Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

mBank: lokata strukturyzowana Gorąca dwudziestka II

mBank rozpoczyna subskrypcję lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II, z której potencjalny zysk może wynieść nawet 4,75 proc. w skali roku. Produkt bazuje na kontrakcie terminowym na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia. Roczna lokata objęta jest gwarancją kapitału.Strategia inwestycyjna lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II zakłada wzrost aktywa bazowego, jakim jest kontrakt terminowy na WIG20 w perspektywie najbliższych 12 miesięcy. Inwestorzy mają szansę na zysk sięgający nawet 4,75 proc. w skali roku. Jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wartości instrumentu bazowego, która zostanie zanotowana podczas czterech kwartalnych obserwacji. Maksymalne oprocentowanie lokaty zostanie naliczone, jeśli wartość aktywa znajdzie się w ustalonym przedziale. Dla pierwszej obserwacji przedział wynosi 95 - 105 proc. wartości instrumentu z dnia otwarcia lokaty, dla drugiej 100 – 110 proc., a dla kolejnych dwóch – 105 - 115 proc.- Gorąca dwudziestka II to doskonała propozycja dla klientów, którzy są przekonani co do umiarkowanych wzrostów notowanych na polskiej giełdzie spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 w ciągu najbliższego roku – mówi Marcin Konkel,

mBank rozpoczyna subskrypcję lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II, z której potencjalny zysk może wynieść nawet 4,75 proc. w skali roku. Produkt bazuje na kontrakcie terminowym na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia. Roczna lokata objęta jest gwarancją kapitału.

Strategia inwestycyjna lokaty strukturyzowanej Gorąca dwudziestka II zakłada wzrost aktywa bazowego, jakim jest kontrakt terminowy na WIG20 w perspektywie najbliższych 12 miesięcy. Inwestorzy mają szansę na zysk sięgający nawet 4,75 proc. w skali roku. Jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wartości instrumentu bazowego, która zostanie zanotowana podczas czterech kwartalnych obserwacji. Maksymalne oprocentowanie lokaty zostanie naliczone, jeśli wartość aktywa znajdzie się w ustalonym przedziale. Dla pierwszej obserwacji przedział wynosi 95 – 105 proc. wartości instrumentu z dnia otwarcia lokaty, dla drugiej 100 ? 110 proc., a dla kolejnych dwóch ? 105 – 115 proc.

– Gorąca dwudziestka II to doskonała propozycja dla klientów, którzy są przekonani co do umiarkowanych wzrostów notowanych na polskiej giełdzie spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 w ciągu najbliższego roku ? mówi Marcin Konkel, kierownik wydziału produktów inwestycyjnych w mBanku. – Przewidywany spadek stóp procentowych w naszym kraju powinien skłonić posiadaczy oszczędności do szukania alternatywnych względem lokat terminowych sposobów ich lokowania ? tłumaczy ekspert.

Do otwarcia lokaty Gorącą dwudziestka II wystarczy 1000 złotych. Cały kapitał objęty jest gwarancją, dzięki czemu nawet w przypadku niespełnienia wymogów kontraktu, klient odzyska ulokowaną wcześniej kwotę. Aby założyć lokatę strukturyzowaną wystarczy posiadać bezpłatne konto w mBanku i po 21 października 2014 r. zawnioskować o produkt poprzez wybór opcji ?otwórz lokatę strukturyzowaną? w zakładce ?inwestycje? w serwisie transakcyjnym. Klient może założyć dowolną liczbę lokat, a przy ich otwarciu nie jest pobierana żadna prowizja. Subskrypcja lokaty potrwa do 4 listopada br. Okres inwestycji rozpocznie się 5 listopada 2014 r. i zakończy 5 listopada 2015 r.

A to już wiesz?  ENERGA bliżej dziennikarzy - pierwsze w branży wielooddziałowe wirtualne centrum prasowe


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy