Grunt

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA – wydajny, uniwersalny, oszczędny!

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA – wydajny, uniwersalny, oszczędny!
Koncentrat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA, grunt głęboko penetrujący, to bardzo wydajny preparat o szerokim spektrum zastosowań. Wzmacnia podłoże i zapewnia przyczepność kolejnych aplikowanych warstw. W jego składzie znajduje się specjalnie dobrany pigment, który umożliwia kontrolowanie postępu prac.Koncentrat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA przeznaczony jest do różnych typów podłoży: posadzek i podkładów cementowych oraz anhydrytowych – z ogrzewaniem podłogowym i bez; tynków i gładzi cementowych, cementowo-wapiennych, gładzi gipsowych oraz polimerowych; betonów; płyt gipsowo-kartonowych itp. (ścian, podłóg, sufitów). Produkt można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Służy do gruntowania powierzchni przed wykonywaniem posadzek, mocowaniem okładzin podłogowych, mocowaniem termoizolacji, tynkowaniem, szpachlowaniem, układaniem płytek ceramicznych, tapetowaniem oraz malowaniem.

Łódź, 26 kwietnia 2021 r.

Informacja prasowa

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA – wydajny, uniwersalny, oszczędny!

Koncentrat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA, grunt głęboko penetrujący, to bardzo wydajny preparat o szerokim spektrum zastosowań. Wzmacnia podłoże i zapewnia przyczepność kolejnych aplikowanych warstw. W jego składzie znajduje się specjalnie dobrany pigment, który umożliwia kontrolowanie postępu prac.

Koncentrat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA przeznaczony jest do różnych typów podłoży: posadzek i podkładów cementowych oraz anhydrytowych – z ogrzewaniem podłogowym i bez; tynków i gładzi cementowych, cementowo-wapiennych, gładzi gipsowych oraz polimerowych; betonów; płyt gipsowo-kartonowych itp. (ścian, podłóg, sufitów). Produkt można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Służy do gruntowania powierzchni przed wykonywaniem posadzek, mocowaniem okładzin podłogowych, mocowaniem termoizolacji, tynkowaniem, szpachlowaniem, układaniem płytek ceramicznych, tapetowaniem oraz malowaniem.

Oszczędność i wysoka wydajność
Wyjątkowość produktu ATLAS UNI-GRUNT ULTRA wiąże się przede wszystkim z jego wysoką wydajnością. Dzięki możliwości rozcieńczania w różnych proporcjach, 4 kg grunt pozwala zagruntować 53m2 posadzek pod masy samopoziomujące (proporcja z wodą 1:3), 140 m2 ścian pod gładzie lub okładziny ceramiczne (1:6) oraz aż 180 m2 podłoży pod malowanie i tapetowanie (1:8).

Widoczna kontrola postępów pracy
Możliwość kontroli postępu prac zawdzięczamy mlecznoniebieskiemu pigmentowi, który znajduje się w składzie ATLAS UNI-GRUNT ULTRA. Różnicę w kolorze obserwujemy zarówno, gdy grunt jest jeszcze mokry, jak i po jego wyschnięciu. Co ważne, pigment pokryjemy bezproblemowo kolejnymi powłokami malarskimi.

Postaw na dobry grunt!
Badania laboratoryjne wykazały, że wśród produktów dostępnych na polskim rynku, ATLAS UNI-GRUNT ULTRA jest preparatem posiadającym największą zawartość dyspersji polimerowych. Zagruntowane tym produktem podłoża są wzmocnione powierzchniowo, posiadają wyrównaną chłonność oraz zmniejszoną nasiąkliwość powierzchniową. Dzięki temu zapewniona jest przyczepność kolejnych aplikowanych warstw.

Koncentrat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA jest dostępny w wygodnych, czterokilogramowych kanistrach.
Więcej informacji na temat ATLAS UNI-GRUNT ULTRA znajduje się można znaleźć na stronie internetowej www.atlas.com.pl.