Budownictwo Dobroplast liga mistrzów Okna

Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast

Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast
Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów

Data publikacji: 2016-04-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast
Kategoria: dobroplast, okna, liga mistrzów

Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast , dobroplast, okna, liga mistrzów - Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy. Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy.

Sprzedaż po mistrzowsku

W lutym tego roku odbyła się uroczysta „Gala Mistrzów Dobroplast” podsumowująca wyniki sprzedażowe i sukcesy w 2015 roku, podczas której z  partnerów Dobroplast Fabryki Okien Sp. z o. o. wyłonionych i nagrodzonych zostało osiemnastu najbardziej aktywnych dystrybutorów. Również i w tym sezonie Dobroplast wspiera i motywuje swoich partnerów biznesowych, dlatego też ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. W okiennej rywalizacji mogą wziąć udział partnerzy firmy, którzy do końca 2016 roku pracować będą na swoje rezultaty sprzedażowe. Spośród wszystkich dystrybutorów wybrani zostaną najbardziej aktywni i zaangażowani, mogący pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami. Laureaci podobnie jak poprzednio wyłonieni zostaną w 6 kategoriach:

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH,

– ODKRYCIE ROKU 2016,

– NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTOW  2016 & 2015,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTOW  2016,

– NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast , dobroplast, okna, liga mistrzów - Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy.

A to już wiesz?  Okno szyte na miarę, czyli jak poprawnie wymiarować stolarkę okienną

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy