Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

BRE Bank inspiruje i edukuje biznes

Kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla coraz częściej potrzebuje specjalistycznej wiedzy biznesowej, której nie są w stanie zapewnić tradycyjne studia czy kursy menadżerskie. Dlatego BRE Bank stworzył nową platformę wiedzy i profesjonalnego doradztwa – bizsupport. Serwis przygotowany z myślą o dynamicznych, nastawionych na rozwój i samodoskonalenie się przedsiębiorcach. Celem portalu bizsupport jest udostępnienie wiarygodnej i rzetelnej wiedzy klientom BRE Banku oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym. Twórcy portalu są przekonani, że dzięki niemu przedsiębiorcy będą mogli zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i cenny czas, i skupić się na tym, co najważniejsze: na rozwoju własnej działalności.Jest kilka elementów, które składają się na unikatowość serwisu Bizsupport - mówi Maciej Kostro, menadżer projektu w BRE Banku. Jednym z nich jest wyszukiwarka, która pozwala na dotarcie do prawie 20 tysięcy starannie

Kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla coraz częściej potrzebuje specjalistycznej wiedzy biznesowej, której nie są w stanie zapewnić tradycyjne studia czy kursy menadżerskie. Dlatego BRE Bank stworzył nową platformę wiedzy i profesjonalnego doradztwa – bizsupport. Serwis przygotowany z myślą o dynamicznych, nastawionych na rozwój i samodoskonalenie się przedsiębiorcach.

Celem portalu bizsupport jest udostępnienie wiarygodnej i rzetelnej wiedzy klientom BRE Banku oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym. Twórcy portalu są przekonani, że dzięki niemu przedsiębiorcy będą mogli zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i cenny czas, i skupić się na tym, co najważniejsze: na rozwoju własnej działalności.

Jest kilka elementów, które składają się na unikatowość serwisu Bizsupport – mówi Maciej Kostro, menadżer projektu w BRE Banku. Jednym z nich jest wyszukiwarka, która pozwala na dotarcie do prawie 20 tysięcy starannie wyselekcjonowanych artykułów o tematyce biznesowej, w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Serwis bizsupport zawiera artykuły, raporty i analizy, kursy e-learningowe i case study, pochodzące od ekspertów BRE Banku oraz z innych zaufanych i wartościowych źródeł, takich jak Bridge2know, 50lessons.com, SkillSoft NETg, Forbes.

Bridge2know to wielka biblioteka przydatnej biznesowi wiedzy, zawierająca starannie wyselekcjonowane i pogrupowane zasoby, połączone intuicyjną i szybką wyszukiwarką. W serwisie 50LESSONS można znaleźć kilkaset wykładów video, prowadzonych przez rynkowych liderów i menedżerów, którzy na co dzień zarządzają najbardziej podziwianymi firmami na świecie. Dzielą się oni swoimi pomysłami na rozwój przedsiębiorstw i rozwój osobisty.

Podczas pracy nad projektem postawiliśmy sobie za cel dostarczenie przedsiębiorcom takiego rodzaju wiedzy, której samodzielne odszukanie jest zarówno czasochłonne, jak i kosztowne. Zależało nam na tym, żeby była to wiedza praktyczna. Stąd liczne case study, wykłady video oraz historie sukcesów wielu firm, które, jak wierzymy, zainspirują naszych partnerów biznesowych do poszukiwania własnych dróg rozwoju – dodaje Kostro.

Na bizsupport przedsiębiorcy znajdą również kursy e-learningowe pochodzące z uznanej na całym świecie biblioteki kursów biznesowych i zawodowych – SkillSoft NETg, globalnego lidera e-learningu. Zawiera one treści szkoleniowe dopasowane do potrzeb pracowników każdego szczebla. Kursy e-learningowe udostępnione zostały w dwóch grupach tematycznych: szkoleń miękkich, doskonalących np. umiejętności prezentacyjne lub menadżerskie, oraz szkoleń narzędziowych, skupionych na zaawansowanej obsłudze popularnych programów pakietu MS Office: Excel i PowerPoint.

Witryna bizsupport daje również dostęp do uznanych na polskim rynku analiz ekonomicznych autorstwa najlepszych ekspertów BRE Banku.

Oficjalnymi partnerami serwisu bizsupport są: firma Wiedzanet, specjalizująca się w wysokiej jakości szkoleniach elektronicznych, oraz miesięcznik Forbes, najchętniej czytany przez inwestorów giełdowych magazyn o tematyce ekonomicznej*.

Wierzę, że zaproszenie do tego projektu zaufanych i sprawdzonych partnerów gwarantuje naszym użytkownikom najwyższej jakości wiedzę i materiały – podsumowuje Maciej Kostro.

Serwis bizsupport dostępny jest pod adresem http://bizsupport.pl/

* Nagroda NBS Public Relations dla najchętniej czytanego przez inwestorów giełdowych tygodnika/miesięcznika na rynku polskim

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Aktywny Portfel Funduszy – nowy, innowacyjny produkt BRE PB & WM i AXA Życie TU

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy