Wiercimy

Tikkurila organizuje ogólnopolski cykl spotkań z designerami

Tikkurila organizuje ogólnopolski cykl spotkań z designerami
Warszawa, 29 maja 2019 r. Tikkurila organizuje ogólnopolski cykl spotkań z designerami Tegoroczny cykl bezpłatnych konsultacji z designerami organizowany przez popularną markę farbiarską Tikkurila startuje

Warszawa, 29 maja 2019 r.

Tikkurila organizuje ogólnopolski cykl spotkań z designerami

Tegoroczny cykl bezpłatnych konsultacji z designerami organizowany przez popularną markę farbiarską Tikkurila startuje 1 czerwca. Akcja, w ramach której profesjonalni projektanci będą udzielać wnętrzarskich porad dotyczących kolorów, potrwa do końca lipca i obejmie swym zasięgiem całą Polskę. Spotkania będą się odbywać w wybranych Studiach Koloru Tikkurila w 59 miastach w piątki i soboty.

– Z doświadczenia wiemy, że naszym klientom planującym malowanie nie brakuje ciekawych pomysłów aranżacyjnych, ale napotykają oni problemy w momencie podejmowania decyzji o wyborze kolorów. Stąd pomysł na akcję, w której designerzy bezpośrednio w punkcie sprzedaży będą udzielać porad w zakresie doboru konkretnych odcieni farb oraz propozycji ich zestawiania w domowych wnętrzach. W trakcie zeszłorocznych spotkań klienci najczęściej decydowali się na jasne kolory i matowe wykończenie ścian. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie w tym roku – komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Spotkania z designerami mają charakter otwarty i są bezpłatne. Dedykowane są wszystkim, którzy poszukują pomysłów zarówno na większe remonty, jak i mniejsze metamorfozy własnego M. Konsultacje z projektantami to jednak nie wszystko – odwiedzający mogą zapoznać się z wieloma inspiracjami kolorystycznymi i przekonać się, jak konkretne odcienie i zestawienia barw wyglądają na żywo. Spotkania są również okazją do skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, umożliwiającej dokładne dopasowanie koloru farby do dowolnego przedmiotu – ulubionej narzuty, poduszki, zasłony itp. Na miejscu można od razu kupić potrzebne do remontu produkty z oferty Tikkurila. Harmonogram najbliższych spotkań z designerami znajduje się na stronie:
https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/porady/porada_designera.

Tegoroczna edycja projektu to jego druga odsłona. Rok temu w okresie od czerwca do sierpnia odbyło się 66 spotkań w blisko 50 polskich miastach.

***
TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.
Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

A to już wiesz?  LG G Flex2 - innowacyjność w zakrzywieniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy