Budownictwo Nowodvorski Lighting

Kolekcja CAMELEON BARREL – Elegancki wymiar oświetlenia

Kolekcja CAMELEON BARREL – Elegancki wymiar oświetlenia
Nowoczesne wnętrza potrzebują odpowiedniej oprawy. Tu liczy się harmonia, stonowana stylistyka i elegancka forma. Charakteru całości nadają dodatki i właściwie dopasowane świetlenie. Abażury CAMELEON BARREL nadadzą szyku dzięki aksamitnemu wykończeniu, pozwolą na finezję dzięki mnogości kolorów i odpowiedzą na najwyższe wymagania funkcjonalne w zestawieniu z pozostałymi elementami konfigurowalnego Systemu

Data publikacji: 2020-08-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolekcja CAMELEON BARREL – Elegancki wymiar oświetlenia
Kategoria: Nowodvorski Lighting

Kolekcja CAMELEON BARREL – Elegancki wymiar oświetlenia , Nowodvorski Lighting - Nowoczesne wnętrza potrzebują odpowiedniej oprawy. Tu liczy się harmonia, stonowana stylistyka i elegancka forma. Charakteru całości nadają dodatki i właściwie dopasowane świetlenie. Abażury CAMELEON BARREL nadadzą szyku dzięki aksamitnemu wykończeniu, pozwolą na finezję dzięki mnogości kolorów i odpowiedzą na najwyższe wymagania funkcjonalne w zestawieniu z pozostałymi elementami konfigurowalnego Systemu Cameleon. Nowoczesne wnętrza potrzebują odpowiedniej oprawy. Tu liczy się harmonia, stonowana stylistyka i elegancka forma. Charakteru całości nadają dodatki i właściwie dopasowane świetlenie. Abażury CAMELEON BARREL nadadzą szyku dzięki aksamitnemu wykończeniu, pozwolą na finezję dzięki mnogości kolorów i odpowiedzą na najwyższe wymagania funkcjonalne w zestawieniu z pozostałymi elementami konfigurowalnego Systemu Cameleon.

„Ach jak tu pięknie!” – chciałoby się rzec przeglądając katalogi wnętrzarskie, w których triumfują coraz to odważniejsze aranżacje. Wspólnym mianownikiem zapierających dech projektów jest spójność i harmonia. Ma to znaczenie zwłaszcza przy planowaniu wnętrz o zdefiniowanej stylistyce, gdzie detal wieńczy dzieło, a brak przypadkowości stanowi o kierunku wystroju przestrzeni.

Potrzebom takich właśnie wnętrz dedykowana jest kolekcja CAMELEON BARREL. W linii znajdują się trzy modele, zróżnicowane pod względem rozmiaru – CAMELEON BARREL WIDE S, CAMELEON BARREL THIN S, CAMELEON BARREL L. W każdym modelu abażur jest dostępny aż w 7 kolorach: białym, różowym z białym wnętrzem, granatowym ze złotym wnętrzem, szarym, czarnym, czarnym ze złotym wnętrzem i oliwkowej zieleni ze złotym wnętrzem. Razem mamy więc do wyboru aż 21 propozycji w ramach jednej kolekcji. Taka rozpiętość kolorów i rozmiarów pozwala na elastyczne dopasowanie opraw do potrzeb każdego wnętrza. Abażury z kolekcji CAMELEON BARREL będą więc idealnym dopełnieniem pełnego kolorów salonu w stylu glamour, stonowanej w formie klasycznej sypialni czy industrialnej kuchni w nowoczesnym lofcie. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest materiał wykończenia klosza – zastosowany został tu aksamit. Zwolennicy minimalistycznej formy mogą również zdecydować się na wersję abażura wykonaną z gładkiej tkaniny o charakterze naturalnego płótna.

Funkcjonalność w służbie wyobraźni

Estetyka wykonania abażurów, mnogość rozmiarów, rozpiętość barw to atuty kolekcji CAMELEON BARREL. Do listy zalet warto dopisać również funkcjonalność. Abażury możemy zastosować zarówno jako dyskretny punkt świetlny, jak i element większej całości w konfiguracji z systemem CAMELEON. Tu według indywidualnych potrzeb i preferencji możemy połączyć lampy z tej samej linii lub zestawić je z kloszami innych kolekcji dedykowanych do zastosowania w ramach systemu. Możemy też zaplanować we wnętrzu dwie niezależne strefy oświetleniowe, korzystając z jednego punktu zasilania.

A to już wiesz?  Schody inne niż wszystkie – stopnie z kolekcji Libet Completto

Abażur CAMELEON BARREL WIDE S V PI/WH 8515, 93,00 zł brutto

Abażur CAMELEON BARREL WIDE S V NB/G 8514, 119,00 zł brutto

Abażur CAMELEON BARREL WIDE S V GN/G 8512, 117,00 zł brutto

Abażur CAMELEON BARREL WIDE S V WH 8513, 93,00 zł brutto

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolekcja CAMELEON BARREL – Elegancki wymiar oświetlenia , Nowodvorski Lighting - Nowoczesne wnętrza potrzebują odpowiedniej oprawy. Tu liczy się harmonia, stonowana stylistyka i elegancka forma. Charakteru całości nadają dodatki i właściwie dopasowane świetlenie. Abażury CAMELEON BARREL nadadzą szyku dzięki aksamitnemu wykończeniu, pozwolą na finezję dzięki mnogości kolorów i odpowiedzą na najwyższe wymagania funkcjonalne w zestawieniu z pozostałymi elementami konfigurowalnego Systemu Cameleon.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy