Wiercimy

Czego szukaliśmy w Sieci w 2004 roku

Czego najczęściej szukali polscy Internauci w 2004 roku? Jaki jest ich ulubiony gatunek muzyczny? Kim jest najpopularniejszy Polak i czy trudno jest znaleźć się w gronie Top 10 najpopularniejszych Polek. Czy talent aktorski jest rzeczywiście konieczny, aby zostać najczęściej poszukiwaną aktorką? Odpowiedź na te i inne pytania znaleźć można, analizując słowa i frazy wpisywane przez Internautów w okienku wyszukiwarek. Dla wielu Internautów to właśnie wyszukiwarki stanowią główny sposób na poszukiwanie informacji o swoich idolach, programach komputerowych, ofertach pracy, itp.Anality NetSprint.pl przeanalizowali blisko 100 milionów zapytań wpisanych w wyszukiwarce NetSprint oraz wybranych serwisach partnerskich. Na tej podstawie sporządzony został ogólny ranking 10 najczęściej wpisywanych słów w wyszukiwarce oraz bardziej szczegółowe rankingi tematyczne, wśród nich między innymi „Najpopularniejszy Polak”, „Najpopularniejszy program komputerowy”, „Najpopularniejszy film”, „Najpopularniejszy polski wykonawca”.Najpopularniejszym Polakiem w wyszukiwarkach został nasz wieszcz narodowy Adam Mickiewicz, wśród Pań triumfowała Joanna Brodzik, która

Czego najczęściej szukali polscy Internauci w 2004 roku? Jaki jest ich ulubiony gatunek muzyczny? Kim jest najpopularniejszy Polak i czy trudno jest znaleźć się w gronie Top 10 najpopularniejszych Polek. Czy talent aktorski jest rzeczywiście konieczny, aby zostać najczęściej poszukiwaną aktorką?

Odpowiedź na te i inne pytania znaleźć można, analizując słowa i frazy wpisywane przez Internautów w okienku wyszukiwarek. Dla wielu Internautów to właśnie wyszukiwarki stanowią główny sposób na poszukiwanie informacji o swoich idolach, programach komputerowych, ofertach pracy, itp.

Anality NetSprint.pl przeanalizowali blisko 100 milionów zapytań wpisanych w wyszukiwarce NetSprint oraz wybranych serwisach partnerskich. Na tej podstawie sporządzony został ogólny ranking 10 najczęściej wpisywanych słów w wyszukiwarce oraz bardziej szczegółowe rankingi tematyczne, wśród nich między innymi ?Najpopularniejszy Polak?, ?Najpopularniejszy program komputerowy?, ?Najpopularniejszy film?, ?Najpopularniejszy polski wykonawca?.

Najpopularniejszym Polakiem w wyszukiwarkach został nasz wieszcz narodowy Adam Mickiewicz, wśród Pań triumfowała Joanna Brodzik, która zwyciężyła również w kategorii ?najpopularniejsze aktorki polskie?. Budzącym największe zainteresowanie filmem okazała się druga część Shreka, pokonując ?Pasję? i ?Troję?. Najczęściej wyszukiwaną grą był sequel kultowej gry ?The Sims?.W kategorii ?programy komputerowe? zwyciężył komunikator gadu-gadu, wygrywając z dwoma programami wymiany plików ? Kazaa i Emule.

Ze względu na rosnącą liczbę coraz groźniejszych mutacji wirusów komputerowych, bardzo dużą popularnością cieszyły się programy przeznaczone do walki z nimi ? Mks_Vir oraz Norton Antyvirus. Najczęście wpisywanym słowem w okienku wyszukiwarki słowem pozostaje ?sex?. Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się pliki mp3 oraz gry.

W porównaniu do roku ubiegłego dużo częściej szukamy w wyszukiwarkach ofert pracy, ofert turystycznych oraz kartek okolicznościowych.Szczegółowe zestawienie, przedstawiające wyniki ze wszystkich badanych kategorii wraz z krótkimi komentarzami dostępne w załącznikach.

Źródło NetSprint.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Hotel Brant dołącza do rodziny hoteli Mercure

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy