Wiercimy

MultiPasaż i świąteczny serwis MultiBanku

Wirtualne choinki, a pod nimi prawdziwe prezenty to propozycja MultiBanku na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Bank uruchomił specjalny serwis eventowy, który promuje MultiPasaż, nowy sklep internetowy MultiBanku. MultiPasaż, to sklep on-line, oferujący szeroki asortyment markowych produktów z bezpłatną dostawą i bezpieczną formą płatności. Każdy Klient dokonując rejestracji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych otrzyma w promocji 5 zł do wykorzystania w sklepie. MultiPasaż jest dostępny dla wszystkich Internautów. Dodatkowo, Klienci MultiBanku mogą wkrótce liczyć na specjalne rabaty i konkursy z nagrodami. Jednym z elementów promujących uruchomienie MultiPasażu jest specjalny  serwis świąteczny.  W ramach serwisu, internauci będą mogli przystroić choinki, używając elementów graficznych, dostępnych na stronie. Po tygodniu od uruchomienia witryny, pojawi się możliwość głosowania na najładniejsze choinki, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez MultiBank. Dodatkowo, każdego dnia Internauci, którzy zalogują się w serwisie, znajdą pod choinką prezenty, które po

Wirtualne choinki, a pod nimi prawdziwe prezenty to propozycja MultiBanku na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Bank uruchomił specjalny serwis eventowy, który promuje MultiPasaż, nowy sklep internetowy MultiBanku.

MultiPasaż, to sklep on-line, oferujący szeroki asortyment markowych produktów z bezpłatną dostawą i bezpieczną formą płatności. Każdy Klient dokonując rejestracji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych otrzyma w promocji 5 zł do wykorzystania w sklepie. MultiPasaż jest dostępny dla wszystkich Internautów. Dodatkowo, Klienci MultiBanku mogą wkrótce liczyć na specjalne rabaty i konkursy z nagrodami. Jednym z elementów promujących uruchomienie MultiPasażu jest specjalny  serwis świąteczny. 

W ramach serwisu, internauci będą mogli przystroić choinki, używając elementów graficznych, dostępnych na stronie. Po tygodniu od uruchomienia witryny, pojawi się możliwość głosowania na najładniejsze choinki, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez MultiBank. Dodatkowo, każdego dnia Internauci, którzy zalogują się w serwisie, znajdą pod choinką prezenty, które po rozpakowaniu zamienią się w rabaty na produkty dostępne w MultiPasażu. 

MultiBank, co tydzień, w konkursie, będzie przyznawał również prezenty w postaci kuponów o ustalonej wartości pieniężnej. Zadaniem uczestników będzie opisanie najśmieszniejszego i najdziwniejszego produktu, jaki znalazł w dowolnym sklepie internetowym.

– Serwis świąteczny jest ciekawym urozmaiceniem witryny banku i dobrym pomysłem na promowanie MultiPasażu. Instytucje finansowe wzbogacają swoje witryny usługami okołobankowymi starając się zapewnić Klientowi możliwość obsługi wszystkich potrzeb finansowych w jednym miejscu, a dodatkowe elementy np. serwis eventowy czy sklep internetowy sprawiają, że witryny banków stają się wielofunkcyjnymi portalami mówi Tomasz Orczykowski z e-commerce w MultiBankuMożliwość korzystania z dodatkowych usług sprawia, że Klienci chętniej odwiedzają stronę banku, co przekłada się na częstszy kontakt z marką i umacnia relacjedodaje

Serwis świąteczny będzie posiadał jeszcze dwie interesujące funkcjonalności. Jedną z nich jest możliwość wysłania bliskim wiadomości e-mail zawierającej link do życzeń i choinki przygotowanej wcześniej przez użytkownika. Dodatkowo, dzięki usłudze MultiTransfer, pojawi się opcja przekazania wsparcia finansowego dla organizacji pożytku publicznego „SOS Wioski Dziecięce”. Za pośrednictwem MulitiTransferu, przekazanie wpłaty dla organizacji będzie zwolnione z opłat za przelew bankowy.  

A to już wiesz?  10 sposobów na szczupłą sylwetkę i idealne samopoczucie

MultiPasaż: www.multipasaz.pl 

Serws świąteczny: www.prezenty.multibank.pl 

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy