Den Braven East oraz Bostik, które od marca występują pod wspólną nazwą Bostik oraz szyldem zielonego gekona. Nowa oferta obejmuje zarówno produkty marki Den Braven, jak i Bostik.

Den Braven to producent wysokogatunkowej chemii budowlanej, a zwłaszcza wyróżniających się pod względem unikatowych właściwości uszczelniaczy. Już od kilkunastu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty chemii budowlanej, oferując nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Den Braven to marka uzna zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów, a wysoka jakość i wyjątkowe właściwości sprawiają, że produkty te znajdują zastosowanie w wielu pracach remontowo-budowlanych, naprawczych, czy hobbystycznych.

Bostik, to z kolei światowy lider w dziedzinie klejów przemysłowych, budowlanych i konsumenckich. Już od ponad wieku dostarcza na rynek nietuzinkowe produkty w zakresie technologii klejenia, a jego kleje można znaleźć niemal w każdym obszarze od przemysłu, poprzez budowę i dom, a na szkołach i biurach kończąc. Od 1889 roku opatentowaliśmy ponad 9 000 technologii obejmujących wszystko, od lotniczych klejów do wnętrz, pionierskich wodoodpornych butów po wypuszczenie pierwszej pieluszki dziecięcej z elastycznym klejem, a na Blu-Tack kończąc.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Fix Soft Plastic marki Bostik – na ratunek plażowym akcesoriom , Bostik - Pęknięta piłka, przeciekający ponton lub dziurawy dmuchany basen to problemy, które w sezonie letnim zdarzają się bardzo często. Niestety, nawet drobne uszkodzenia zabawek plażowych, materacy czy innych produktów z miękkiego plastiku, zwykle wiązały się z koniecznością ich wyrzucenia. Na szczęście teraz tego typu akcesoria można szybko i skutecznie naprawić przy pomocy kleju Fix Soft Plastic marki Bostik.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy