Budownictwo Rosanero

Szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero – dźwięk w estetycznej oprawie

Szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero – dźwięk w estetycznej oprawie
Urządzając salon często musimy wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dotyczy to zwłaszcza montażu sprzętu RTV – zwykle ma on pokaźne rozmiary i wymaga podłączenia dużej ilości kabli szpecących pomieszczenie i niejednokrotnie plączących się pod nogami. Z pomocą wszystkim, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku, a jednocześnie pragną ukryć nieeleganckie głośniki, przychodzi nowa propozycja firmy Rosanero – szafka RTV GŁOSNIKOWA. Zastosowana w niej specjalna tkanina akustyczna pozwala w pełni cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności eksponowania sprzętu

Data publikacji: 2017-11-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero – dźwięk w estetycznej oprawie
Kategoria: Rosanero

Szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero – dźwięk w estetycznej oprawie , Rosanero - Urządzając salon często musimy wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dotyczy to zwłaszcza montażu sprzętu RTV – zwykle ma on pokaźne rozmiary i wymaga podłączenia dużej ilości kabli szpecących pomieszczenie i niejednokrotnie plączących się pod nogami. Z pomocą wszystkim, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku, a jednocześnie pragną ukryć nieeleganckie głośniki, przychodzi nowa propozycja firmy Rosanero – szafka RTV GŁOSNIKOWA. Zastosowana w niej specjalna tkanina akustyczna pozwala w pełni cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności eksponowania sprzętu grającego. Urządzając salon często musimy wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dotyczy to zwłaszcza montażu sprzętu RTV – zwykle ma on pokaźne rozmiary i wymaga podłączenia dużej ilości kabli szpecących pomieszczenie i niejednokrotnie plączących się pod nogami. Z pomocą wszystkim, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku, a jednocześnie pragną ukryć nieeleganckie głośniki, przychodzi nowa propozycja firmy Rosanero – szafka RTV GŁOSNIKOWA. Zastosowana w niej specjalna tkanina akustyczna pozwala w pełni cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności eksponowania sprzętu grającego.

Aranżując wymarzone wnętrze staramy się wybrać takie elementy wyposażenia, które będą perfekcyjnie wpisywały się w nasz gust i wymagania. Niestety często zdarza się, że efekt finalny nie do końca nas satysfakcjonuje, ponieważ potrzebne nam urządzenia wizualnie nie pasują do całości. Doskonałym tego przykładem jest sprzęt audio, a w szczególności wysokiej klasy głośniki. Niektóre modele są mało estetyczne, a do tego mają znaczne gabaryty i zajmują dużo miejsca. Muszą zatem stać na widoku, zaburzając harmonię we wnętrzu, lub być ukryte między meblami, co z kolei niekorzystnie odbija się na jakości dźwięku. Projektanci marki Rosanero postanowili rozwiązać ten problem i stworzyli jedyną w swoim rodzaju szafkę RTV GŁOŚNIKOWĄ. Z pozoru wygląda ona jak prosty, minimalistyczny mebel, jednak po jej prawej stronie nie ma tradycyjnych półek, lecz uchylne drzwiczki z frontem wykończonym tkaniną akustyczną. Jest to miejsce, w którym można umieścić sprzęt grający lub subwoofer, ukrywając je przed oczami gości i domowników. Dzięki zastosowanej przez producenta tkaninie, cała szafka staje się w ten sposób głośnikiem, a rozchodzący się dźwięk jest czysty i pozbawiony zakłóceń. Aby cieszyć się ulubioną muzyką nie trzeba zatem instalować w pokoju dodatkowych kolumn – wystarczy innowacyjna szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero.

A to już wiesz?  Izolacje firmy Armacell sposobem na walkę z kondensacją

Do wyboru, do koloru…

Oryginalna, a zarazem niezwykle elegancka szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero to idealne połączenie wyjątkowej estetyki i funkcjonalności. Mebel ten w całości powstaje w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, a każdy egzemplarz dostosowywany jest do indywidualnych preferencji odbiorcy. Szafka dostępna jest w trzech wariantach: z praktycznym barkiem o wymiarach 400x1600x400 mm lub z szufladami o dwóch wielkościach (400x1600x400 mm bądź 500x2000x500 mm). Dodatkowo zamawiający może wybrać kolor mebla, wskazując odcień spośród bogatej palety z wzornika RAL, a także zdecydować o tym, czy szafka głośnikowa zostanie pomalowana lakierem matowym czy o wysokim połysku. Warto również wspomnieć, że w trosce o zadowolenie użytkowników producent zadbał o najwyższą jakość mebla, wykańczając go z ogromną starannością i dobierając do niego najlepszej klasy akcesoria, w tym uchwyty i prowadnice renomowanych marek.

 

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.

Rosanero, główna marka firmy Anders Meble, to polski producent nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz. Celem jej powołania było zamiłowanie do tworzenia pięknych i nowoczesnych mebli, które łącząc w sobie trwałość i niezawodność sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, do którego są przeznaczone. Niezależnie od tego, czy znajdą się one w prywatnym mieszkaniu, apartamencie czy w przestrzeniach użyteczności publicznej, mają przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym designem, a także być wygodne, komfortowe i służyć przez wiele lat. Priorytetem dla firmy Rosanero jest nie tylko piękny wygląd, ale również jakość i estetyka. Producent zawsze bardzo starannie selekcjonuje materiały, z których powstają jego meble. Najdroższe włoskie lakiery, doceniane od dawna naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, które charakteryzują się różnorodnością struktur, bogactwem kolorów i odcieni – to znaki rozpoznawcze produktów marki.W ofercie Rosanero znajdują się m.in.: komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie meble powstają na zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Produkty Rosanero można zakupić na stronie internetowej www.rosanero.pl.

A to już wiesz?  Lampy CTLS NEA LED - spotkanie techniki z designem

Zachęcam do wykorzystania materiałów na Państwa łamach oraz zapoznania się z informacjami znajdującymi się w biurze prasowym http://budflypr.newslink.pl/komunikaty-prasowe/kategoria/70

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szafka RTV GŁOŚNIKOWA marki Rosanero – dźwięk w estetycznej oprawie , Rosanero - Urządzając salon często musimy wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dotyczy to zwłaszcza montażu sprzętu RTV – zwykle ma on pokaźne rozmiary i wymaga podłączenia dużej ilości kabli szpecących pomieszczenie i niejednokrotnie plączących się pod nogami. Z pomocą wszystkim, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości dźwięku, a jednocześnie pragną ukryć nieeleganckie głośniki, przychodzi nowa propozycja firmy Rosanero – szafka RTV GŁOSNIKOWA. Zastosowana w niej specjalna tkanina akustyczna pozwala w pełni cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności eksponowania sprzętu grającego.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy