Budownictwo wineo

Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – podłoga bez kompromisów

Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – podłoga bez kompromisów
Podłoga laminowana wineo z kolekcji Rock’n’Go ma duszę rockmana. Pasuje do życia na najwyższych obrotach. Jest wytrzymała, solidna i prosta do układania. Te panele to klasyki, podobnie jak utwory patronujące ich modelom: „Hotel California”, „London Calling”, „House of the rising Sun” czy „Whiskey in the

Data publikacji: 2018-11-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – podłoga bez kompromisów
Kategoria: Wineo

Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – podłoga bez kompromisów , Wineo - Podłoga laminowana wineo z kolekcji Rock’n’Go ma duszę rockmana. Pasuje do życia na najwyższych obrotach. Jest wytrzymała, solidna i prosta do układania. Te panele to klasyki, podobnie jak utwory patronujące ich modelom: „Hotel California”, „London Calling”, „House of the rising Sun” czy „Whiskey in the Jar”. Podłoga laminowana wineo z kolekcji Rock’n’Go ma duszę rockmana. Pasuje do życia na najwyższych obrotach. Jest wytrzymała, solidna i prosta do układania. Te panele to klasyki, podobnie jak utwory patronujące ich modelom: „Hotel California”, „London Calling”, „House of the rising Sun” czy „Whiskey in the Jar”.

Panele na każde warunki

Kolekcja Rock’n’Go marki wineo powstała z myślą o ludziach, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne układanki, a potrzebują niezawodnej i wspaniale wyglądającej podłogi minimalnym nakładem sił. Panele posiadają innowacyjny system umożliwiający natychmiastowy montaż, a także bardzo trwałe łączenie zamków, znacznie usprawniające ich montaż. Podłodze Rock’n’Go niestraszne są dzieci, zwierzęta, meble ani nasłonecznienie. Można ją układać również w lokalach o przeznaczeniu publicznym. Są przetestowane w bojach jak uwielbiani przez kolejne pokolenia weterani sceny rockowej. Pasują do każdego pomieszczenia. Dzięki powłoce z żywicy melaminowej ich czyszczenie jest dziecinnie proste. Wyglądają świetnie nawet wiele lat po premierze.

Innowacyjna mata Sound-Stop

O wyjątkowości kolekcji Rock’n’Go marki wineo świadczy fakt, że panele można montować w technologii Install Ready bezpośrednio na wcześniej przygotowanym podłożu, za sprawą zintegrowanej z podłogą maty Sound-Stop. Panele można również bezproblemowo układać na instalacji ogrzewania podłogowego. Nie ma potrzeby przygotowywania żadnych dodatkowych folii ani mat podkładowych. Dzięki zastosowanemu oszczędnemu rozwiązaniu podłoga jest nawet o 40% cichsza od tradycyjnych paneli laminowanych. Są to parametry porównywalne z wysokiej jakości parkietem. Z kolei technologia Aqua-Stop oraz nowa metoda wykończenia krawędzi zapewnia podwyższoną odporność na wilgoć i minimalny stopień nasiąkliwości. Ta podłoga będzie towarzyszem długiej, domowej trasy koncertowej.

 

Gratka dla koneserów muzycznych

Firma wineo w ramach kolekcji Rock’n’Go przygotowała dwanaście dekorów wiernie imitujących drewno oraz płyty OSB, o wymiarach 1288 x 195 mm oraz o grubości 9 mm. Ich nazwy są inspirowane rockowymi hymnami: „Under Pressure”, „Born to be wild”, „Paint it black”, „Here comes the sun”, „House of the rising Sun”, „Hotel California”, „London Calling”, „Whiskey in the Jar”, „Knocking on heavens door”, „Man on the Moon”, „I was made for loving you”, „Dancing in the dark”. Który przebój zagra w Twoim domu?

A to już wiesz?  TO JUŻ PEWNE. GDAŃSK BUDUJE NOWOCZESNĄ SPALARNIĘ ODPADÓW

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – podłoga bez kompromisów , Wineo - Podłoga laminowana wineo z kolekcji Rock’n’Go ma duszę rockmana. Pasuje do życia na najwyższych obrotach. Jest wytrzymała, solidna i prosta do układania. Te panele to klasyki, podobnie jak utwory patronujące ich modelom: „Hotel California”, „London Calling”, „House of the rising Sun” czy „Whiskey in the Jar”.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy