Wiercimy

Dwudziestolecie Pizza Hut w Polsce

Dwudziestolecie Pizza Hut w Polsce
Mija 20 lat od kiedy na wrocławskim Rynku otwarto, należącą do firmy AmRest, pierwszą restaurację Pizza Hut w Polsce. Dziś marka Pizza Hut to 55 restauracji w skali kraju, 2100  pracowników, 68 dań w ofercie,  szeroko rozpoznawalne oferty specjalne, zaś dla Gości – gwarancja, że niezależnie od tego, który lokal wybiorą, zawsze będą cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego miejsca. Pierwsza restauracja Pizza Hut została otwarta przy Rynku 48 we Wrocławiu, 9 listopada 1993r., przez obecnego prezesa firmy AmRest – Henry’ego McGoverna oraz Dona Kendalla Jr. Sukces lokalu przyniósł kolejne otwarcia – następnym miastem na mapie Pizza Hut okazał się być Szczecin. W 1994r., sieć lokali liczyła już 7 restauracji, w następnych latach – otwierano kolejne, stale poszerzając swoją ofertę produktową, wraz z wprowadzaniem nowych ofert promocyjnych. Dziś marka Pizza Hut to największa sieć restauracji na świecie, licząca 55 lokali w całej Polsce.Na niepowtarzalną atmosferę wszystkich miejsc składa się wyśmienite jedzenie: pizze na cienkim, chrupiącym cieście Classica lub puszystym Pan, sałatki, makarony, przystawki oraz desery. O znakomity klimat

Mija 20 lat od kiedy na wrocławskim Rynku otwarto, należącą do firmy AmRest, pierwszą restaurację Pizza Hut w Polsce. Dziś marka Pizza Hut to 55 restauracji w skali kraju, 2100  pracowników, 68 dań w ofercie,  szeroko rozpoznawalne oferty specjalne, zaś dla Gości ? gwarancja, że niezależnie od tego, który lokal wybiorą, zawsze będą cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego miejsca.

<

p>Pierwsza restauracja Pizza Hut została otwarta przy Rynku 48 we Wrocławiu, 9 listopada 1993r., przez obecnego prezesa firmy AmRest ? Henry?ego McGoverna oraz Dona Kendalla Jr. Sukces lokalu przyniósł kolejne otwarcia ? następnym miastem na mapie Pizza Hut okazał się być Szczecin. W 1994r., sieć lokali liczyła już 7 restauracji, w następnych latach ? otwierano kolejne, stale poszerzając swoją ofertę produktową, wraz z wprowadzaniem nowych ofert promocyjnych. Dziś marka Pizza Hut to największa sieć restauracji na świecie, licząca 55 lokali w całej Polsce.

Na niepowtarzalną atmosferę wszystkich miejsc składa się wyśmienite jedzenie: pizze
na cienkim, chrupiącym cieście Classica lub puszystym Pan, sałatki, makarony, przystawki oraz desery. O znakomity klimat każdego lokalu dba miła, profesjonalna obsługa, zaś Goście mogą cieszyć się smakowitymi potrawami w ciepłych, nowoczesnych wnętrzach, przystosowanych do ich potrzeb. W restauracjach przewidziano strefy zarówno dla rodzin chcących spędzić miłe chwile we własnym gronie, jak i ? grupy przyjaciół lubiącej bawić się
w swoim towarzystwie oraz tych, którzy pragną przytulnego miejsca do cichych rozmów.

Wprowadzane zróżnicowane oferty specjalne i wspaniała atmosfera czynią zatem restauracje Pizza Hut idealnymi dla każdego, kto chce dzielić się wyjątkowymi chwilami z osobami, które są dla niego najważniejsze.

Więcej informacji na temat marki Pizza Hut można znaleźć na stronie: www.pizzahut.pl oraz FanPage na portalu Facebook: www.facebook.com/pizzahutpolska.

Źródło Pizza Hut. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Przez żołądek do serca

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy