Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Wirtualna Czytelnia Starbucks?

Czytamy wszędzie, w domu, w autobusie czy w kawiarni. A dobra książka idealnie łączy się z wyśmienitą kawą. Starbucks® przygotował niezwykłą ofertę dla uczestników programu My Starbucks Rewards®. Właśnie ruszyła Wirtualna Czytelnia – internetowa biblioteka dla wszystkich miłośników ciekawych pozycji książkowych. Od 23 lipca każdy, kto posiada zarejestrowaną kartę Starbucks® będzie mógł mieć dostęp do fragmentów wybranych najgorętszych bestsellerów tego lata.  Wykorzystaj swoją Starbucks Card® i podłącz się do świata książekWirtualna Czytelnia jest innowacyjnym projektem sieci znanych na całym świecie kawiarni Starbucks®. To strona internetowa działająca jak czytnik e-booków, na której co miesiąc pojawiać się będzie pięć książkowych nowości. Korzystanie z niej jest niezwykle proste. Wystarczy połączyć się z bezpłatną, dostępną we wszystkich lokalach Starbucks® w Polsce siecią Wi-Fi i zalogować się przy użyciu danych Starbucks

Czytamy wszędzie, w domu, w autobusie czy w kawiarni. A dobra książka idealnie łączy się z wyśmienitą kawą. Starbucks? przygotował niezwykłą ofertę dla uczestników programu My Starbucks Rewards?. Właśnie ruszyła Wirtualna Czytelnia ? internetowa biblioteka dla wszystkich miłośników ciekawych pozycji książkowych. Od 23 lipca każdy, kto posiada zarejestrowaną kartę Starbucks? będzie mógł mieć dostęp do fragmentów wybranych najgorętszych bestsellerów tego lata.

 

Wykorzystaj swoją Starbucks Card? i podłącz się do świata książek

Wirtualna Czytelnia jest innowacyjnym projektem sieci znanych na całym świecie kawiarni Starbucks?. To strona internetowa działająca jak czytnik e-booków, na której co miesiąc pojawiać się będzie pięć książkowych nowości. Korzystanie z niej jest niezwykle proste. Wystarczy połączyć się z bezpłatną, dostępną we wszystkich lokalach Starbucks? w Polsce siecią Wi-Fi i zalogować się przy użyciu danych Starbucks Card?.

 

W Wirtualnej Czytelni znajdziesz największe bestsellery tego lata

Do końca sierpnia w ofercie są: francuski fenomen wydawniczy, powieść Agnes Martin-Lugand ?Szczęśliwi ludzie piją kawę i czytają książki?, mrożący krew w żyłach skandynawski kryminał ?Dom na końcu świata? Ake Edwardsona oraz bestseller Agaty Passent ?Kto to pani zrobił??. Nasze emocje rozbudzi również ?Miłość rano, miłość wieczorem? Marii Nurowskiej, a w świat fantastyki przeniesie nas ?Złodziejska magia? Trudi Canavan. Wystarczy klinkąć wybrany tytuł. Nie ma ograniczeń w wyborze książki. Możemy czytać taką pozycję, na którą akurat mamy ochotę. Dostęp uzyskuje się do 20-30 stron lub 1-3 rozdziałów.

 

Wirtualna Czytelnia daje Ci wiele możliwości

Nie trzeba mieć wyspecjalizowanych czytników internetowych książek, by cieszyć się zawartością Wirtualnej Czytelni. Strona internetowa dynamicznie dostosowuje się do rodzaju urządzenia, z którego korzystamy. Oznacza to, że Wirtualna Czytelnia doskonale działa nie tylko na laptopie, ale także na tablecie czy smartfonie. Po wybraniu danego tytułu, e-book zostaje załadowany w formie pliku pdf. Klikając w pole dokumentu uruchamiamy menu, które pozwala nam dostosować plik do naszych osobistych preferencji. Wirtualna Czytelnia oferuje wiele przydatnych funkcji. Możemy modyfikować wielkość liter i interlinii, wybrać rodzaj czcionki i styl tekstu. Ciekawą opcją jest zmiana szerokości strony oraz włączenie trybu dziennego lub nocnego. Dokonując zmian poszczególnych parametrów od razu widzimy pogląd, a gdy chcemy je anulować, wystarczy kliknąć przycisk ?reset?.

A to już wiesz?  Kampanie marek Nestlé Polska S.A. nagrodzone Effie Awards 2014

 

Wirtualna Czytelnia to nowatorski pomysł i pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku. Oferta internetowego czytnika e-booków to połączenie wyjątkowej treści oraz nowoczesnych rozwiązań. Tym samym marka Starbucks? chce budować relacje z klientami i dostarczać im niespotykanych dodatkowych wrażeń z wizyty w kawiarniach.

 

Już dziś zarejestruj swoją Starbucks Card? i czytaj e-booki w Wirtualnej Czytelni!


dostarczył infoWire.pl

Źródło Starbucks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy