Wiercimy

Premiera nowej wersji Xbox 360

Premiera nowej wersji Xbox 360
Prezentujemy nową wersję konsoli Xbox 360 a wraz z nią najlepsze ekskluzywne gry W najważniejszy wieczór tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles firma Microsoft ogłosiła swoje plany na najbliższe miesiące. Nowa wersja konsoli Xbox 360, prezentacja ekskluzywnych gier, pokaz technologii Kinect, a także zapowiedź wprowadzenia do Polski usługi Xbox LIVE to najważniejsze informacje dla Polaków.Nowa wersja konsoli Xbox 360Punktem kulminacyjnym konferencji okazała się prezentacja nowej, zmniejszonej wersji konsoli Xbox 360. Zmianie uległ nie tylko wygląd, ale i wnętrze konsoli. Lśniąca obudowa kryje w sobie dysk twardy o pojemności 250 GB, a także superszybki moduł sieci bezprzewodowej w standarcie Wi-Fi N. Nowa konsola została także wyciszona – pozwalając na czerpanie jeszcze lepszych wrażeń z gier czy filmów. Odświeżona wersja Xbox 360 trafi do sklepów w Polsce 16 lipca 2010 w orientacyjnej cenie 1099zł. Najlepsze gry dostępne na Xbox 360·         „Halo: Reach” (Bungie, Microsoft Game Studios). Miliony fanów na całym

Prezentujemy nową wersję konsoli Xbox 360 a wraz z nią najlepsze ekskluzywne gry

W najważniejszy wieczór tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles firma Microsoft ogłosiła swoje plany na najbliższe miesiące. Nowa wersja konsoli Xbox 360, prezentacja ekskluzywnych gier, pokaz technologii Kinect, a także zapowiedź wprowadzenia do Polski usługi Xbox LIVE to najważniejsze informacje dla Polaków.

Nowa wersja konsoli Xbox 360

Punktem kulminacyjnym konferencji okazała się prezentacja nowej, zmniejszonej wersji konsoli Xbox 360. Zmianie uległ nie tylko wygląd, ale i wnętrze konsoli. Lśniąca obudowa kryje w sobie dysk twardy o pojemności 250 GB, a także superszybki moduł sieci bezprzewodowej w standarcie Wi-Fi N. Nowa konsola została także wyciszona – pozwalając na czerpanie jeszcze lepszych wrażeń z gier czy filmów. Odświeżona wersja Xbox 360 trafi do sklepów w Polsce 16 lipca 2010 w orientacyjnej cenie 1099zł.

Najlepsze gry dostępne na Xbox 360

·         „Halo: Reach” (Bungie, Microsoft Game Studios). Miliony fanów na całym świecie czekają z niecierpliwością na premierę „Halo: Reach“ – gry, która stanowi prequel w stosunku do poprzednich gier z serii Halo. Jako grupa heroicznych Spartan wybierzemy się z misją bojową na planetę Reach, która jest świadkiem konfliktu ludzkości z najeźdźcami z kosmosu. „Halo: Reach” ukaże się na Xbox 360 już 14 września tego roku.

·         „Gears of War 3” (Epic Games, Microsoft Game Studios). „Gears of War 3” zamknie trylogię przygód Marcus’a Fenix oraz jego oddziału Delta. Gra wrzuci nas w wir niesamowicie trudnej i beznadziejnej walki o przetrwanie ludzkości na planecie Sera. „Gears of War 3” podtrzymuje tradycję gry nastawionej na rozgrywkę wieloosobową, całkowicie nowy system zabawy zapewni najwyższą jakość zmagań dzięki sieciowej usłudze Xbox Live – zarówno dla weteranów jak i osób zupełnie początkujących. Po raz pierwszy w historii serii możliwa będzie zabawa w gronie czterech graczy, którzy będą mogli razem poznać losy oddziału Delta. Premiera gry w Polsce planowana jest na 8 kwietnia 2011 roku.

A to już wiesz?  Prezenty świąteczne ze sklepem internetowym Igruszka.pl

 

·         „Fable III” (Lionhead Studios, Microsoft Game Studios). W „Fable III” zmierzymy się z trudami moralnych wyborów i decyzjami, których podjęcie nie przyjdzie łatwo. To od nas zależeć będzie, jak poradzimy sobie z trudnościami, które trapić będą Albion – tyranią, społeczną niesprawiedliwością oraz biedą. Akcja najnowszego tytułu będzie toczyć się blisko pół wieku po wydarzeniach znanych z poprzedniej części gry, a gracze wcielą się w bezpośredniego potomka głównego bohatera „Fable II”, który za pomocą obietnic i zawiązywanych sojuszy będzie się starał obalić tyrana rządzącego królestwem Albionu. Zdobycie korony to jednak tylko połowa drogi. Na gracza będzie bowiem czekała wielka odpowiedzialność związana z byciem głową państwa – decyzje podjęte jako król będą miały wielki wpływ na życie jego poddanych. Fable III w wersji na Xbox 360 pojawi się w Polsce jesienią tego roku.

·         „Metal Gear Solid: Rising” (Konami). „Metal Gear Solid: Rising” to najbardziej wyczekiwany debiut Hideo Kojimy. Seria „Metal Gear Solid” po raz pierwszy trafia na konsolę Xbox 360. Podczas zabawy gracze będą śledzić zawiłe losy  Raidena – bohatera znanego z poprzednich części tej serii.

·         „Call of Duty: Black Ops” (Activision). Firma Microsoft podpisała specjalną umowę z firmą Activision. Dzięki niej wszystkie elektroniczne dodatki do gier z serii „Call of Duty”, które ukażą sie do roku 2012 włącznie, będą zawsze debiutowały w usłudze Xbox LIVE. Tym samym dodatki te będą posiadać status czasowej wyłączności dla użytkowników konsoli Xbox 360.  Pierwszym z tytułów objętych nową umową będzie gra „Call of Duty: Black Ops”, która wprowadzi graczy w realia międzynarodowych konfliktów czasu zimnej wojny. Gra ukaże się w Polsce 9 listopada 2010 roku

·         „Dead Rising 2: CASE ZERO” (Blue Castle Games, Capcom). Zanim na rynku
we wrześniu tego roku pojawi się “Dead Rising 2”, do rąk graczy zostanie oddany „Dead Rising 2: CASE ZERO” – ekskluzywny prolog, dostępny jedynie za pośrednictwem usługi Xbox LIVE, który wyjaśni wszystkie zagadki poprzedniej części gry. Przygotuj się na nadejście „Dead Rising 2” tylko na Xbox 360.

A to już wiesz?  Badanie Fortinet: ciągłość biznesowa w polskich firmach podczas pandemii

·         „Crackdown 2” (Ruffian Games, Microsoft Game Studios). „Crackdown 2” to kontynuacja znanego przeboju z roku 2007.  Jako super agent wcielimy się w rolę stróżów prawa i porządku czuwających nad bezpieczeństwem metropolii przyszłości – Pacific City. Premiera gry w Polsce przewidziana w dniu 9 lipca 2010 roku.

 

Źródło XBOX 360. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy