Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

BRE Bank wprowadził nową usługę doładowania dla kart MasterCard pre-paid

Klienci BRE Banku mogą już zasilać swoje karty przedpłacone MasterCard we wszystkich punktach sieci VIA™ Moje Rachunki. To ponad 8 tysięcy punktów usługowych w całym kraju.BRE Bank udostępnił swoim klientom nową usługę do kart przedpłaconych. Każdy użytkownik MasterCard pre-paid może teraz szybko i bezpiecznie, w dowolnej chwili doładować konto karty na wybraną kwotę w punktach sieci VIA™ Moje Rachunki. Karty te wyposażone są w niezbędny do wykonania transakcji kod kreskowy. Za ich pośrednictwem klient może wpłacać gotówkę na konto związane z kartą płatniczą, w kasach sklepów, marketów czy na stacjach benzynowych. W punkcie oznaczonym Moje Rachunki, sprzedawca zeskanuje kod, wpisze kwotę doładowania oraz poinformuje klienta o pobranej prowizji. Operacja jest rejestrowana w banku na koncie klienta następnego dnia roboczego.   - BRE Bank wciąż rozwija ofertę kart pre-paid. Wśród naszych klientów jest kilkaset tysięcy użytkowników tej formy płatności. Dzięki nowej usłudze posiadacze MasterCard pre-paid uzyskali dostęp do prostego sposobu doładowania kart gotówką, po wyczerpaniu pieniędzy pierwotnie

Klienci BRE Banku mogą już zasilać swoje karty przedpłacone MasterCard we wszystkich punktach sieci VIA? Moje Rachunki. To ponad 8 tysięcy punktów usługowych w całym kraju.

<

p>BRE Bank udostępnił swoim klientom nową usługę do kart przedpłaconych. Każdy użytkownik MasterCard pre-paid może teraz szybko i bezpiecznie, w dowolnej chwili doładować konto karty na wybraną kwotę w punktach sieci VIA? Moje Rachunki. Karty te wyposażone są w niezbędny do wykonania transakcji kod kreskowy. Za ich pośrednictwem klient może wpłacać gotówkę na konto związane z kartą płatniczą, w kasach sklepów, marketów czy na stacjach benzynowych. W punkcie oznaczonym Moje Rachunki, sprzedawca zeskanuje kod, wpisze kwotę doładowania oraz poinformuje klienta o pobranej prowizji. Operacja jest rejestrowana w banku na koncie klienta następnego dnia roboczego.  

 – BRE Bank wciąż rozwija ofertę kart pre-paid. Wśród naszych klientów jest kilkaset tysięcy użytkowników tej formy płatności. Dzięki nowej usłudze posiadacze MasterCard pre-paid uzyskali dostęp do prostego sposobu doładowania kart gotówką, po wyczerpaniu pieniędzy pierwotnie zdeponowanych na karcie, bez potrzeby wizyty w oddziale banku czy dostępu do komputera. Teraz mogą taką transakcję przeprowadzić w kasie sklepu, na stacji benzynowej, w każdym punkcie oznaczonym logo Moje Rachunki ? mówi Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku.

Możliwość doładowania kart przedpłaconych MasterCard w sieci VIA? Moje Rachunki została udostępnione klientom dzięki współpracy BRE Banku z BillBird S.A. Firma ta zarządza ogólnopolską siecią VIA?, która realizuje usługi finansowe za pośrednictwem terminali POS (instalowane w punktach handlowo-usługowych) i systemów kasowych. BillBird S.A. jest pierwszą siecią płatności w Polsce, która umożliwia zasilanie kart MasterCard pre-paid. Usługa doładowania karty przedpłaconej to wspólny projekt BillBird i MasterCard. Z wyników tej współpracy mogą teraz korzystać również klienci BRE Banku.

A to już wiesz?  Kinkiet LIA LED marki Nowodvorski Lighting – minimalistyczne piękno kompozycji

Karty przedpłacone są wygodnym narzędziem płatniczym, który pozwala na łatwe kontrolowanie wydatków. Nie ma możliwości przekroczenia limitu środków na karcie, więc nie ma ryzyka debetu. Można wydać dokładnie taką kwotę, na jaką zasilone było konto karty. Płatność typu pre-paid zmniejsza obrót gotówkowy i przyspiesza proces obsługi klienta.

Dostęp do prostego sposobu doładowania karty, jest dziś szczególnie istotny, gdyż karty przedpłacone stają się coraz ważniejszym środkiem płatniczym, zastępującym bony podarunkowe, bilety komunikacji miejskiej czy finansowanie wyjazdów służbowych.

Sieć VIA? Moje Rachunki to ponad 8 tysięcy punktów w całym kraju. W odnalezieniu najbliższego miejsca, gdzie można doładować kartę, pomoże wyszukiwarka na stronie http://www.billbird.pl/lokalizator

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy