Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

OneOffice Netii dla małych i średnich firm

Od dziś małe i średnie firmy mogą korzystać z rozwiązań telekomunikacyjnych dostępnych do niedawna tylko dla korporacji. Korzystając z doświadczeń na rynku biznesowym Netia SA wprowadza OneOffice – całkowicie nowy pakiet usług skrojony do potrzeb start-upów oraz małych i średnich firm. Istotą OneOffice jest dostarczenie startującym oraz małym i średnim firmom kompleksowej usługi telekomunikacyjnej, która obejmuje: telefon z praktycznie nieograniczoną liczbą połączeń lokalnych i międzymiastowych,szybki Internet,zapasową linię głosową,usługi hostingowe, umożliwiające założenie własnej strony internetowej poczty, orazpakiet bezpieczeństwa, chroniący komunikację przed zagrożeniami z Internetu.Wszystkie usługi Netia dostarcza w ramach jednej umowy i jednej faktury. Dodatkowo oferuje swoim klientom darmowe połączenia pomiędzy numerami firmowymi i pomiędzy wszystkimi podmiotami, które zakupiły usługę oraz korzyści skali wynikające z zakupu kilku usług u jednego dostawcy.„Oferta Netii wpisuje się w trendy na rynku telekomunikacyjnym.
Od dziś małe i średnie firmy mogą korzystać z rozwiązań telekomunikacyjnych dostępnych do niedawna tylko dla korporacji. Korzystając z doświadczeń na rynku biznesowym Netia SA wprowadza OneOffice całkowicie nowy pakiet usług skrojony do potrzeb start-upów oraz małych i średnich firm.

Istotą OneOffice jest dostarczenie startującym oraz małym i średnim firmom kompleksowej usługi telekomunikacyjnej, która obejmuje:

  • telefon z praktycznie nieograniczoną liczbą połączeń lokalnych i międzymiastowych,
  • szybki Internet,
  • zapasową linię głosową,
  • usługi hostingowe, umożliwiające założenie własnej strony internetowej poczty, oraz
  • pakiet bezpieczeństwa, chroniący komunikację przed zagrożeniami z Internetu.

Wszystkie usługi Netia dostarcza w ramach jednej umowy i jednej faktury. Dodatkowo oferuje swoim klientom darmowe połączenia pomiędzy numerami firmowymi i pomiędzy wszystkimi podmiotami, które zakupiły usługę oraz korzyści skali wynikające z zakupu kilku usług u jednego dostawcy.

„Oferta Netii wpisuje się w trendy na rynku telekomunikacyjnym. Rośnie liczba linii stacjonarnych zamawianych przez firmy, pomimo spadku liczby abonentów prywatnych. Z obserwacji Netii wynika, że posiadanie linii stacjonarnej uwiarygodnia prowadzoną działalność i taki telefon jest ciągle podstawową formą kontaktu dla klientów. – podkreśla Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii – Telefonia stacjonarna jest wciąż relatywnie najtańszym narzędziem komunikacji w biznesie, a w pierwszym okresie działalności firmy każda oszczędność jest niezwykle ważna”.

W ramach oferty klient otrzymuje od Netii urządzenie z funkcją tworzenia sieci bezprzewodowej, do którego może bezpośrednio podłączyć komputery (lub urządzenia do rozdzielania sygnału) oraz do 10 telefonów z własnymi numerami. Dodatkowo w niedalekiej przyszłości oferta zostanie uzupełniona o kolejne komponenty (np. telefonię komórkową, transmisję danych), dzięki czemu klienci Netii uzyskają skalowalny i najbardziej kompleksowy system komunikacji firmy.

Pakiet OneOffice można nabyć już od 189,00PLN netto i zamawiać w punktach sprzedaży Netii  oraz poprzez infolinię (0-801 802 803) i serwis internetowy Netii: http://www.netia.pl.

A to już wiesz?  Analiza Vertiv: jak będzie wyglądało przetwarzanie danych w 2020 roku?

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy