Armacell Budownictwo klimatyzacja targi wentylacja

Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016

Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016
W dniach 2-3 marca 2016 roku w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbyły się międzynarodowe targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Wśród wystawców tej największej w Polsce imprezy dedykowanej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej nie zabrakło firmy Armacell

Data publikacji: 2016-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016
Kategoria: armacell, wentylacja, klimatyzacja, targi

Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 , armacell, wentylacja, klimatyzacja, targi - W dniach 2-3 marca 2016 roku w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbyły się międzynarodowe targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Wśród wystawców tej największej w Polsce imprezy dedykowanej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej nie zabrakło firmy Armacell Poland. W dniach 2-3 marca 2016 roku w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbyły się międzynarodowe targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Wśród wystawców tej największej w Polsce imprezy dedykowanej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej nie zabrakło firmy Armacell Poland.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA to największe w kraju wydarzenie targowo-wystawiennicze poświęcone technice wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. W odbywających się raz w roku targach uczestniczą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy oraz przedstawiciele uczelni technicznych. Imprezie towarzyszy dwudniowy cykl seminariów prowadzonych przez niezależnych ekspertów zaproszonych przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja lub reprezentujących je. O randze wydarzenia świadczą statystyki – blisko 6000 odwiedzających z 20 państw i 172 wystawców. Wśród nich po raz kolejny znalazła się firma Armacell Poland Sp. z o.o., wiodący producent izolacji technicznych przeznaczonych do izolowania rur, zbiorników i kanałów powietrznych.

Podczas tegorocznych targów Armacell, który w imprezie uczestniczy nieprzerwanie od 2006 roku, zaprezentował swoją nowość – izolacjęArmaflex ACE Plus. Otulina została stworzona na bazie pianki elastomerowej uzyskanej z kauczuku syntetycznego. Jej bardzo niska przewodność ciepła (współczynnik lambda na poziomie poniżej 0,035 W/(m*K)) pozwala zminimalizować zjawisko swobodnej ucieczki energii, natomiast wysoki współczynnik oporu przeciw dyfuzji pary wodnej czyni z Armaflex ACE Plus doskonałą barierę, uniemożliwiającą skraplanie się wody na powierzchni rur. Dzięki takiej wszechstronności otulina ta może być stosowana nie tylko do zabezpieczenia rur z gorącą czy zimną wodą, ale również w przypadku klimatyzacji, urządzeń chłodniczych czy kanałów wentylacyjnych. Co więcej, bardzo wysoka elastyczność, jaka charakteryzuje materiał, pozwala dokładnie zabezpieczyć instalacje o nawet najbardziej skomplikowanym kształcie. Podczas imprezy firma Armacell zaprezentowała także izolację Armaflex Ultima, o bardzo niskiej emisji dymu (z Euroklasą BL-s3, d0).

A to już wiesz?  Nowość! Zestaw narzędzi Armaflex Toolbox – perfekcyjny montaż izolacji

Stoisko Armacell Poland cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Udział w targach był dla firmy okazją do świętowania przypadającego w czerwcu 20-lecia istnienia polskiej fabryki, zlokalizowanej w Środzie Ślaskiej.

 

Armacell Poland Sp. z o.o.

55-300 Środa Śląska

ul. Targowa 2

tel. 71 3175025 fax 71 3175115

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 , armacell, wentylacja, klimatyzacja, targi - W dniach 2-3 marca 2016 roku w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbyły się międzynarodowe targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Wśród wystawców tej największej w Polsce imprezy dedykowanej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej nie zabrakło firmy Armacell Poland.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy