Budownictwo nowa kolekcja Nowodvorski spider

Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting

Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting
Nowoczesne elementy aranżacyjne nie tyle narzucają określony sposób użycia, ile raczej poszerzają horyzonty kreacji twórczej. Dzięki charakterystycznym lampom z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting stać się możemy nie tylko odbiorcą, ale i twórcą, kreując własną, niepowtarzalną kompozycję

Data publikacji: 2016-03-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: nowodvorski, nowa kolekcja, spider

Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting , nowodvorski, nowa kolekcja, spider - Nowoczesne elementy aranżacyjne nie tyle narzucają określony sposób użycia, ile raczej poszerzają horyzonty kreacji twórczej. Dzięki charakterystycznym lampom z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting stać się możemy nie tylko odbiorcą, ale i twórcą, kreując własną, niepowtarzalną kompozycję świetlną. Nowoczesne elementy aranżacyjne nie tyle narzucają określony sposób użycia, ile raczej poszerzają horyzonty kreacji twórczej. Dzięki charakterystycznym lampom z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting stać się możemy nie tylko odbiorcą, ale i twórcą, kreując własną, niepowtarzalną kompozycję świetlną.

Finezyjne upięcie

W kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Linię tę tworzy bowiem aż trzynaście różnych modeli, wśród których znajdują się propozycje z jednym, pięcioma, jak również aż siedmioma punkami świetlnymi. Tym, co wyróżnia kolekcję SPIDER jest nieograniczona ilość kombinacji, jakie możemy stworzyć dzięki żarówkom umieszczonym na trzy metrowych  kablach. Umiejętnie upinając poszczególne przewody na suficie osiągniemy industrialny i surowy efekt zwiniętego kabla lub też kompozycję o kształcie pająka. Wszechstronność kolekcji SPIDER marki Nowodvorski przejawia się również w szerokiej gamie kolorystycznej. Minimalistyczne przewody dostępne są bowiem zarówno w klasycznych odcieniach czerni i szarości, jak i nasyconych barwach – czerwonym, pomarańczowym, fioletowym i zielonym.

Oryginalne i uniwersalne lampy z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting nie tylko rozjaśnią dowolne pomieszczenie ciepłym i przyjemnym światłem. Dzięki umiejętnej zabawie formą możemy bowiem stworzyć aranż, który z powodzeniem odmieni charakter wnętrz naszego domu.

Kolekcja SPIDER marki Nowodvorski Lighting: 

SPIDER I

Cena detaliczna: 60,27 zł brutto 

SPIDER V

Cena detaliczna: 232,47 zł brutto 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Z dużą dozą swobody – niezwykłe oświetlenie z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting , nowodvorski, nowa kolekcja, spider - Nowoczesne elementy aranżacyjne nie tyle narzucają określony sposób użycia, ile raczej poszerzają horyzonty kreacji twórczej. Dzięki charakterystycznym lampom z kolekcji SPIDER marki Nowodvorski Lighting stać się możemy nie tylko odbiorcą, ale i twórcą, kreując własną, niepowtarzalną kompozycję świetlną.

A to już wiesz?  Jaka jest właściwa grubość spoiny tradycyjnej i cienkowarstwowej?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy