Wiercimy

Samsung ułatwia nam przygotowania do świąt

Samsung ułatwia nam przygotowania do świąt
Każdy dobrze wie, że okres świąteczny to nie tylko prezenty i sielanka, ale przede wszystkim ogrom pracy do wykonania w krótkim czasie. Godziny gotowania i sprzątania mogą zostać wynagrodzone prezentami i doskonałą atmosferą. Wcześniej trzeba sobie jednak poradzić z wymagającymi przygotowaniami, a w tym przypadku „deadline’u” nie przesuniemy. Przedstawiamy cztery porady i pomocników, dzięki którym przygotowania do nadchodzących świąt staną się łatwiejsze i efektywniejsze.Zaskocz wszystkich!Wielu Polaków jest bardzo przywiązanych do obowiązujących tradycji. Na wigilijnym stole musi się znaleźć 12 potraw, które zgodnie spożywamy co roku w tym czasie. Nie da się jednak ukryć, że większość z nich z pojęciami „zdrowe” i „niskokaloryczne” ma mało wspólnego. Warto więc część z nich podać w tym roku w nowym, rzadziej spotykanym wydaniu. Popularne smażone pierogi, możemy zastąpić ich gotowanym na parze odpowiednikiem. Pierogi będą mniej kaloryczne, a dzięki temu damy radę zjeść więcej innych pyszności.Dwie pieczenie na jednym ogniu.W trakcie przygotowań do

Każdy dobrze wie, że okres świąteczny to nie tylko prezenty i sielanka, ale przede wszystkim ogrom pracy do wykonania w krótkim czasie. Godziny gotowania i sprzątania mogą zostać wynagrodzone prezentami i doskonałą atmosferą. Wcześniej trzeba sobie jednak poradzić z wymagającymi przygotowaniami, a w tym przypadku ?deadline?u? nie przesuniemy. Przedstawiamy cztery porady i pomocników, dzięki którym przygotowania do nadchodzących świąt staną się łatwiejsze i efektywniejsze.

Zaskocz wszystkich!

Wielu Polaków jest bardzo przywiązanych do obowiązujących tradycji. Na wigilijnym stole musi się znaleźć 12 potraw, które zgodnie spożywamy co roku w tym czasie. Nie da się jednak ukryć, że większość z nich z pojęciami ?zdrowe? i ?niskokaloryczne? ma mało wspólnego. Warto więc część z nich podać w tym roku w nowym, rzadziej spotykanym wydaniu. Popularne smażone pierogi, możemy zastąpić ich gotowanym na parze odpowiednikiem. Pierogi będą mniej kaloryczne, a dzięki temu damy radę zjeść więcej innych pyszności.

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

W trakcie przygotowań do świąt czas jest wyjątkowo deficytowy. To cenne dobro niematerialne jest wówczas na wagę złota, a każda zaoszczędzona minuta może nas w niejednej sytuacji uratować. W oby wymienionych przypadkach pomóc nam może piekarnik Samsung Steam Twin. Umożliwia on pieczenie, także na parze, dwóch potraw jednocześnie bez obaw o różniące się temperatury czy mieszanie się zapachów i smaków.

Temperatura idealna dla świątecznych przysmaków.

Wszystkie przygotowane potrawy należy odpowiednio przechowywać. Większości z nich powinniśmy zapewnić odpowiednio zimne warunki i? dużą przestrzeń. Każda świąteczna potrawa ma jednak specyficzne wymagania odnośnie temperatury w której powinniśmy ją przechowywać. Różne rodzaje produktów, to różne temperatury: mięsa (-1°C), zimnych napojów (+1°C), przekąsek (+3°C) czy wina (+5°C). Świątecznym przysmakom musi zapewnić także odpowiednią ilość miejsca, zwłaszcza że odwiedzająca nas rodzina nigdy nie przybywa z pustymi rękoma.

A to już wiesz?  Dokumenty w telefonie – czy to bezpieczne?

Nieprzyjemne sprzątanie?

Oprócz przygotowania świątecznych potraw musimy też zadbać o czystość w domu. Po wielkim wysiłku w kuchni, ze świecą można szukać ochotnika do sprzątania. Warto pamiętać, że na domowych podłogach i dywanach w tym czasie z pewnością znajdziemy setki choinkowych igieł. Próby ich codziennego zamiatania możemy zakwalifikować do kategorii prac syzyfowych. W tym zadaniu dla oszczędności sił i czasu także przyda się pomoc.

Wystarczy kilka prostych tricków i odpowiednio dobranych pomocników, by świąteczne przygotowania nie śniły nam się po nocach, ale były przyjemnym zwiastunem zbliżających się świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Lodówka Samsung RF24FSEDBSR pomieści wszystkie świąteczne pyszności. Posiada ona aż 510 litrów pojemności, a na dodatek wyposażona jest specjalną szufladę w której możemy ustawić niezależną temperaturę odpowiednią do różnych produktów spożywczych. Z kolei idealnie wyczyszczone mieszkanie to zadanie dla NaviBot Corner Clean, który samodzielnie posprząta wyznaczoną mu powierzchnię. Robot bez trudu poradzi sobie z nawet najmniej dostępnymi miejscami i nas z tego czasochłonnego zadania.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy