Wiercimy

Gwiazdkowe zakupy z mBankiem

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami oraz świętami Bożego Narodzenia mBank przygotował atrakcyjną ofertę zakupów poprzez internet - pasaż świąteczny. Pasaż świąteczny mBanku to ponad 300 starannie wyselekcjonowanych produktów doskonale nadających się na gwiazdkowe prezenty. Zakupy za pośrednictwem mBanku to niezwykła wygoda, prostota oraz korzyści.Pasaż został zaprojektowany w bardzo przejrzysty sposób - na wstępie Klient decyduje, komu zamierza kupić prezent. Może wybrać opcję: Dla Niej, Dla Niego, Dla Seniorki, Dla Seniora, Dla Dziewczynki, Dla Chłopca. Następnie wybiera ogólną kategorię oraz zakres cenowy. Dzięki tak zaprojektowanej nawigacji szybko dociera do produktów, których poszukują. Takie rozwiązanie to także gwarancja oryginalnych prezentów oraz oszczędność czasu. To wyjątkowe miejsce zostało przygotowane we współpracy z firmą InBook.Każdy Klient mBanku będzie mógł teraz w

W związku ze zbliżającymi się mikołajkami oraz świętami Bożego Narodzenia mBank przygotował atrakcyjną ofertę zakupów poprzez internet – pasaż świąteczny.

Pasaż świąteczny mBanku to ponad 300 starannie wyselekcjonowanych produktów doskonale nadających się na gwiazdkowe prezenty. Zakupy za pośrednictwem mBanku to niezwykła wygoda, prostota oraz korzyści.

Pasaż został zaprojektowany w bardzo przejrzysty sposób – na wstępie Klient decyduje, komu zamierza kupić prezent. Może wybrać opcję: Dla Niej, Dla Niego, Dla Seniorki, Dla Seniora, Dla Dziewczynki, Dla Chłopca. Następnie wybiera ogólną kategorię oraz zakres cenowy. Dzięki tak zaprojektowanej nawigacji szybko dociera do produktów, których poszukują. Takie rozwiązanie to także gwarancja oryginalnych prezentów oraz oszczędność czasu. To wyjątkowe miejsce zostało przygotowane we współpracy z firmą InBook.

Każdy Klient mBanku będzie mógł teraz w łatwy i przystępny sposób zakupić prezenty gwiazdkowe dla całej swojej rodziny. Do tego sporo zaoszczędzi, bo większość towarów jest w dużo niższych cenach niż w tradycyjnych sklepach – to największa zaleta naszego pasażu. Wybrani przez nas Partnerzy zaproponowali po kilkadziesiąt produktów. Dodatkowo wielu z nich przygotowało specjalnie dla naszych Klientów niespodzianki: darmowe wysyłki czy gratisy – mówi Bartosz Łobanowski, odpowiedzialny za e-commerce w mBanku. Nasi Klienci mogą wygodnie płacić za zakupy – szybkim przelewem bezpośrednio z konta w mBanku (mTRANSFER). W momencie zatwierdzenia przelewu wpłata pojawia się na koncie sprzedawcy, a to oznacza błyskawiczne dostarczenie przesyłki. Za zakupy można również płacić kartami mBanku  – dodaje Bartosz Łobanowski.

mSZOP jest integralną częścią serwisu mBanku a także platformą informacyjną, na bieżąco prezentującą najciekawsze oferty partnerów. Powstał z myślą o Klientach mBanku, dla których internet stanowi naturalne środowisko nie tylko przy dokonywaniu transakcji finansowych, ale również jest miejscem zakupu szerokiej gamy produktów i usług na specjalnych warunkach.

A to już wiesz?  Portfel Roku 2005 dla mPLANU

Dodatkowo w okresie zwiększonych wydatków mBank proponuje kartę kredytową Visa Classic z niskim oprocentowaniem (16%) oraz KREDYT odnawialny na preferencyjnych warunkach. Osoby, które uzyskają kartę Visa Classic w ramach promocji, zostaną zwolnione z rocznej opłaty za użytkowanie karty. Klienci, którzy zawnioskują o KREDYT odnawialny w mBanku do końca grudnia br., otrzymają go bez prowizji oraz z oprocentowaniem 11,45% przez cały okres korzystania z kredytu.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firmowych, która umiejętnie łączy ofertę bankową z ubezpieczeniami, telefonią komórkową i tanimi zakupami.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy