Wiercimy

Freixenet partnerem premiery perfum DARING ? Isabelli Rossellini

Dziś o godz. 12.10 wylądował samolot, na którego pokładzie przyleciała Isabella Rosellini. Weźmie Ona udział w premierze nowego zapachu COTY, firmowanego Jej nazwiskiem i stworzonego według Jej wskazówek przez wiodącą twórczynię zapachów – Nathalie Lorson. Jak mówi Lorson: Bazą perfum jest delikatny, promienny i intensywne zapach kwitnącego bielunia, rzadko używanego w perfumerii, a wyrażającego takie cechy osobowości Isabelli Rossellini jak kobiecość, wdzięk i otwartość”.Partnerem premiery jest Freixenet, którego cavą (winem musującym) zostaną powitani goście. Z kolei na bazie win spokojnych Mederano de Freixenet zostaną stworzone specjalne koktaile nawiązujące do kolorystyki perfum.Freixenet S.A. to numer jeden na rynku win musujących na całym świecie. Obecny ze swoimi produktami w ponad 150 krajach. Winnica znajduje się w małym katalońskim miasteczku położonym 40 km na południe od Barcelony. Tradycje winiarskie firmy sięgają 1861 roku, kiedy to w Sant Sadourni d´Anoia  została założona firma ´Casa Sala´. Była ona początkiem długiej historii Freixenet’a.Na polskim rynku produkty firmy Freixenet obecne są od 1994 roku

Dziś o godz. 12.10 wylądował samolot, na którego pokładzie przyleciała Isabella Rosellini. Weźmie Ona udział w premierze nowego zapachu COTY, firmowanego Jej nazwiskiem i stworzonego według Jej wskazówek przez wiodącą twórczynię zapachów ? Nathalie Lorson. Jak mówi Lorson: Bazą perfum jest delikatny, promienny i intensywne zapach kwitnącego bielunia, rzadko używanego w perfumerii, a wyrażającego takie cechy osobowości Isabelli Rossellini jak kobiecość, wdzięk i otwartość?.

Partnerem premiery jest Freixenet, którego cavą (winem musującym) zostaną powitani goście. Z kolei na bazie win spokojnych Mederano de Freixenet zostaną stworzone specjalne koktaile nawiązujące do kolorystyki perfum.

Freixenet S.A. to numer jeden na rynku win musujących na całym świecie. Obecny ze swoimi produktami w ponad 150 krajach. Winnica znajduje się w małym katalońskim miasteczku położonym 40 km na południe od Barcelony. Tradycje winiarskie firmy sięgają 1861 roku, kiedy to w Sant Sadourni d´Anoia  została założona firma ´Casa Sala´. Była ona początkiem długiej historii Freixenet?a.

Na polskim rynku produkty firmy Freixenet obecne są od 1994 roku dzięki współpracy z polską firmą AN.KA Dystrybucja, odpowiedzialną za import i dystrybucję produktów Grupy. Od lipca 2001 roku Freixenet S.A. ma także swoje biuro w Polsce, które działa jako instrument wspomagający sprzedaż i promocje na polskim rynku.

 

Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  święta mogą być naprawdę magiczne

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy