Wiercimy

Zdrowy powiew chłodu

Zdrowy powiew chłodu
Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew, idealnym rozwiązaniem w upalne dni będzie nowy produkt MPM. Cyrkulator MWP-01 wywołuje ruch powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniu łatwiej się oddycha i nie odczuwa przykrych skutków wysokich temperatur.Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej  25ºC, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest cyrkulator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.Nowy cyrkulator MPW-01 od firmy MPM, ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja

Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew, idealnym rozwiązaniem w upalne dni będzie nowy produkt MPM. Cyrkulator MWP-01 wywołuje ruch powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniu łatwiej się oddycha i nie odczuwa przykrych skutków wysokich temperatur.

Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej  25?C, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest cyrkulator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.

Nowy cyrkulator MPW-01 od firmy MPM, ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja ustawienia czaszy. Całość uzupełnia elegancki design, uzyskany poprzez zastosowanie stali chromowanej do obudowy.

Cyrkulator powietrza MWP-01

Cena: 220 zł

Funkcje:

  • Obudowa ze stali chromowanej
  • 3-stopniowa regulacja nawiewu
  • Regulacja ustawienia czaszy
  • Zakres obrotu: 120°
  • Wygodna rączka do przenoszenia
  • Antypoślizgowa, stabilna podstawa
  • Średnica śmigła: 450 mm
  • Wysokość oscylatora: 540 mm

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kredyty do 300 tys. zł, przy minimalnym wkładzie własnym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy