Wiercimy

Zarabiaj w Programie Partnerskim Allegro, wygraj super nagrody!

Jeśli wybrałeś wynagrodzenie za zakupy Poleconych Kupujących, weź udział w konkursie Allegro - pozyskaj nowych użytkowników, wygraj nagrody, skorzystaj z promocji "Im więcej - tym lepiej"! Na zwycięzców czekają super nagrody: aparaty cyfrowe Kodaka, monitory LCD Samsunga, odtwarzacze Apple iPod mini  oraz zestawy głośników Creative I –Trigue.  Oprócz nagród dla zwycięzców poszczególnych etapów, każdy z Uczestników konkursu otrzymuje po zakończeniu każdego etapu wynagrodzenie za pozyskanych Poleconych i złożone przez Poleconych oferty. Wynagrodzenie jest uzależnione od liczby Poleconych (ofert) na zasadzie - im więcej Poleconych (ofert), tym większa stawka za Poleconego (ofertę). Wynagrodzenie liczone będzie metodą przyrostową. Zwycięzcy ogłaszani będą po zakończeniu każdego z trzech etapów w następujących kategoriach: Kategoria I: najwięcej Poleconych Kupujących; Poleceni Kupujący to aktywni Użytkownicy, którzy zarejestrowali się oraz uzyskali pełną aktywację podczas trwania etapu, a ich konto nie zostało zablokowane w momencie podsumowania etapu. Użytkownicy zarejestrowani podczas trwania etapu,

Jeśli wybrałeś wynagrodzenie za zakupy Poleconych Kupujących, weź udział w konkursie Allegro – pozyskaj nowych użytkowników, wygraj nagrody, skorzystaj z promocji „Im więcej – tym lepiej”!

 

Na zwycięzców czekają super nagrody: aparaty cyfrowe Kodaka, monitory LCD Samsunga, odtwarzacze Apple iPod mini  oraz zestawy głośników Creative I ?Trigue.  Oprócz nagród dla zwycięzców poszczególnych etapów, każdy z Uczestników konkursu otrzymuje po zakończeniu każdego etapu wynagrodzenie za pozyskanych Poleconych i złożone przez Poleconych oferty. Wynagrodzenie jest uzależnione od liczby Poleconych (ofert) na zasadzie – im więcej Poleconych (ofert), tym większa stawka za Poleconego (ofertę). Wynagrodzenie liczone będzie metodą przyrostową.

Zwycięzcy ogłaszani będą po zakończeniu każdego z trzech etapów w następujących kategoriach:

  • Kategoria I: najwięcej Poleconych Kupujących; Poleceni Kupujący to aktywni Użytkownicy, którzy zarejestrowali się oraz uzyskali pełną aktywację podczas trwania etapu, a ich konto nie zostało zablokowane w momencie podsumowania etapu. Użytkownicy zarejestrowani podczas trwania etapu, którzy aktywację uzyskali w następnym etapie, zaliczani są jako Poleceni do następnego etapu.
  • Kategoria II: największa suma zakupów Poleconych Kupujących; zakup to wygranie licytacji lub złożenie oferty Kup Teraz w aukcji, zakończonej w trakcie trwania etapu, przez Poleconych zarejestrowanych podczas trwania etapu. Oferty złożone w aukcji, która kończy się w trakcie trwania następnego etapu, zaliczane są do następnego etapu (np. oferta Kup Teraz w aukcji wieloprzedmiotowej).
  • Kategoria III: najwięcej uczestników Programu Partnerskiego; do tej grupy zaliczani są wszyscy Poleceni, którzy w czasie trwania konkursu zarejestrowali się w Allegro, a w trakcie danego etapu zarejestrowali się w Programie Partnerskim.

Użytkownicy, którzy wygrali w Etapie I w dowolnej kategorii, są wykluczeni z listy nagrodzonych w Etapie II oraz III, analogicznie zwycięzcy Etapu II są wykluczeni z Etapu III. Użytkownicy Poleceni i suma zakupów Poleconych nie jest przenoszona do następnych etapów.

A to już wiesz?  Internet a dzieci - Kidprotect patronem książki

Dodatkowo utworzona została Kategoria IV: największy przyrost. Wyniki w tej kategorii zostaną ogłoszone po zakończeniu wszystkich etapów. Kategoria przeznaczona jest dla wszystkich uczestników Programu Partnerskiego, którzy zarejestrowali się co najmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu (przed 1.06.2004r.). W momencie rozpoczęcia konkursu uczestnicy dostają dostęp do statystyk z tzw. poziomem bazowym: liczbą Poleconych, zarejestrowanych w Allegro podczas okresu 3 poprzedzających konkurs miesięcy. Procentowy wzrost powyżej poziomu bazowego, pomnożony przez procent pozyskanych użytkowników (liczba pozyskanych Poleconych w stosunku do całości pozyskanych Poleconych) to przyrost.

 

Do konkursu może przystąpić każdy użytkownik Allegro, który jest zarejestrowany i posiada pełną aktywację konta, bierze udział w Programie Partnerskim oraz wybrał metodę wynagradzania ?Poleceni Kupujący? (http://www.allegro.pl/help_item.php?item=460)

Chęci do udziału użytkownik nie musi zgłaszać ? wystarczy jeżeli umieści na własnej stronie banner lub panel reklamowy. Każda biorąca udział w konkursie osoba ma możliwość sprawdzania skuteczności swoich działań.  W  zakładce ?Konkurs? -> ?Statystyki? pojawiać się będą aktualne statystyki zarejestrowanych Poleconych oraz ich zakupów.

Konkurs trwa 3 miesiące, podzielony jest na  trzy miesięczne etapy do 30 listopada

Więcej informacji o promocji „Im więcej – tym lepiej” oraz Programie Partnerskim: http://www.allegro.pl/ap/

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy